بهترین میز کارمندی از نگاه کارشناسان مبلمان اداری

یکی از مهم ترین تجهیزات اداری که در اتاق های اداری مورد استفاده قرار می گیرد میز کارمندی می باشد. شما باید بهترین میز کارمندی را برای اتاق های اداری خود خریداری کنید تا کارمندان بتوانند به بهترین نحو ممکن کارهای خود را انجام دهند. به طور کلی برای اینکه بهترین نمونه میزهای کارمندی را خریداری نمایید بهتر است که نگاه کارشناسان مبلمان اداری را مورد بررسی قرار دهید. هر یک از کارشناسانی که استانداردهای مبلمان اداری را می‌ شناسند ویژگی ‌های مشخص شده ای را برای انتخاب بهترین میزهای کارمندی به مشتریان اعلام می‌ کنند.

بنابراین شما زمان خرید بهترین میز کارمندی بهتر است که نگاه کارشناسان مبلمان اداری را از نظر استانداردهایی که میز دارد مورد بررسی قرار دهید. آن دسته از میزهای اداری و کارمندی که دارای استانداردهای مشخص شده کارشناسان نیستند بدون شک کارایی لازم را برای کارمندان نخواهند داشت. در واقع آنها موجب خستگی کارمندان، زمان کار کردن می‌ شوند و به ساختار بدن آنها آسیب وارد می‌ سازند.

بهترین میز کارمندی

به طور کلی از نظر طراحی دکوراسیون داخلی فضای اداره و همچنین سلامت بدن کارمندان، میز کارمندی باید ویژگی ها و استانداردهای مشخص شده ای داشته باشد. در ادامه برخی از آنها را که از نگاه کارشناسان مبلمان اداری می باشد و اهمیت بسیار زیادی دارد را بیان می کنیم.

ویژگی های بهترین میز کارمندی از نظر کارشناسان مبلمان اداری

میز کارمندی در واقع میزی به شمار می ‌رود که به وسیله پرسنل یک اداره مورد استفاده قرار خواهد گرفت. از آنجایی که کارمندان ساعت های زیادی را پشت این میزها باید سپری کنند ضروری است که این میزها از ویژگی های مناسبی برخوردار باشند. در این صورت به سلامتی کارمندان آسیب وارد نمی شود. همچنین شما باید میز کارمندی را از نظر ابعاد، متریال های به کار رفته شده، زیبایی، داشتن کشو و غیره به خوبی ارزیابی کنید و سپس آنها را خریداری نمایید. از جمله مهم ترین استانداردها و ویژگی‌ هایی که بهترین میز کارمندی از نظر کارشناسان مبلمان اداری دارد عبارت است از:

 1. ابعاد استاندارد میز:

یکی از مهم ترین ویژگی های میز کارمندی مناسب ابعاد استاندارد آن می‌ باشد. یک میز کارمندی مناسب باید از نظر ابعاد استانداردهای لازم را داشته باشد تا کارمندان به راحتی روی آنها وسیله هایشان را قرار دهند و پشت میز کار کنند. با توجه به فضا و محیطی که یک محیط اداری و شرکت دارد ابعاد میز اداری و کارمندی باید در نظر گرفته شود. در صورتی که محیط شرکت کوچک باشد بهتر است که ابعاد میز هم در اندازه کوچک در نظر گرفته شود. با این وجود میزهای کارمندی باید به اندازه باشند و امکان قرار دادن یک کامپیوتر روی آنها وجود داشته باشد. شما براساس فضایی که درون آن می خواهید میزها را قرار دهید باید ابعاد استاندارد میز را بررسی کنید.

 1. استفاده از کشو روی میز:

مجهز بودن میز کارمندی به کشو یکی دیگر از ویژگی ‌های بهترین میز کارمندی می باشد. در صورتی که میزهای کارمندی دارای کشو باشند کارمندان به راحتی می توانند وسیله های خود را درون آن قرار دهند و همچنین ایمنی آنها را رعایت کنند تا مدارکشان در امنیت باشد. به طور کلی شما باید بدانید که کشو درون میزهای کارمندی از بی نظمی محیط کار جلوگیری خواهد کرد. تعداد کشوهای میزهای کارمندی را شما باید زمان خرید به خوبی بررسی کنید تا متوجه شوید که کشوها استانداردهای لازم را دارند. همچنین باید بدانید که ابعاد کشوها برای قرار دادن وسیله ها مناسب هستند.

 1. استفاده از متریال با کیفیت برای طراحی میز:

یکی دیگر از ویژگی های میز کارمندی مناسب این است که در ساخت آن از بهترین مواد اولیه استفاده شود. کیفیت و مقاومت مواد اولیه از جمله مهم ترین نکاتی است که برای ساخت میزهای کارمندی باید به آن دقت شود. یکی از پرکاربردترین متریال هایی که برای ساخت میزهای کارمندی به کار برده می شود ام دی اف است. در صورت استاندارد بودن و کیفیت بالای میزها شما می‌ توانید دوام زیادی از آنها دریافت کنید.

مطالب مرتبط  مزایای پارتیشن آلومینیومی چیست؟

بهترین میز کارمندی

وزن کامپیوتر و دیگر وسیله هایی که روی میزهای کارمندی قرار می دهید نباید به ساختار میز آسیبی وارد سازد بنابراین شما باید به خوبی بدانید که زمان خرید بهترین نمونه میز کارمندی نیاز است کیفیت متریال های آنها را مورد بررسی قرار دهید و سپس میزها را خریداری کنید.

 1. زیبایی میز:

زیبایی میز کارمندی نیز در کنار دیگر موارد مربوط به ویژگی بهترین میز کارمندی اهمیت بسیار زیادی دارد. از نظر نظم دادن به شرکت و اداره شما باید به زیبایی میزهای کارمندی دقت داشته باشید. برخی از میزهای کارمندی که زیبایی لازم را ندارند ممکن است که به دکوراسیون داخلی اداره از نظر طراحی آسیب وارد نمایند بنابراین شما باید به خوبی دقت داشته باشید که زیبایی میزهای کارمندی را از نظر مدرن بودن و یا کلاسیک بودن به خوبی بررسی کرده و سپس آن ها را خریداری کنید.

 1. وزن مناسب بهترین میز کارمندی:

یکی از دیگر مواردی که به عنوان ویژگی میز کارمندی مناسب به شمار می رود مربوط به وزن میز می باشد. میز کارمندی باید دوام و مقاومت بالایی داشته باشد که شما بتوانید به راحتی وسیله های خود را روی میز قرار دهید. سنگین بودن میز به شما اجازه نمی دهد که به راحتی آن را بتوانید جابجا کنید. یکی از مهم ترین نکاتی که شما زمان خرید میزهای کارمندی باید به آن دقت داشته باشید این است که روی آنها شیشه ای وجود نداشته باشد. در واقع وجود داشتن شیشه روی میز موجب می گردد که میزها وزن سنگین تری پیدا کنند.

مطالب مرتبط  پارتیشن دوجداره بهتر است یا تک جداره؟

آن دسته از میزهای کارمندی که مدرن هستند دارای شیشه نمی باشند اما برخی از میزهای کارمندی که کلاسیک هستند دارای شیشه هستند و وزن سنگینی دارند. به طور کلی شما برای خرید هر یک از میزهای کارمندی کلاسیک و یا مدرن باید توجه کنید که وزن آنها چندان سنگین نباشد چرا که در این صورت به راحتی می توانید روی آنها کار کنید.

 1. مدل های متنوع میز:

یکی از دیگر نکاتی که شما زمان خرید بهترین میز کارمندی باید به آن دقت داشته باشید مدل میزهای کارمندی است. در واقع مدل ‌ها و طرح‌ های میزهای کارمندی بسیار زیاد هستند که هر یک از آنها زیبایی و جذابیت لازم را دارند. شما برای خرید انواع میزهای کارمندی باید به اندازه آنها توجه نمایید تا بتوانید یکی از میزهای کارمندی که اندازه مناسبی دارند را خریداری کنید.

میز کارمندی کوچک، میز کارمندی کلاسیک و میز کارمندی مدرن از جمله مهم ترین و اصلی ترین نمونه های میزهای اداری هستند. پیش از اینکه یکی از مدل های میزهای اداری را خریداری کنید باید به خوبی توجه داشته باشید که آن میز خریداری شده با فضای دکوراسیون و میز مدیریت اداره شما مطابقت های لازم را دارد و سپس آن را خریداری نمایید.

بهترین میز کارمندی

 1. توجه به قیمت میز:

یکی دیگر از ویژگی هایی که میزهای کارمندی مناسب دارند این است که قیمت خریدشان براساس استانداردهای مشخص شده می باشد. شما باید به خوبی بدانید که قیمت خرید هر یک از انواع میزهای کارمندی باید براساس مدل، ابعاد و جنسی که دارند، باشند. کارشناسانی که میزهای اداری و کارمندی را از نظر استانداردها بررسی می کنند به مناسب بودن قیمت آنها براساس جنسی که دارند توجه زیادی خواهند داشت تا مشتریان قادر باشند قیمت به صرفه ای برای خرید آنها پرداخت کنند.

منبع: مبلمان اداری ژاویز

3 پاسخ
 1. علی هومن گفته:

  من حضوری از فروشگاهتون خرید داشتم کیفیت میزاتون عالی بود

 2. نفیسه گفته:

  از کیفیت کارتون بسیار راضی بودم متشکرم

 3. پوریا گفته:

  ممنون از ژاویز و توضیحات جامع و مفیدتون

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *