میز کارمندی چوبی یا میز کارمندی ام دی اف ؟

دو نمونه از بهترین مدل های میز کارمندی که محبوبیت بسیار زیادی دارند میز کارمندی چوبی و میز کارمندی ام دی اف است. در واقع بسیاری از افراد به دلیل هزینه مناسبی که میزهای کارمندی ام دی اف دارند ترجیح می‌ دهند که آنها را برای محیط اداری خود خریداری کنند اما باید بدانید که میزهای کارمندی چوبی هم دست کمی از میزهای کارمندی ام دی اف ندارند. آن دسته از میزهای کارمندی که چوبی هستند دارای ویژگی ها و مشخصات خاصی می باشند. در واقع باید بدانید که چوب بهترین متریال برای تولید تجهیزات اداری به شمار می‌ رود اما هزینه چوب گرانتر از هزینه خریداری ام دی اف است.

اگر شما هم می ‌خواهید میز کارمندی مناسبی را با بهترین قیمت خریداری کنید باید بدانید که میزهای کارمندی ام دی اف برای شما گزینه مناسب تری هستند اما برخی از افراد مایل هستند که با وجود بالا بودن قیمت میز کارمندی چوبی اقدام به خرید این نمونه از میزها نمایند. میزهای کارمندی چوبی مزیت ها و ویژگی های خاصی دارند.

میز کارمندی چوبی + مبلمان اداری ژاویز

بنابراین شما پیش از اینکه خرید میزهای کارمندی چوبی را انجام دهید باید به خوبی در مورد مزیت ها و ویژگی های آنها تحقیق کنید و سپس آنها را خریداری کنید. برخی از مهمترین مزیت هایی که میزهای کارمندی چوبی دارند را در ادامه معرفی می کنیم تا شما با آگاهی بیشتری آنها را برای محیط اداری تان انتخاب کنید.

مزیت ها و ویژگی های میز کارمندی چوبی چیست؟

به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که مزیت ها و ویژگی های میز کارمندی چوبی موجب شده است که بسیاری از افراد جهت خرید بهترین میزهای کارمندی این میزها را ترجیح دهند. میزهای کارمندی که چوبی هستند دارای ویژگی ‌ها و مزیت ‌های خاصی باشند و برخی از آنها که اهمیت زیادی دارد عبارت است از:

 1. مناسب برای هر سبک دکوراسیون:

یکی از مهمترین و اصلی‌ ترین ویژگی هایی که میزهای کارمندی چوبی دارند این است که برای هر سبک دکوراسیون مناسب می باشند. در واقع اینکه شما فضای دکوراسیون اتاق اداری تان مدرن و یا کلاسیک باشد فرقی نمی کند شما می توانید در بین تنوع مدل های میزهای کارمندی چوبی یکی از آنها را انتخاب کنید و در اتاق اداری تان قرار دهید. طراحان و تولیدکنندگانی که میزهای کارمندی چوبی را طراحی می‌ کنند به مناسب بودن آن برای هر یک از سبک های متنوع دکوراسیون توجه زیادی نشان می ‌دهند بنابراین شما قادر خواهید بود که در بین انواع طرح ها و مدل های میزهای کارمندی چوبی یکی را که مناسب دکوراسیون فضای اداری تان می باشد را خریداری کنید.

 1. انتقال آرامش به فضا:

چوب یکی از متریال هایی به شمار می رود که آرامش بخش است. به همین دلیل بسیاری از افرادی که به آرامش بخش بودن محیط دکوراسیون خود اهمیت می دهند ترجیح می دهند که بیشتر تجهیزات خانه خود را از بین متریال چوب انتخاب کنند. در واقع شما باید بدانید که با انتخاب میز کارمندی چوبی می توانید فضای آرامش بخشی را به محیط اداری تان ببخشید.

مطالب مرتبط  میز کارمندی اداری چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

زمانی که کارمندان احساس آرامش بیشتری در محیط اداری داشته باشند بدون شک بهره ‌وری بهتری را از خود نشان می دهند بنابراین اگر شما می خواهید کارمندانی پر انرژی و شاداب داشته باشید می توانید یکی از انواع میزهای کارمندی چوبی را که در اندازه ها و ابعاد متنوع تولید می شوند خریداری کنید.

 1. زیبایی فضا:

یکی دیگر از مزیت ها و ویژگی هایی که میزهای کارمندی چوبی دارند این است که فضا را زیباتر می نمایند. اگر شما زیبایی فضای اداری برایتان اهمیت دارد باید تجهیزات اداری را از بین بهترین متریال ها انتخاب کنید. میزهای کارمندی که با استفاده از چوب تولید و طراحی شده اند ویژگی ‌ها و مزیت ‌های خاصی دارند.

شما می توانید زیبا بودن فضای اداری خودتان و یا حتی اتاق کارتان را با استفاده از میزهای کارمندی چوبی افزایش دهید. طرح ها و مدل های میزهای کارمندی چوبی متنوع هستند و هر یک از آنها بر اساس سلیقه شما تولید و طراحی شده‌ اند بنابراین شما می‌ توانید بر اساس سلیقه خودتان یکی از میزهای کارمندی را برای زیبایی فضا مورد استفاده قرار دهید.

میز کارمندی چوبی

 1. رنگ بندی متنوع:

رنگ بندی میزهای کارمندی چوبی با یکدیگر متفاوت می باشد و شما می توانید بر اساس دکوراسیون محیط اداری خودتان یکی از رنگ بندی های متنوع میز کارمندی چوبی را سفارش دهید. در واقع اگر شما رنگ بندی خاصی مد نظرتان قرار گرفته است قادر خواهید بود که به تولیدکنندگان رنگ مورد نظرتان را اعلام کنید تا در همان سبک و رنگ میز را برای شما تولید و طراحی کنند.

زمان انتخاب حتما به هماهنگی میز با دکوراسیون خود توجه داشته باشید. برخی از میزهای کارمندی چوبی که رنگ بندی خاص و بی نظیری دارند برای دکوراسیون های کلاسیک ترجیح داده می شوند.

 1. مقاومت و دوام بسیار بالا:

همه ما به خوبی می ‌دانیم که چوب مقاومت و دوام بسیار بالایی دارد بنابراین زمانی که میزهای کارمندی را با استفاده از چوب تولید کنند بدون شک مقاومت و دوام آن افزایش پیدا می ‌کند. اگر برای شما اهمیت دارد که میز کارمندی مورد نظرتان را سال های سال مورد استفاده قرار دهید باید بدانید که میزهای کارمندی چوبی بهترین انتخاب برایتان به شمار می ‌روند.

مطالب مرتبط  اصول طراحی میز کنفرانس

میزهای کارمندی چوبی به دلیل مقاومت و دوام بسیار بالایی که دارند در هر شرایطی بهترین کارکرد را از خود نشان می‌ دهند و رضایت کاربران را به دست می آورند بنابراین شما می توانید با بدست آوردن مقاومت و دوام بسیار بالا از میزهای کارمندی چوبی مدت زمان زیادی از آنها استفاده کنید و بهره وری لازم را از آنها داشته باشید.

میز کارمندی چوبی + ژاویز

 1. هماهنگی با اتصالات:

چوب یکی از متریال هایی می باشد که انعطاف پذیری زیادی با اتصالات متنوع دارد بنابراین برای تولید میز کارمندی چوبی هر نوع اتصالاتی را می ‌توان به چوب وصل کرد. طراحان و تولیدکنندگان که میزهای کارمندی چوبی را تولید می کنند قادر خواهند بود که با استفاده از تجهیزات و اتصالات متنوع میزهای کارمندی را تولید نمایند.

در واقع شما باید به خوبی بدانید که میزهای کارمندی کوچک با استفاده از اتصالات متنوع به یکدیگر تولید می شود. اتصالات در قسمت زیرین میز قرار می گیرند تا ظاهر و زیبایی چوب را به هم نزنند.

 1. تنوع بی نظیر:

تنوع بی نظیر میزهای کارمندی چوبی یکی دیگر از ویژگی ‌ها و مزیت ‌های آنها می ‌باشد. میزهای کارمندی چوبی در سبک و طرح های متنوع تولید می شود که شما قادر خواهید بود بر اساس سلیقه خودتان یکی از انواع آن ها را انتخاب کرده و سفارش دهید. زمان انتخاب هر یک از انواع میزهای کارمندی چوبی باید به مطابقت آنها با فضای اداری تان دقت داشته باشید.

برخی از میزهای کارمندی بر اساس استانداردهای پیچیده ‌ای طراحی می ‌شوند که آنها بیشتر برای اتاق های اداری کلاسیک مناسب هستند. برخی از میزهای چوبی هم ساده تر می باشند که برای کارمندان می توانید آنها را خریداری کنید.

منبع: javizco.com

6 پاسخ
 1. رضایی نسب گفته:

  سلام
  حتما هتگام انتخاب به استحکام و نظافت آسان میزهای اداری توجه کنید بعضی از ام دی اف ها جای دست روشون می مونند.

 2. حسنی زاده گفته:

  چوب درسته مقاومتش خوبه اما قیمتش خیلی بالاعه

 3. جعفرزاده گفته:

  تنوع میزهای ام دی افی از میز های چوبی قطعا بیشتره‌
  به نظر من استفاده از متریال ام دی اف در تولید میز میتونه خیلی به این موضوع کمک کنه‌
  ممنون از تیم ژاویز

 4. سهراب گفته:

  ام دی اف از چوب بهتره هم ارزونتره هم مقاومت خوبی داره تنوعشم بالاس

 5. غفوری گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من ی میز چوبی از ژاویز سفارش دادم واقعاااا عالی بود
  ممنونم از تیم حرفه‌ای تون

 6. مخبری گفته:

  محتوای خوبی بود در مورد میز کارمندی
  ممنون از ژاویز

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .