پروژه شرکت جهان فولاد متین

مشخصات پروژه

نام پروژه: شرکت جهان فولاد متین

نیاز مشتری: تامین مبلمان اداری

چالش های پروژه : کمبود فضا

راه حل های پیشنهادی ما : تلفیق میزهای اداری و تبدیل به میز کارگروهی

راه حل تایید شده: تلفیق میزهای اداری و تبدیل به میز کارگروهی

انتخاب رنگ : پیشنهاد شده توسط طراحان ژاویز

موارد بکار رفته در پروژه:  کمد اداری، میز کارمندی، میز کارشناسی، میز پذیرش/رسپشن

تصاویر پروژه

توضیحات

شرکت جهان فولاد متین به پشتوانه مدیران و کادر با تجربه خود و سابقه ۳۵ سال کار اجرایی در زمینه تولید، بازرگانی داخلی و خارجی فولاد در سال ۱۳۹۶ با هدف تهیه و توزیع محصولات فولادی جهت بازار داخلی کشور و تامین نیاز مصرف کنندگان نهایی شروع به فعالیت نمود.

رعایت استانداردها در فضاهای این چنینی مهم ترین عامل افزایش بهره وری کارمندان می باشد.

حتما باید برای عبور راحت کارمندان و حرکت صندلی فضای کافی در نظر گرفته شود.

میز کارمندی

میز کارمندی بکار رفته در این پروژه مدل آمبر می باشد. میز کارمندی آمبر ترکیبی از پنل های ام دی اف و طراحی بسیار ساده و معمارانه می باشد، قابلیت انتخاب قسمت ال (دارای فایل) این امکان را به طراح می دهد که چیدمانی عالی با توجه به نیاز کارفرما و کاربری میز در هر فضا ارائه دهد.

مطالب مرتبط  پروژه اداره ساختمان بانک پاسارگاد

میز کارشناسی

میز کارشناسی بکار رفته در این پروژه مدل آمبر می باشد. در طراحی میز آمبر علاوه بر کمد درب دار و فایل سه کشو، محل قرارگیری کیس به همراه تهویه هوا در نظر گرفته شده است و همچین آمبر را می توان به صورت کارمندی و یا کارشناسی، با توجه به انتخاب کارفرما طراحی کرد.

میز پذیرش / رسپشن

میز پذیرشی که در این پروژه بکار گرفته شده مدل اپال می باشد. در طراحی میز رسپشن، با کنار هم قرار دادن فرم های مینیمال همراه با اجرای بی نقص، حجم های هوشمندانه ای به میز داده است. اپال یک میز پذیرش مناسب برای فضاهای کوچک و بزرگ با قابلیت اجرا در طول های مختلف می باشد.