انتخاب شما کدام است ؟ میز کارمندی مدرن یا کلاسیک

امروزه بسیاری از صاحبان کسب و کار در بین انواع میز کارمندی ، ترجیح می دهند که از میز کارمندی کلاسیک استفاده کنند. در واقع باید بدانید افراد زیادی هستند که دکوراسیون و سبک کلاسیک را در بین انواع دکوراسیون های دیگر بیشتر می پسندند. میز کارمندی که به سبک کلاسیک باشد بیشتر در اتاق مدیریت قرار می گیرد و انواع مختلفی دارد.

شما می توانید در بین انواع مختلفی که این میز دارد یکی از آنها را که با سبک اتاق و سلیقه شما هماهنگی بیشتری دارد را انتخاب و خریداری کنید. با قرار دادن  میز کارمندی کلاسیک در اتاق مدیریت شما می توانید فضایی جذاب و زیبا به وجود آورید. در این صورت افرادی که وارد اتاق شما می شوند جلوه رسمی تر از اتاق را مشاهده خواهند کرد. همین مورد روی قراردادهایی که می خواهند با شما ببندند تاثیر بسیار زیادی دارد.

میز کارمندی کلاسیک

نکاتی برای انتخاب میز کارمندی کلاسیک :

اگر شما برای اداره خود میز کارمندی کلاسیک را انتخاب کرده اید باید بدانید برای خرید و انتخاب این میز نکات بسیار زیادی دارد که برخی از آنها اهمیت بیشتری دارد و آنها عبارت هستند از :

  1. ایجاد محیط کلاسیک و کارآمد :

شما در محیط اداره خود بسته به نوع وسیله های دیگر خود اگر از میز کارمندی کلاسیک استفاده کنید جذابیت و زیبایی فضا را تا حد بسیار زیادی افزایش خواهید داد. اینکه شما فضای زیبایی در اداره داشته باشید امر بسیار مهمی است که باید به آن همیشه دقت نمایید. میز کارمندی بسیار زیادی در سبک کلاسیک وجود دارد که شما می توانید در بین انواع آنها یکی را که با سبک سلیقه تان هماهنگی بیشتری دارد را انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که میز کلاسیک اتاق مدیریت باید با میز کارمندی اداری که برای کارمندان گذاشته می شود تفاوت هایی در شکل ظاهر داشته باشد. بدون شک همانطور که جایگاه و موقعیت مدیریت با جایگاه های دیگر متفاوت است باید میز آن هم تا حدودی متفاوت تر از میزهای دیگر باشد.

  1. توجه به موقعیت میز :

شما در طول یک روز ساعت بسیاری را در اداره خود می گذرانید، بنابراین باید فضایی را در اداره برای خود طراحی کنید که از آن لذت ببرید. انتخاب میز کارمندی کلاسیک در یک موقعیت مناسب بهترین گزینه ای می باشد که برای لذت بردن از سر کار خود می توانید داشته باشید. اینکه میز را در کجا قرار دهید بستگی به فضای اداره و ساختمان دارد. اگر شما در ساختمان خود پنجره های زیادی دارید و می توانید از نور طبیعی به درون اتاق بهره مند شوید، بهتر است میز را هم در کنار پنجره قرار دهید. در اتاق مدیریت برای قرار دادن میز باید به نحوه چیدمان مبلمان که در اتاق وجود دارد هم توجه داشته باشید.

میز کارمندی کلاسیک

دکوراسیون فضای اتاق باید با نحوه چیدمان شما هماهنگی بیشتری داشته باشد که هم فضا را دلنشین تر نشان دهد و هم زیبایی میز بیشتر به نمایش گذاشته شود. لوکس و کلاسیک بودن میز کارمندی کلاسیک  در اتاق مدیریت نشان دهنده توجه بیش از حد مدیریت به کار خود می باشد.

  1. جدی گرفتن عملکرد میز کارمندی کلاسیک :

اینک شما تنها میز زیبایی در اتاق خود داشته باشید اهمیت ندارد، بلکه باید به عملکرد و کاربرد آن هم توجه بسیار زیادی داشته باشید. برخی از انواع میز کارمندی کلاسیک اتنها زیبایی دارند و کیفیت و عملکرد آنها چندان مناسب نمی باشد. شما می خواهید بسیاری از اسناد و مدارک اداری خود را در کشوهای میز قرار دهید و همچنین وسایل مورد نیاز خود مانند برخی از پرونده ها و کامپیوتر را روی میز قرار دهید. در این صورت باید به عملکرد میز برای نیازهای خود توجه داشته باشید. در صورتی که میز تنها زیبایی داشته باشد اهمیت بسیار زیادی ندارد، بلکه بدون شک زمان خرید باید به عملکرد آن هم توجه نمایید.

  1. انتخاب صندلی مناسب :

یک میز کارمندی کلاسیک زمانی که یک صندلی مناسب نداشته باشد بدون شک زیبایی خود را از دست می دهند. بدون شک شما که نمی خواهید تنها میز را خریداری کنید و به صورت ایستاده روی آن کارهای خود را انجام دهید. بلکه شما باید به  صندلی که قرار است پشت آن قرار دهید هم توجه داشته باشید. صندلی های کلاسیک بسیار زیادی وجود دارد که شما می توانید آنها را خریداری کنید و پشت میزهای کلاسیک اداره خود بگذارید.

  1. نوع چیدمان :

بعد از اینکه نوع میز کارمندی کلاسیک خود را برای اداره انتخاب کردید باید به نوع چیدمان آن توجه داشته باشید. چیدمان دیگر وسایل هم در کنار این میز اهمیت بسیار زیادی دارد و به همین دلیل جایگاه آنها را هم باید به درستی مشخص کنید در اتاق مدیریت به جز صندلی که برای مدیر پشت میز مدیریت قرار می گیرد صندلی های دیگری هم وجود دارد. نوع چیدمان آن صندلی ها باید به گونه ای باشد که با میز مدیریت ارتباط داشته و به آن نزدیک باشند بنابراین شما بهتر است به خوبی این نکته را در نظر داشته باشید تا زیبایی فضای اداری خود را بیشتر کنید.

 

  1. رنگ میز :

یکی از دیگر نکات بسیار مهمی که زمان خرید و انتخاب میز کارمندی کلاسیک باید به آن توجه داشته باشید رنگ آن است. هر یک از انواع میزهایی که شما می خواهید برای اداره خود خریداری کنید رنگ بندی متنوعی دارد. ولی باید بدانید برای طراحی کلاسیک اداره بهتر است از رنگ های گرم استفاده کنید. این دسته از رنگ ها زیبایی بیشتری دارند و فضا را هم زیباتر نشان می دهند. بنابراین بهتر است به رنگ آن زمان خرید دقت بیشتری داشته باشد، همچنین دیگر وسایل هم رنگشان اهمیت بسیار زیادی دارد. برای طراحی فضای اداری خود باید بین هر یک از وسیله هایی که در محیط قرار داده اید هماهنگی بیشتری ایجاد کنید تا زیبایی آنها افزایش پیدا کند.

با توجه به نکاتی که در بالا بیان نمودیم اگر میز خود را انتخاب کردید باید بدانید که بدون شک انتخاب صحیحی داشته اید. بنابراین پیش از اینکه میز کارمندی خوب را خریداری کنید بهتر است به نکات بالا دقت داشته باشید تا متناسب با فضاب خود از یکی از میز های کارمندی مدرن یا میز کارمندی کلاسیک را خریداری نمایید.

منبع: www. javizco.com

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .