اصول طراحی میز کنفرانس

طراحی میز کنفرانس

در طراحی میز کنفرانس برای مبلمان اداری ، عموما شکل مستطیلی، مربعی، بیضی و یا گرد در نظر گرفته می شود. ظرفیت  میز کنفرانس می تواند از ۶ نفر تا ۱۰۰ نفر باشد. در این نوع میز ها، میتوان از ترکیب چوب و فلز برای مدرن جلوه دادن اتاق جلسه استفاده نمود.

میز های کنفرانس به منظور برگزاری جلسات و میتینگ ها طراحی می شوند. این نوع میز ها باید به گونه ای باشند که برگزار کنندگان جلسات و افرادی که در جلسه حضور دارند، به یکدیگر اشراف داشته باشند و بتوانند به طور رو در رو با هم تبادل نظر و گفتگو نمایند.

طراحی میز کنفرانس

 برای میز های کنفرانسی که با ظرفیت های بالا ساخته می شوند، بهترین شکل هندسی بیضی یا دایره است چرا که طرفین مذاکره و یا افرادی که در جلسه حضور دارند به راحتی یکدیگر را مشاهده می کنند و بهتر می توانند بحث و گفتگو نمایند.

مطالب مرتبط  راهکار های انتخاب میز اداری مناسب

ارتفاعی که برای ساخت میز کنفرانس در نظر گرفته می شودف عموما بین ۷۲ تا ۸۲ سانتیمتر از سطح زمین می باشد که البته با توجه به سلیقه مشتریان قابل تغییر می باشد. یک نکته مهم در میز های کنفرانس، فضای مورد نیاز یک نفر برای قرار دادن صندلی دور میز کنفرانس می باشد که به اندازه آن بستگی دارد. میزان استاندارد برای در نظر گرفتن هر صندلی بین ۶۰ تا ۸۰ سانتیمتر در نظر گرفته می شود. 

د

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

کاربر جان قبل از رفتن ایمیلتو بده
تا برات یه کد تخفیف بفرستیم.

10% تخفیف 
فقط همین یه بار فرصت گرفتن این تخفیف رو داری

کد تخفیف رو برام بفرست
بهت قول میدیم اسپم نکنیم ایمیلتون رو هم به کسی نمی دیم
close-link