فضای های کاری باز

دفترکار مدرن

در دفاتر کار پرسنل در ساعات معینی در طول روز مشغول فعالیت و انجام وظایف کاری خود هستند که این موضوع با توجه به نوع قرارداد کاری می تواند ساعات کم یا زیادی را به خود اختصاص دهد که داشتن مبلمان اداری و میز گروهی مناسب یکی از الزامات اساسی برای دفترکار مدرن می باشد.

طراحی داخلی اداری منحصر به فرد و مدرن هم در کسب و کار و هم در روحیه همکاری کارمندان تاثیرگذار است. از طریق گروه های معماری خبره، می توانید طراحی داخلی اداری زیبایی را داشته باشید.

در مجموعه هایی که کارفرمایان خواهان بهره وری و راندمان بهتری از کارمندان در سازمان خود هستند طراحی فضای کار به عنوان اصلی ترین پارامتر در نظر گرفته می شود.

دفترکار مدرن

طراحی داخلی اداری مدرن و زیبا

زمانی که بازسازی و یا ساخت طراحی اداری را به گروه های طراحی خبره بدهید مطمئنا در فضای اداری جدید به سوی موفقیت گام بر خواهید داشت. زیبا بودن طراحی دفتر اداری و منسجم بودن طراحی دکوراسیون اداری و دفتر کار به منزله اعتماد به نفس تلقی می شود و این می تواند در مستحکم تر شدن روابط شما با مشتریان تان و یا همکاران تان تاثیر گذار باشد.

یکی دیگر از خصوصیات، نوع سیستم جواب گویی به مخاطبان و مشتریان کسب و کار می باشد که در نوع طراحی فضای کار تاثیر گذار است. قابل ذکر است در طراحی دفترکار مدرن می بایستی محلی را برای استراحت کارکنان در نظرگرفت. مانند نمازخانه، اتاق سیگار، نهار خوری و …

یکی دیگر از فضاهایی که می بایست در طراحی محیط اداری به آن توجه داشت، اتاق جلسات و کنفرانس می باشد که برای برگزاری جلسات در سازمان، دارای اهمیت خاصی می باشد. در هر حال سیستم طراحی های فضای کاری در کشورمان معمولا دو نوع می باشد که شامل طراحی باز (شناور) و بسته است.

طراحی باز یا شناور

در سیستم طراحی باز یا شناور، تقسیم فضاهای کاری به گونه ای می باشد که علاوه بر تفکیک واحدهای کاری، با استفاده از المان ها و عناصر نوین معماری همانند پارتیشن بندی، ارتباط به طور کامل قطع نمی شود.

در این سیستم مدیران هر واحد کاری اشراف کامل به پرسنل مربوط خود داشته و فعالیت آنان را تحت کنترل دارند. برای چیدمان پرسنل نیز از میزهای کار گروهی استفاده می شود که فضای کاری هر نفر به وسیله دیوایدر در روی میز جدا می شود.

این نوع طراحی کمک شایانی در استفاده بهتر از متراژ دفتر کار می نماید به گونه ای که در فضاهای کاری کوچک می توان تعداد پرسنل بیشتری را برای فعالیت های کاری روزانه در نظر گرفت.

دفترکار مدرن

طراحی های بسته

این سیستم از گذشته در طراحی دفاتر مرسوم بوده است. قابل ذکر است که بیشتر به وسیله دیوار، اتاق ها و فضاهای کاری از هم جدا می شوند.

این کار در طولانی مدت باعث کاهش و عدم رضایت مندی شغلی و خستگی در کارمندان می شود. این سیستم در حال حاضر برای نهادها و ارگان های دولتی که نیازمند حفظ امنیت بیشتری می باشند در نظر گرفته می شود.

منبع: ژاویز

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .