چگونه یک میز کارمندی خوب بخریم ؟

بسیاری از افرادی که می خواهند اقدام به خرید میز کارمندی نمایند باید به ویژگی ها و استانداردهایی که در میز وجود دارد دقت زیادی داشته باشند. امروزه در هر اداره و سازمانی شما می توانید میز کارمندی در طرح و رنگ بندی متنوعی را مشاهده کنید که هر یک از آنها دارای ویژگی های خاص و منحصر به فردی می باشد. یکی از مهمترین و اصلی ترین  ویژگی هایی که هر یک از انواع میزهای اداری باید داشته باشند استاندارد بودن آنها است.

شما اگر تخصص و اطلاعات زیادی در مورد خرید میز کارمندی ندارید بهتر است با افرادی که در این زمینه حرفه ای تر هستند مشورت کنید. برخی از انواع میزهایی که شما برای اداره خود خریداری می کنید امکان دارد استانداردهای لازم را نداشته باشند و به همین دلیل بعد از مدتی شما از کار کردن روی آنها خسته شوید.

خرید میز کارمندی

نکاتی برای خرید میز کارمندی :

شما باید برای خرید میز کارمندی به برخی از نکات مهم توجه داشته باشید که در این صورت بدون شک میز مناسبی را می توانید خریداری کنید. برخی از مهمترین این نکات که باید به آنها توجه داشته باشید عبارت است از :

  1. اندازه اتاق :

شما پیش از خرید میز کارمندی باید به فضا و اندازه اتاقی که قرار است میز را درون آن قرار دهید دقت داشته باشید. در صورتی که مساحت و متراژ اتاق شما کوچک است بدون شک نمی توانید میز بزرگی را برای آن اتاق خریداری کنید. رفت و آمد افراد در این اتاق با آن میز بزرگ بسیار سخت تر می شود و به همین دلیل شما هم هرگز نباید آن نوع از میزها را در اتاق کوچک قرار دهید.

زمانی که اتاق مورد نظر شما فضا بیشتری داشته باشد بدون ش قدت تصمیم گیری تان هم تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا می کند. اگر اتاق را به خوبی اندازه گیری کنید می توانید فضای تقریبی میز که قرار است خریداری نمایید را حدس بزنید. بنابراین به عنوان اولین نکته ای که زمان خریداری میز کارمندی باید به آن توجه داشته باشید اندازه اتاق را در نظر قرار دهید.

  1. دقت به وسایلی که قرار است روی میز قرار بگیرد :

در هر یک از اداره و سازمان هایی که شما در آنجا مشغول به کار می باشید، وسایل و ملزومات وجود دارد که باید از آنها جهت پیشبرد کار خود استفاده کنید. بنابراین از دیگر نکاتی که زمان خرید میز کارمندی باید به آن توجه زیادی شود این است که به ملزومات روی میز دقت نمایید. اینکه کارمند چه وسایلی را قرار است مورد استفاده قرار دهد و چه میزان فضا باید روی میز برای قرار دادن آنها داشته باشد اهمیت بسیار زیادی دارد که شما هم باید به آن توجه داشته باشید.

مطالب مرتبط  میز مدیریت ام دی اف بهتر است یا نئوپان

وسایل و ملزوماتی که شما دارید مقداری از میز را تنها باید اشغال کند. در واقع دقت نمایید که خودتان هم باید فضای کافی برای انجام دادن فعالیت هایتان داشته باشید. اینکه شما می خواهید تنها از کامپیوتر استفاده کنید و یا اینکه فقط با پرونده ها برای پیشبرد کارهای اداری خود سروکار دارید زمان خرید میز کارمندی اهمیت زیادی دارد. شما با توجه به این نکته می توانید یک میز کارمندی مناسبی را خریداری کنید.

خرید میز کارمندی

  1. آیا مشتری در اتاق شما حضور پیدا می کند ؟

از دیگر نکات بسیار مهمی که زمان خرید میز کارمندی باید به آن توجه داشته باشید شکل ظاهری میز می باشد. در واقع باید بدانید اگر اتاق شما به گونه ای است که مشتریان و صاحبان شرکت های دیگر به اتاق مراجعه می کنند باید به زیبایی آن اهمیت بسیار بیشتری دهید. اگر میز شما زیبا است و هزینه زیادی را برای خرید آن پرداخت کرده اید باید آن را در جایی از اتاق قرار دهید که در معرض دید باشد.

زیبایی و طراحی اتاق اگر زیبایی نداشته باشد بدون شک افراد جذب چیدمان اتاق شما نمی شوند. زمانی که شما به چیدمان و وسایل اتاق خود اهمیت بیشتری دهید بدون شک مشتریان هم با شما به گونه دیگری برخورد خواهند داشت. اگر میز شما در معرض دید می باشد باید سیم ها و کابل هایی که جهت وصل کردن کامپیوتر به آن نزدیک است را پنهان کنید. بنابراین زمان خرید میز کارمندی دقت داشته باشید یکی از انواع آن را که می توانید سیم و کابل ها را درون آن پنهان کنید خریداری نمایید.

  1. چه تعداد از افراد می خواهند از میز استفاده کنند :

اگر تعداد افرادی که می خواهند از میز کارمندی استفاده کنند زیاد است باید یکی از انواع میزها را خریداری کنید که به صورت گروهی (میز گروهی) طراحی شده اند.  برای خرید میز کارمندی که آن را می خواهید در اتاق مدیر قرار دهید باید دقت بیشتری داشته باشید که آن را در بین انواع مدل های زیبا و شیک استفاده کنید.

مطالب مرتبط  اصولی که در طراحی میز کارمندی  باید رعایت شوند کدامند ؟

کارآمد بودن میز کارمندان نسبت به میز مدیر اهمیت بیشتری دارد و شما هم باید به خوبی این مورد را در اولویت خرید خود قرار دهید. این مسئله که ظاهر میز چگونه باشد و برای چند نفر آن را طراحی کرده باشند از جمله نکات بسیار مهمی است که باید به آن توجه زیادی داشته باشید، در واقع در این صورت می توانید یکی از بهترین میزهای کارمندی را خریداری کنید.

خرید میز کارمندی

  1. هزینه و بودجه :

از دیگر نکات مهمی که زمان خرید میز کارمندی باید به آن دقت داشته باشید این که به بودجه خود جهت خرید میز دقت نمایید. برخی از انواع میزهای اداری که شما می خواهید آنها را خریداری کنید بدون شک دارای قیمت بالاتری هستند، برخی از انواع دیگر آن هم دارای قیمت پایین تری می باشند. شما برای خرید هر یک از انواع میز کارمندی باید در ابتدا به نیازهای خود توجه داشته باشید و سپس یکی از آنها را خریداری کنید.

در واقع باید بدانید که اگر مبلمان اداری شما و چیدمان آن به سبک کلاسیک است بدون شک هزینه بیشتری را برای خریداری میزهای کارمندی باید پرداخت کنید. شما بر اساس بودجه ای که دارید و طراحی دکوراسیون اداره می توانید یکی از انواع میزهای اداری و کارمندی را خریداری کنید.

منبع: https://javizco.com

1 پاسخ
  1. علیفرد گفته:

    ترجیحا میز اداری برند بخرید که هر سال نخوایید هزینه کنید

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .