میز مدیریت بزرگ و نکاتی که برای انتخاب آن باید بدانید!

 در بین انواع میز مدیریت برخی از افراد هستند که ترجیح می دهند میز مدیریت بزرگ را خریداری کنند چرا که متراژ اتاق مدیریت آنها زیاد است و باید تجهیزات اداری در ابعاد بزرگی را خریداری نمایند. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که میز مدیریت یکی از اصلی ترین و مهم ترین تجهیزات اداری در اتاق ‌های مدیریت می باشد. اندازه و ابعاد هر یک از این میزها بر اساس استانداردهای مشخص شده تولید و طراحی می گردد. برخی از انواع میزهای مدیریت که ابعاد بزرگی دارد برای اتاق هایی با متراژ بزرگ مناسب می باشند. در واقع شما نمی توانید میزهای مدیریت بزرگ را در یک اتاق کوچک قرار دهید. دکوراسیون اتاق اداری با قرار دادن میزهای بزرگ در اتاق زیباتر و جذاب‌تر می گردد.

میز مدیریت بزرگ

به طور کلی انواع تجهیزات اداری که ابعاد بزرگی دارند زیبایی و جذابیت بیشتری را به خود اختصاص می‌ دهند. به همین دلیل افراد هم تمایل دارند که میز مدیریت بزرگ را خریداری کنند. جنس و قیمت هر یک از انواع میز مدیریت بزرگ با یکدیگر فرق می ‌کند. برخی از انواع میزهای مدیریتی که اندازه بزرگی دارند هزینه خریداری شان به دلیل متریال های خاص و ویژه بیشتر است اما برخی از آنها شاید هزینه مناسبی برای خریداری داشته باشند که شما می توانید آنها را از بین انواع میزهای مدیریتی خریداری کنید. آن دسته از انواع میزهای مدیریتی ام دی اف که در ابعاد بزرگی طراحی می شوند هزینه خریداری شان مناسب است و طول عمر زیادی از خود نشان می دهند.

ویژگی های میز مدیریت بزرگ

ابعاد استاندارد هر یک از میزهای مدیریت یکی از اصلی ترین نکاتی است که شما باید به خوبی زمان خرید میز مدیریت آن را در نظر داشته باشید. در صورتی که میزها ابعاد استاندارد نداشته باشند بعد از مدتی افراد پشت میز احساس خستگی می کنند و به اندام های بدنشان آسیب وارد می شوند بنابراین باید به خوبی بدانید که تولیدکنندگان برای تولید میز مدیریت بزرگ به خوبی استاندارد بودن ابعاد آن را در نظر دارند تا مشتری از خرید خود رضایت داشته باشید. برخی از اصلی ترین ویژگی هایی که بهترین میز مدیریتی بزرگ دارد و شما باید از آنها زمان خریداری اطلاع داشته باشید عبارت است از:

 1. طرح های متنوع:

یکی از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی هایی این محصول، قرارگیری در دسته بندی میز مدیریت مدرن یا کلاسیک است. بر همین اساس شما در بین انواع طرح های میزهای مدیریتی باید یکی از انواع آنها را که زیباتر می باشد و با دکوراسیون اتاق مدیریت شما هماهنگی دارد خریداری کنید. انواع میزهای مدیریتی کلاسیک هزینه خریداری شان بیشتر می باشد و همچنین زیبایی و جذابیت خاصی دارند. امروزه بسیاری از افراد ترجیح می دهند طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت خود را به صورت مدرن انجام دهند. بر همین اساس آنها قادر خواهند بود در بین انواع مدل های میزهای مدیریتی مدرن یکی را خریداری کرده و در اتاق مدیریت خود قرار دهند.

مطالب مرتبط  میز کارمندی کوچک مناسب برای فضاهای اداری کوچک

میز مدیریت گنده

 1. جنس های متنوع و با کیفیت:

متریال هایی که برای تولید و طراحی میز مدیریت بزرگ به کار برده می شوند متنوع می باشند. در واقع شما باید به خوبی بدانید که برخی از متریال ها جذابیت ویژه تری دارند و هزینه خریداری شان هم بیشتر است. آن دسته از انواع میزهای مدیریتی بزرگ که با استفاده از چوب تولید و طراحی شده اند هزینه خریداری شان بیشتر از میزهای مدیریتی ام دی اف می باشند. به طور کلی باید به خوبی بدانید که جنس ام دی اف و یا چوب هر دو گزینه مناسبی برای تولید میزهای مدیریتی می باشند بنابراین شما با خیال آسوده قادر خواهید بود در بین انواع میزهای مدیریتی و جنس های متنوع یکی از آنها را خریداری کنید.

 1. هزینه به نسبت بالاتر:

هزینه ای که شما برای خریداری میزهای مدیریتی بزرگ باید پرداخت نمایید به طور کلی بیشتر از میزهای مدیریتی کوچک می ‌باشد. آن دسته از انواع میزهای مدیریتی بزرگ که با استفاده از متریال های بهتری تولید و طراحی شده‌ اند هزینه خریداری بیشتری را به خود اختصاص می دهند و جزو میز های مدیریت خاص می باشند بنابراین زمان خریداری میزهای مدیریتی بزرگ باید به خوبی بدانید که بودجه خود را تخمین بزنید و سپس آنها را خریداری کنید. توجه داشته باشید که زمان خرید میزهای مدیریتی بزرگ بهتر است که تنها به نمایندگی و تولیدکنندگان عمده فروش مراجعه نمایید.

 1. دارای فضای بیشتر برای قرار دادن وسیله:

یکی دیگر از ویژگی ها و مشخصاتی که میزهای مدیریتی بزرگ دارند این است که دارای کشوها و فضای بیشتری برای قرار دادن وسیله ها هستند. شما می توانید حجم زیادی از انواع وسیله های خود را روی میز قرار دهید و از آنها استفاده کنید. به طور کلی باید به خوبی بدانید که جنبه زیبایی میزهای مدیریتی بزرگ بیشتر از فضای کاربردی آنها می باشد. آن دسته از انواع میز مدیریت بزرگ که ابعاد بزرگی دارند برای قرار دادن وسیله ها در حجم زیاد گزینه مناسبی می باشند.

مطالب مرتبط  چگونه یک میز کارمندی خوب بخریم؟

ولی شما نمی توانید به راحتی وسیله ها را از روی آنها بردارید و باید برای برداشتن وسیله ها از روی میز از جای خود بلند شوید. بر همین اساس بسیاری از افراد بر این باور می باشند که جنبه زیبایی میزهای مدیریتی بزرگ بیشتر از کاربردی بودن آنها است.

 1. دارای کشوهای بیشتر:

شما بر اساس نیاز خودتان می توانید یکی از انواع میزهای مدیریتی را که کشوهای متنوعی دارند خریداری کنید. هر یک از کشوهایی که برای میزهای مدیریتی بزرگ طراحی شده اند دارای اندازه و حجم متفاوتی می باشند بنابراین زمانی که قصد خریداری میزهای مدیریت بزرگ را دارید باید به خوبی اندازه کشوهای آنها را مورد بررسی قرار داده و سپس میز مورد نظر خود را خریداری کنید. توجه داشته باشید که امنیت کشوهای میزها باید به گونه ‌ای باشد که شما با خیال راحت وسیله های تان را درون کشوها قرار دهید. آن دسته از انواع میزهای مدیریت که کشوهای غیر قابل ایمن دارند گزینه مناسبی برای خریداری نیستند.

 

 1. زیبایی و جذابیت ویژه:

زیبایی و جذابیت میز مدیریت بزرگ یکی از ویژگی‌ های مهم این محصول می باشد. شما می توانید این نمونه از این میزها را در بسیاری از محیط های تجاری و یا اداری قرار دهید تا زیبایی فضا را افزایش دهید. به طور کلی آن دسته از افرادی که به جذابیت فضای خود اهمیت زیادی می‌ دهند این نمونه از میزها را خریداری می‌ کنند. توجه داشته باشید که هر یک از مدل های متنوع میزها دارای ویژگی ها و مشخصات خاصی هستند بنابراین شما آنها را باید بر اساس دکوراسیون اتاق اداری خود خریداری کنید.

میز مدیریت بزرگ

 1. رنگ بندی متنوع:

یکی از دیگر ویژگی ها و مشخصاتی که میزهای مدیریتی بزرگ دارند این است که برای آنها رنگ بندی متنوعی در نظر می گیرند. شما می توانید بر اساس دکوراسیون اتاق مدیریت خود یکی از انواع میزها را با رنگ بندی های متنوع خریداری کنید. توجه داشته باشید دیگر تجهیزات اتاق مدیریت را هم باید با رنگ بندی میز هماهنگ سازید تا زیبایی و جذابیت دکوراسیون شما افزایش پیدا کند. رنگ های خنثی بهترین انتخاب در بین انواع رنگ بندی های میزهای مدیریت بزرگ می باشد.

منبع: javizco.com

5 پاسخ
 1. شاکری گفته:

  میز مدیریت نیز یکی از مهم ترین محصولات مبلمان اداری برای یک دفتر است و باید به گونه ای انتخاب گردند که ابهت مدیر را به خوبی نشان دهد.

 2. تقی پور گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  به نظر این میزها با این سایز و ابعاد برای فضاهای اداری بزرگ مناسبه تا زیبایی خودشون رو بیشتر نشون بدن

 3. چرختاب گفته:

  خیلی دوست داشتم از این میزا داشته باشم حیف خیلی بزرگن بدرد خانوما نمیخورن

 4. عبدلی گفته:

  میز مدیریت خیلی مهمه تقریبا نصف عامل موفقیت قرارداد ها تاثیر میز مدیریت روی مخاطبه

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .