پروژه شرکت جهان فولاد متین

مشخصات پروژه

نام پروژه: شرکت جهان فولاد متین

نیاز مشتری: تامین مبلمان اداری

چالش های پروژه : کمبود فضا

راه حل های پیشنهادی ما : تلفیق میزهای اداری و تبدیل به میز کارگروهی

راه حل تایید شده: تلفیق میزهای اداری و تبدیل به میز کارگروهی

انتخاب رنگ : پیشنهاد شده توسط طراحان ژاویز

موارد بکار رفته در پروژه:  کمد اداری ، میز کارمندی ، میز کارشناسی ، میز پذیرش/رسپشن

توضیحات

شرکت جهان فولاد متین به پشتوانه مدیران و کادر با تجربه خود و سابقه ۳۵ سال کار اجرایی در زمینه تولید ، بازرگانی داخلی و خارجی فولاد در سال ۱۳۹۶ با هدف تهیه و توزیع محصولات فولادی جهت بازار داخلی کشور و تامین نیاز مصرف کنندگان نهایی شروع به فعالیت نمود.

رعایت استاندارد ها در فضاهای اینچنینی مهمترین عامل افزایش بهره وری کارمندان میباشد.

حتما باید برای عبور راحت کارمندان و حرکت صندلی فضای کافی در نظر گرفته شود.

میز کارمندی

میز کارمندی بکار رفته در این پروژه مدل آمبر میباشد. میز کارمندی آمبر ترکیبی از پنل های ام دی اف و طراحی بسیار ساده و معمارانه می باشد،قابلیت انتخاب قسمت ال (دارای فایل) این امکان را به طراح می دهد که چیدمانی عالی با توجه به نیاز کارفرما و کاربری میز در هر فضا ارائه دهد.

مطالب مرتبط  پروژه دانشگاه خاتم ( خ دانشور)

میز کارشناسی

میز کارشناسی بکار رفته در این پروژه مدل آمبر میباشد. در طراحی میز آمبر علاوه بر کمد درب دار و فایل سه کشو، محل قرارگیری کیس به همراه تهویه هوا در نظر گرفته شده است و همچین آمبر را میتوان به صورت کارمندی و یا کارشناسی، با توجه به انتخاب کارفرما طراحی کرد.

میز پذیرش / رسپشن

میز پذیرشی که د راین پروژه بکار گرفته شده مدل اپال میباشد. در طراحی میز رسپشن ، با کنار هم قرار دادن فرم های مینیمال همراه با اجرای بی نقص، حجم های هوشمندانه ای به میز داده است. اپال یک میز پذیرش مناسب برای فضاهای کوچک و بزرگ با قابلیت اجرا در طول های مختلف می باشد.