میز گروهی رابی

سری میزهای رابی با تلفیق چوب و فلز و زوایای مثلثی شکل در قسمت پایه ها زیبایی خاصی را به فضای شما می دهد. در طرح این میز علاوه بر کمد درب دار، فایل دو کشو و محل قرارگیری کیس، فضایی جهت نشیمن تعبیه شده است.

مجموعه ای از تفکر و پویایی، آنچه رابی را متمایز و منحصر به فرد می سازد.  ترکیب بندی زیبا از پایه آلومینوم و صفحات ام دی اف با رنگ بندی متنوع می باشد.

میز گروهی کریستال

سری میزهای کریستال با طراحی مدرن و ایتالیایی ارائه میشود. در طرح این میز علاوه بر کمد درب دار، فایل دو کشو و محل قرارگیری کیس، فضایی جهت نشیمن تعبیه شده است.

مجموعه ای از تفکر و پویایی، آنچه کریستال را متمایز و منحصر به فرد می سازد.  ترکیب بندی زیبا از پایه آلومینوم و صفحات ام دی اف با رنگ بندی متنوع می باشد.

میز گروهی اپیدوت

کارگروهی اپیدوت ترکیبی از پنل های ام دی اف و طراحی بسیار ساده و معمارانه می باشد.  قابلیت تغییر سایز در ابعاد میز و ترکیب تمام ام دی اف جزو ویژگیهای منحصر به فرد این مجموعه میباشد.

در طراحی میز اپیدوت علاوه بر کمد درب دار و فایل سه کشو، محل قرارگیری کیس به همراه تهویه هوا در نظر گرفته شده است. همچین اپیدوت را میتوان به صورت کارگروهی و یا کارشناسی، با توجه به انتخاب کارفرما طراحی کرد.

میز گروهی اسپنیل

میز کارگروهی با طراحی به سبک ایتالیایی، ترکیبی است از طراحی ساده بر پایه معماری مدرن و تفکر مینیمالیستی که با گوشه های قائم و طراحی خطی مناسب ترین انتخاب برای فضاهای مدرن و و افرادی است که سادگی را یک اصل زیبایی می پندارند.

اسپنیل به گونه ای طراحی شده است که کاربران به راحتی بتوانند تبادل اطلاعات داشته باشند، اسپنیل این امکان را به طراح میدهد که بر حسب فضای موجود طراحی بهینه ای را ارائه دهد.