عوامل تاثیرگذار بر قیمت صندلی اداری

آشنایی با نیاز خرید صندلی

در حوزه مبلمان اداری ، وقتی صحبت از خرید صندلی اداری می شود، نکات بسیار زیادی وجود دارد که باید به آن پرداخته شود. اما مهمترین مسئله ای که ذهن افراد را به خود مشغول می کند قیمت صندلی اداری می باشد. از همین رو باید بدانید که عوامل بسیار زیادی در تعیین قیمت نهایی تاثیرگذار است. همین مسئله باعث می شود تا افراد انتخاب های زیادی پیش روی خود داشته باشند.

اما با اینحال همواره توصیه می شود که قبل از اقدام به هرگونه کاری، نسبت به نیاز خود آشنایی کاملی بدست آورند و ویژگی هایی مورد نیاز خود را برشمارند. مطمئنا این مسئله خرید را برای آنان آسانتر می کند. با توجه به اهمیت بالای این موضوع در نظر داریم در این مقاله به این مسئله بپردازیم. با ما همراه باشید.

قیمت صندلی اداری

قیمت صندلی اداری

با اطمینان میتوان گفت که یکی از اصلی ترین و مهمترین مواردی که در حین خرید مبلمان اداری باید به آن توجه شود، صندلی است. در واقع این صندلی است که آرامش، کارآیی و کیفیت کارکنان را افزایش می دهد و حتی تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی محیط کار دارد. وقتی صحبت از صندلی اداری می شود، مطمئنا در نظر گرفتن آرامش و راحتی پرسنل جزء اولین نکاتی است که صاحبان کسب و کار باید به آن توجه داشته باشند زیرا تاثیر بسیار زیادی بر بازده کارکنان خواهد داشت. اما قیمت صندلی اداری مطمئنا یکی از مهمترین نکاتی است که باید به آن پرداخته شود.

مطالب مرتبط  میز کارمندی ساده یا میز کارمندی لاکچری ؟

همانطور که میدانید عوامل بسیار زیادی در تعیین قیمت صندلی اداری تاثیرگذار است. از جمله این موارد میتوان به برند صندلی، متریال به کار رفته در آن، میزان راحتی، قابلیت ها و ویژگی هایی که بر روی صندلی تعبیه شده، ارگونومیک بودن آن، کارآیی آن در چندین جایگاه، تعداد مورد نیاز، طبی بودن و… اشاره کرد. مطمئنا هر کدام از این موارد هزینه ای را در حین طراحی و خرید محصول مورد نظر برای افراد به همراه دارد. و هر چقدر که کیفیت محصول ارائه شده به بازار بیشتر باشد، قیمت نهایی نیز افزایش پیدا می کند. از همین رو توصیه می شود قبل از هرگونه اقدام، نیاز، بودجه در نظر گرفته شده و ویژگی هایی که مد نظر دارید را شناسایی کرده و سپس اقدامات اولیه را آغاز نمائید.

انعطاف پذیری صندلی و تاثیر آن بر قیمت

در حین خرید صندلی اداری باید به این مسئله توجه داشته باشید که در انتخاب خود تناسب و کاربری را در نظر داشته باشید تا از بروز هرگونه مشکل و عدم کارآیی صندلی جلوگیری نمائید. همانطور که میدانید صندلی اداری خریداری شده برای هر شخص با توجه به نیاز او متفاوت است. این مسئله مسلما بر طراحی، ابعاد و اندازه و جنس میز و صندلی اتاق کنفرانس با میز مدیر و میز پذیرش بسیار با هم متفاوت بوده و همین عوامل ذکر شده سبب اختلاف در قیمت صندلی اداری نیز می شود.

اگر می خواهید با صرف یک هزینه معقول و منطقی، صندلی اداری مناسب با نوع کار و فضای کار خریداری کنید به شما پیشنهاد می کنم حتما قبل از خرید یک لیست از نیاز ها و انتظارات خود از صندلی مورد نظرتان تهیه کنید تا در هنگام خرید گیج و سردرگم نباشید و تحت تاثیر تبلیغات برای چیزی که به آن احتیاجی ندارید هزینه ی اضافه پرداخت نکنید.

مطالب مرتبط  نکات مهم برای انتخاب میز کارشناسی

راحتی مقدم بر زیباییست

امروزه وقتی سری به ادارات و شرکت ها میزنید، متوجه می شوید که اکثر آنها از نظر ظاهری و طراحی بصری در جذاب ترین و زیباترین حالت خود قرار دارند به گونه ای که مخاطب را جذب کار می کنند. اما این مسئله در طولانی مدت آزاردهنده بوده و میتواند برای کارکنان شرکت و یا اداری بسیار خسته کننده و حتی ناراحت کننده باشد. از همین رو توصیه می شود در حین خرید صندلی اداری، علاوه بر دقت و توجه بسیار زیاد بر قیمت صندلی ادرای، مقداری بر روی آن بنشینید و راحتی آن را مورد آزمایش قرار دهید.

مطمئنا هر کارمندی نیاز دارد که برای تحمل نشستن های طولانی مدتی برخی از ساعت ها به استراحت بپردازد و عدم راحتی صندلی که برای آنها فراهم می شود می تواند بر نحوه کار کردن آنها تاثیر گذار باشد. پس در کنار پارامتر زیبایی که به طور حتم از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، راحتی صندلی نیز از مواردی است که عدم توجه کافی باعث هدر رفت هزینه و زمان صرف شده برای خرید شود.

منبع: https://javizco.com

1 پاسخ
  1. حسام گفته:

    برسه اون روزی که کیفیت رو فدای کمیت نکنیم

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .