میز کارمندی ال چپ یا ال راست برای شما مناسب است؟

اگر شما می خواهید در بین انواع میز کارمندی، میز کارمندی ال دار را خریداری کنید باید به خوبی بدانید که  این نمونه میزها به دو دسته تقسیم می شوند. یکی از این میزها در دسته بندی میز ال  چپ قرار می گیرد و یکی دیگر از این میزها در دسته بندی میز ال  راست قرار می گیرد. شما بر اساس نوع اتاق اداری خود می توانید یکی از این میزها را خریداری کنید. به طور کلی باید بدانید هر یک از آنها برای طراحی دکوراسیون اتاق های اداری که در شکل ها و ابعاد متنوع هستند باید خریداری شوند. این نمونه از میزها طرفداران بسیار زیادی به دست آورده اند که در کشور ایران بسیاری از افراد در اتاق‌ های اداری خود آنها را قرار می ‌‌دهند. طرح ها و رنگ بندی های میزها با یکدیگر فرق می‌ کند که شما بر اساس نوع سلیقه و همچنین سبک دکوراسیون اداری خود می توانید یکی از آنها را خریداری نمایید.

میز کارمندی ال دار

مقدمه

در کشور ایران میز کارمندی ال دار از طریق بازارهای متنوع به صورت عمده به فروش می رسد. اصولاً باید بدانید که عرضه میزهای اداری به دو صورت عمده و یا خرد انجام خواهد شد که هر یک از این روش ها دارای قوانین و شرایط خاص خودش است. لازم به ذکر است که این نمونه از میزها مدلی ویژه در بازار مبلمان اداری اداری به شمار می‌ رود و شناخته می ‌شود.

بر همین اساس زمانی که می خواهید این میزهای کارمندی را خریداری کنید باید به خوبی در مورد ویژگی ‌ها و ساختاری که دارند اطلاعات کافی به دست آورید. برخی از افراد بدون آگاهی این نمونه از میزهای کارمندی را خریداری می کنند که در ادامه برخی از مهم ترین ویژگی‌های میزها را بیان خواهیم کرد تا شما با آگاهی بیش بیشترین نمونه از ملزومات اداری را خریداری کنید.

معیارهایی برای خریداری میز کارمندی ال دار

همانطوری که می دانید میز کارمندی ال دار یکی از پر متقاضی ترین و برترین مدل های میز در بین محصولات اداری می‌ باشد. از ویژگی‌ های مهم آن می‌ توان به ساده بودن طرح و جنس آن اشاره کرد. این میزها در حالت عادی زیبایی و جذابیت کافی دارند که با استفاده از آنها می توانید فضای اداری تان را زیباتر نمایید. برای خرید این نمونه از میزهای کارمندی باید معیارهایی را در نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین نمونه میزهای ال دار را خریداری کنید. برخی از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی ها و معیارهایی که شما زمان خرید این میزها باید به آنها دقت داشته باشید عبارت است از:

 1. انتخاب میز بر اساس وظایف کارمندان:

یکی از مهم ترین نکاتی که شما زمان خرید میزهای کارمندی ال دار باید به آن دقت داشته باشید این است که وظیفه کارمندان خود را بشناسید. در واقع اگر شما وظایف کارمندان اداره خود را به خوبی بشناسید می توانید یکی از میزهای کارمندی که روی آنها راحت ‌تر کار می کنند را برایشان خریداری کنید. برخی از کارمندان باید حسابداری امور را انجام دهند که آنها نیاز است تسلط کافی روی برگه های میز داشته باشند.

مطالب مرتبط  پارتیشن های دوجداره چوبی بهتر است یا پارتیشن دوجداره آلومینیومی

بنابراین شما زمان خرید میز کارمندی برای کارمندانی که حسابدار هستند باید به تسلط آنها روی میز قدرت داشته باشید. هر یک از کارمندان در طول روز بازه زمانی مشخص شده ای را باید روی این میزهای کارمندی کار کنند بر همین اساس شما باید به خوبی وظیفه آنها را بشناسید و سپس یکی از میزهای ال دار را برای آنها خریداری کنید.

میز کارمندی ال دار

 1. انتخاب میز بر اساس سبک طراحی محیط اداری:

انتخاب کردن میز بر اساس سبک طراحی دکوراسیون محیط اداری یکی دیگر از نکاتی است که شما زمان خرید میز کارمندی ال دار باید به آن دقت داشته باشید. به طور کلی باید بدانید طرح های متنوعی از این میزها در بازار وجود دارد که هر یک از آنها زیبایی و جذابیت لازم را در خود جای داده ‌اند. بنابراین شما زمانی که می خواهید آنها را خریداری کنید باید ابتدا فضای دکوراسیون اتاق اداری را به خوبی مورد بررسی قرار داده تا قادر باشید یکی از بهترین میزهای کارمندی را خریداری کنید.

توجه داشته باشید که اگر سبک دکوراسیون اتاق اداری شما از طرح کلاسیک پیروی می کند باید یکی از میزهایی که طراحی کلاسیک لوکس دارد را خریداری کنید. بیشتر افراد ترجیح می‌ دهند که اتاق های اداری خود را بر اساس دکوراسیون مدرن و با پارتیشن اداری طراحی کنند. بنابراین آنها می ‌توانند بین مدل های بسیار زیادی که میز کارمندی ال دار دارد یکی را انتخاب و خریداری نمایند.

 1. توجه به قیمت و بودجه ای که در نظر دارید:

توجه کردن به قیمت و بودجه‌ ای که شما برای خرید میزهای کارمندی در نظر دارید یکی دیگر از نکاتی است که باید به آن توجه نمایید. به طور کلی باید به خوبی بدانید که هر یک از انواع میزهای کارمندی ال دار دارای قیمت خرید مشخص شده‌ ای هستند. کیفیت و جنس آنها از جمله فاکتورهای مهمی است که قیمت خرید آنها را مشخص می نماید.

مطالب مرتبط  میز کارمندی اداری چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

بنابراین شما باید به خوبی کیفیت و جنس آنها را زمان خرید مشخص کرده تا بدانید قیمت خرید آنها تا چه اندازه می شود. در صورتی که بخواهید میزهای کارمندی را به صورت اینترنتی خریداری کنید قیمت میزها را که در سایت اینترنتی وارد شده است به راحتی قادر خواهید بود مشاهده نموده و بر اساس بودجه خود میزهای کارمندی را خریداری کنید. توجه داشته باشید که قیمت آنها با یکدیگر فرق می‌ کند و شما نیاز است که بودجه تان را پیش از خرید آنها به درستی تخمین بزنید.

 1. اندازه میز بسته به محیط اداری:

یکی دیگر از نکاتی که شما زمان خرید میز کارمندی ال دار باید به آن دقت داشته باشید اندازه میز است. هر یک از انواع میزهای ال دار که در سمت چپ و راست طراحی می‌ شوند اندازه های متنوعی دارند. اگر اتاق کارمندی مد نظر شما ابعاد کوچکی دارد شما باید یکی از میزهای کوچک را خریداری کنید و در اتاق قرار دهید. اما اگر میز اداری شما اندازه بزرگی دارد تنها می توانید در اتاق های اداری بزرگ آنها را قرار دهید. پیش از اینکه میزهای کارمندی ال دار را خریداری نمایید بهتر است که در مورد اندازه آنها که با فضای مدنظرتان مطابقت دارد اطلاعات بیشتری بدست بیاورید.

میز کارمندی ال دار

 1. مقاومت و جنس میز:

مقاومت و جنس میزهای کارمندی از دیگر نکات بسیار مهمی است که شاید برخی از افراد زمان خرید میزان توجه نکنند. به طور کلی شما باید بدانید که مقاومت و جنس میزهای کارمندی تعیین کننده طول عمر آنها می باشد. بسیاری از افراد تنها به قیمت میزهای کارمندی توجه می ‌کنند و به مقاومت جنس آنها دقت زیادی ندارند. هر یک از انواع میز کارمندی ال دار را با استفاده از متریال های متنوعی تولید و طراحی کردند که شما باید به خوبی آنها را بشناسید.

برخی از میزها هستند که با ام دی اف و فلز تولید و طراحی می‌ شوند که آنها دارای کیفیت خوبی هستند همچنین قیمت خریداری مناسب تری نسبت به دیگر میزها دارند. به طور کلی شما بعد از اینکه میز خود را انتخاب کردید باید به مقاومت و جنس آن ها توجه داشته باشید. اگر میزهای کارمندی خریداری شده تان کیفیت خوبی داشته باشد قادر خواهید بود که سال های سال از آنها در اداره استفاده کنید.

نوشته شده در مبلمان اداری ژاویز برای اینکه بتوانید میز کارمندی ال دار را متناسب با فضا و کاربر انتخاب کنید.

منبع: مبلمان اداری ژاویز

 

3 پاسخ
 1. فاطمه گفته:

  سلام
  به نظر من هم انتخاب ال میز کاملا به فضایی که در اختیارز دارید بستگی دارد
  ممنونم از تیم ژاویز

 2. محمدی گفته:

  برای انتخاب این مدل میز باید به فضای مورد نظر هم توجه ویژه شود

 3. محمد جعفری گفته:

  میزهای کارمندی ال شکل برای صرفه جویی در فضا بسیار مناسب می باشد.درضمن دسترسی کارمندان نیاز دارند که در کمترین زمان ممکن به تمام فایلهای خود دسترسی پیدا کنند که این امر توسط میزهای ال شکل میسر میشود

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *