پروژه شرکت کارسان هترا

مشخصات پروژه

نام پروژه: شرکت کارسان هترا

نیاز مشتری: تامین مبلمان اداری و پارتیشن

انتخاب رنگ : پیشنهاد شده توسط طراحان ژاویز

موارد بکار رفته در پروژه:  کمد اداری ، میز کارمندی ، میز کارشناسی ، میز پذیرش/رسپشن ، پارتیشن اداری ، میز کنفرانس

توضیحات پروژه

هلدینگ کارسان هترا فعال در زمینه صادرات ، واردات و تولید مشتقات نفتی وهمچنین فراورده های گیاهی تحت عنوان رایحه سلامت میباشد .رعایت استاندارد ها در فضاهای اینچنینی مهمترین عامل افزایش بهره وری کارمندان میباشد.

حتما باید برای عبور راحت کارمندان و حرکت صندلی فضای کافی در نظر گرفته شود.

میز کارمندی

میز کارمندی بکار رفته در این پروژه مدل آمبر میباشد. میز کارمندی آمبر ترکیبی از پنل های ام دی اف و طراحی بسیار ساده و معمارانه می باشد،قابلیت انتخاب قسمت ال (دارای فایل) این امکان را به طراح می دهد که چیدمانی عالی با توجه به نیاز کارفرما و کاربری میز در هر فضا ارائه دهد.

میز کارشناسی

میز کارشناسی بکار رفته در این پروژه مدل آمبر میباشد. در طراحی میز آمبر علاوه بر کمد درب دار و فایل سه کشو، محل قرارگیری کیس به همراه تهویه هوا در نظر گرفته شده است و همچین آمبر را میتوان به صورت کارمندی و یا کارشناسی، با توجه به انتخاب کارفرما طراحی کرد.

مطالب مرتبط  پروژه شرکت نوژان صنعت

میز پذیرش / رسپشن

میز پذیرشی که د راین پروژه بکار گرفته شده مدل اپال میباشد. در طراحی میز رسپشن ، با کنار هم قرار دادن فرم های مینیمال همراه با اجرای بی نقص، حجم های هوشمندانه ای به میز داده است. اپال یک میز پذیرش مناسب برای فضاهای کوچک و بزرگ با قابلیت اجرا در طول های مختلف می باشد.

پارتیشن اداری

پارتیشن طراحی شده در این پروژه مدل آلومینیومی میباشد.

پارتیشن آلومینیومی برای استفاده در محیط‌های اداری بسیار پرطرفدار است و دلیل آن نیز به ویژگی‌هایی که برای فلز آلومینیوم مشخص شده مربوط می‌شود. برای مثال باید گفت که شرایطی را تصور کنید که در حال خرید و نصب یک پارتیشن اداری در محل کار خود هستید، در این شرایط چه موضوعی برای شما بیش از هر موضوع دیگری اهمیت دارد؟ بدون شک علاوه بر زیبایی و همخوانی با محیط وزن این وسیله است که شما باید در انتخاب آن دقت ویژه‌ای داشته باشید.

میز کنفرانس

میز کنفرانسی بکار رفته در این پروژه مدل سفارشی میباشد. که توسط واحد طراحی ژاویز به صورت اختصاصی طراحی و تولید شده است.