آیا میز کارمندی دست دوم بخریم ؟

 امروزه بسیاری از افراد برای اینکه هزینه کمتری را برای خرید میز کارمندی پرداخت کنند اقدام به خرید میز کارمندی دست دوم می نمایند. در واقع باید بدانید که هزینه خریداری میزهای کارمندی دست دوم کمتر از میزهای تازه تولید شده می باشد. اگر شما می‌ خواهید تجهیزات و مبلمان اداری خود را برای اداره خریداری کنید و هزینه و بودجه زیادی جهت تهیه آنها ندارید خرید تجهیزات دست دوم بهترین انتخابی است که می توانید داشته باشید. البته که باید بدانید زمان خریداری هر یک از تجهیزات و مبلمان اداری دست دوم باید به خوبی ویژگی ها و نکاتی که مربوط به آنها است را بشناسید.

میز کارمندی دست دوم

در این صورت می توانید میز کارمندی مناسب و با کیفیتی را تهیه کرده و برای راحتی کار خود خریداری کنید. بسیاری از افراد شاید برای خرید میزهای کارمندی دست دوم مردد باشند و نتوانند در این مورد تصمیم‌گیری کنند که آیا میز های کارمندی دست دوم را خریداری کنند و یا نکنند. شما باید بدانید که هزینه خریداری میزهای کارمندی دست دوم بسیار مناسب است. اگر می خواهید به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی کنید بهتر است که میزهای کارمندی دست دوم را تهیه نمایید.

 نکاتی در مورد خرید میز کارمندی دست دوم

زمانی که هر فردی به دنبال راه اندازی یک کسب و کار است به طور معمول بیشتر هزینه ها را برای سرمایه گذاری مورد بررسی قرار می دهد. خرید میز کارمندی دست دوم یکی از بهترین تجهیزات و مبلمان اداری می باشد که افراد برای راه اندازی اداره خود می توانند آن را تهیه کنند و هزینه زیادی نیاز نیست که برای خرید مبلمان اداری نو پرداخت کنند. اگر هزینه زیادی و بودجه مناسبی برای خریداری آنها ندارید بهتر است که به دنبال نمونه های دست دوم باشید. زمان خرید هر یک از تجهیزات اداری دسته دوم باید به خوبی برخی از نکات را در نظر بگیرید تا بتوانید از وسیله مورد نظر مدت زمان زیادی استفاده کنید. بنابراین اگر شما قصد خریداری میزهای کارمندی دست دوم را دارید بهتر است که به‌خوبی برخی از نکات را در نظر داشته باشید و با آنها دقت کنید این نکات عبارتند از :

  1. توجه به چند سال کارکرد میز :

یکی از مهمترین نکاتی که شما زمان خرید میزهای کارمندی دست دوم باید به آن دقت داشته باشید سال کارکرد می باشد. اینکه میز کارمندی مورد نظر شما چند سال زیر دست فرد دیگری بوده است را باید به خوبی مورد بررسی قرار دهید. آن دسته از میزهایی که سال‌ های زیادی کار کرده ‌اند بدون شک مقاومت و کیفیت خود را در طول زمان از دست می ‌دهند. بر همین اساس شما باید تنها میز هایی را که با وجود سال کارکرد بالا کیفیت مناسبی دارند تهیه نمایید. آن دسته از میزهایی را که سال های زیادی زیر دست افراد دیگر بوده‌ اند را کارشناسان فروش به خوبی مورد بررسی قرار می‌دهند و سپس به شما میزها را تحویل خواهند داد.

  1. توجه به گارانتی میز :

توجه کردن به گارانتی میز یکی دیگر از نکاتی است که شما در زمان خرید میز کارمندی دست دوم باید به آن دقت داشته باشید. زمانی که میزهای کارمندی نو به تازگی تولید می شوند دارای گارانتی هستند. بنابراین افرادی که می‌ خواهند آن میزها را بعد از مدتی به فروش برسانند باید گارانتی را هم به فروشنده تحویل دهند. بر همین اساس زمانی که میزهای کارمندی دست دوم را از فروشندگان خریداری می‌کنید بهتر است که گارانتی آن را هم از فروشنده دریافت نمایید. در این صورت قادر خواهید بود که میزهای کارمندی با کیفیت و قابل اطمینانی را از فروشندگان خریداری نمایید.

میز کارمندی دست دوم

  1. دقت به برند کالا :

برند تولیدی هر یک از میزهای کارمندی با یکدیگر فرق می‌ کند. بنابراین یکی دیگر از نکاتی که شما باید زمان خریداری میزهای کارمندی به آن دقت داشته باشید این است که برند تولیدی آنها را بررسی کنید. آن دسته از برند های تولیدی که شناخته شده نمی باشند و دارای کیفیت مناسبی نیستند را شما نمی توانید خریداری نمایید. در واقع باید بدانید که میزهای غیر استاندارد برند معتبری ندارند و بعد از مدتی قابلیت‌ های خود را از دست می دهند. در واقع آن دسته از برندهای تولیدی که میزهای کارمندی استانداردی را تولید می‌ کنند ابعاد میز را بر اساس اندازه دست و بدن افراد طراحی می کنند تا افراد بتوانند به راحتی روی آنها کار نمایند.

  1. دقت به مقاومت میز :

آن دسته از میزهای کارمندی که دست دوم هستند ممکن است مقاومت و کیفیت خود را به دلیل کارکرد طولانی مدت از دست بدهند. بر همین اساس شما زمانی که می‌ خواهید میز های کارمندی دست دوم را خریداری کنید باید به خوبی مقاومت و کیفیت آنها را مورد بررسی قرار دهید. دقت داشته باشید که برخی از میز ها با استفاده از چوب یا ام دی اف تولید و طراحی شده ‌اند و برخی از آنها هم با استفاده از فلز تولید شده اند.

بنابراین شما زمانی که می ‌خواهید میزهای کارمندی دست دوم را خریداری کنید باید به خوبی کیفیت و جنس آن ها را بررسی نمایید. آن دسته از میزهایی که پایه فلزی دارند و با استفاده از متریال های مقاوم تری تولید شده ‌اند اگر طولانی مدت هم کار کنند دچار شکستگی نمی شوند. بر همین اساس شما بهتر است که میزهایی با کیفیت و جنس مناسب را از فروشندگان خریداری کنید.

  1. توجه به میزان کارکرد میز :

توجه کردن به میزان کارکرد میز کارمندی دست دوم یکی دیگر از نکاتی است که شما زمان خریداری میزهای دست دوم باید به آن دقت داشته باشید. در صورتی که یک میز کارمندی مدت زمان زیادی کار کرده باشد ولی هنوز کیفیت خود را از دست نداده باشد شما می توانید با قیمتی مناسب آن را خریداری کنید. اما برخی از میزها هستند که جنس زیاد خوبی ندارند. به همین دلیل بعد از اینکه چند سال کار می ‌کنند کیفیت خودشان را از دست می دهند. شما باید دقت داشته باشید که میزان کارکرد میز های کارمندی به جنس آنها بستگی دارد. میزهایی که جنس خوبی دارند هر چقدر زیاد هم کار کنند دارای کیفیت مناسبی خواهد بود و قیمت خریداری ویژه ای دارند.

  1. دقت به قیمت میز :

یکی دیگر از نکاتی که افراد زمان خرید میزهای کارمندی دست دوم به آن دقت می‌کنند قیمت میز می باشد. در واقع افرادی که می‌ خواهند میز های دست دوم را برای اداره خود خریداری کنند به دلیل قیمت مناسب بودن آنها می باشد و میخواهند یک میز کارمندی ارزان تهیه نمایند.  بنابراین اگر شما زمان خرید میزهای دست دوم متوجه شدید که آنها قیمت بالاتری از میزهای تازه تولید شده دارند نباید آنها را خریداری کنید. تنها آن دسته از میزهایی که دست دوم هستند و قیمت خریداری مناسبی دارند را مورد توجه قرار دهید  تابتوانید  یک میز کارمندی خوب بخرید.

میز کارمندی دست دوم

  1. توجه به نوع میز و کارایی آن :

یکی از دیگر نکاتی که شما زمان خرید میز کارمندی دست دوم باید در نظر داشته باشید این است که به نوع میز و کارآیی آن دقت کنید. برخی از میزها به صورت کلاسیک طراحی شده اند و برخی دیگر از آنها طراحی مدرن و به روز دارند. شما بر اساس نوع دکوراسیون اداره خود می توانید در بین انواع مدل های میز های کارمندی دست دوم یکی را که بیشتر با سبک مبلمان اداری هماهنگی دارد را خریداری کنید.

منبع: javizco.com

1 پاسخ دادن
  1. مجبد آقایی می گوید:

    نکاتی که در مورد خرید میزهای دست دوم به آنها اشاره کردین به نظر من می تواند در مورد فروش آنها هم مورد توجه قرار گیرد. برفرض مثال اگر شرکتی تصمیم به تغییر و جابجایی داشته باشد، به راحتی می تواند میزهای برند با کارایی مطلوب را به شرکت های دیگر بفروشد.

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .