میز مدیریت مدرن

نکات مهم برای خرید میز مدیریت مدرن:

با پیشرفت علم و درک بالای بدست آمده در اصول روانشناسی دریافته ایم که نحوه طراحی اتاق,میز و صندلی  در مبلمان اداری ،تاثیر بسزایی در ایجاد خستگی یاحتی ایجاد نشاط در کارمندان و مدیران دارد.

اتاق مدیریت یک مجموعه، مهمترین بخش آن مجموعه است.پس با انتخاب یک میز مدیریت مناسب علاوه بر ایجاد یک فضای با شکوه در اتاق مدیریت , کلاس کاری خود را در کل آن مجموعه  بالا میبرید.اولین نکته در انتخاب میز مدیریت مدرن ابعاد آن میز است.دقت کنید که اتاق مدیریت شما چ ابعادی دارد.انتخاب یک میز مدیریت بزرگ در یک فضای کوچک ن تنها باعث ایجاد شکوه در آن اتاق نمیشود بلکه دیگر فضای خالی برای اتاق نمیگزارد و  به عبارت دیگر دستو پا گیر و باعث خستگی شما میشود.

خرید میز مدیریت مدرن

انتخاب بر اساس کارایی:

دومین نکته برای تکمیل مبلمان اداری مدرن، خرید میز مدیریت مدرن می باشد  که در نگاه اول باید به آن توجه کنید، که سطح روی میز باید فضای کافی برای تمام چیز های مدنظر شما داشته باشد. علاوه بر رایانه باید فضای کافی برای پرچم,کارت های ویزیت,تقویم,لوگو و …. تعبیه شده باشد که با وجود این موارد بازهم میز شما فضای مناسب خالی دارا باشد. دوام میز مدیریت بسیار مهم است,شما نباید نگران از بین رفتن میز و یا حتی نگران خوردن قهوه صبح پشت میز خود باشید.

بر روی میز مدیریت خود باید اشراف کامل و مناسب داشته باشید که حالت L در میز مدیریت مناسب ترین حالت میز است زیرا با کمترین حرکت شما مشرف به سمت دلخواه میز خود میشوید. وجود فایلینگ برای یک میز مدیریت یک امر حیاتی است زیرا شلوغی و نا منظم بودن در اسناد و مدارک شمارا گیج و سردرگم میکند و تاثیر منفی در بیزینس شما میگذارد.پس نسبت به نیاز خود به وجود این جز مهم دقت کنید. انعطاف پذیری و سهولت باز شدن کشو های جعبه فایل نیز بسیار مهم است. ممکن است برای شما امنیت مدارک و اسناد بسیار مهم باشد پس بر وجود قفل روی کشوهای فایل دقت کنید.

مطالب مرتبط  اصول طراحی میز کنفرانس

مزایا و معایب بر اساس جنس محصول

قالب میز های مدرن مدیریت از ام دی اف,فلز و یا شیشه ساخته شدند که هر کدام معایب و مزایای خاص خود را دارا میباشند.برای مثال میز های ام دی اف از لحاظ قیمت نسبت به فلز و شیشه ارزانتر هستند ولی مقاومت کمتر و سایش پذیری بیشتری دارند.یا حتی میز های شیشه ای نسبت به میزهای فلزی اثر پذیری بیشتری نسبت به لکه پذیری دارند برای مثال بر روی میز شیشه ای اثر انگشت باقی میماند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .