میز کار گروهی( میز گروهی )

میز کار گروهی یکی از انواع میز های اداری می باشد که معمولا برای فضای های کار اشتراکی مورد استفاده قرار می گیرد. میز کار گروهی بر اساس سفارش به صورت میز گروهی دو نفره، میز گروهی ۴ نفره یا میز گروهی ۶ نفره تولید می شود. قیمت میز های کار گروهی بر اساس نوع متریال و یراق آلات و اتصالاتی که در این محصولات استفاده میشود متغیر می باشد.

ویژگی میز های گروهی

۱- تعامل بیشتر پرسنل با یکدیگر

۲- مناسب برای فضاهای کوچک

۳- بهترین گزینه برای ایجاد یک فضای مدرن

۴- استفاده از فایلینگ در زیر میز و امکان استفاده اشتراکی

۵- استفاده از فضاهای پرت به عنوان محل قرار گیری کامپیوتر

۶- استفاده از الکتریک باکس مرکزی

میز های گروهی یا میز کار گروهی به عنوان میز کامپیوتر گروهی هم نام برده می شوند. برای جداسازی فضای هر نفر در میز کار گروهی از جدا کننده های چوبی و یا تلقی استفاده می شود. در برخی موارد هم به سفارش کارفرما از جدا کننده استفاده نمی شود.

این میز ها قابلیت استفاده از جداکننده های آکوستیک را نیز دارند. و برای کاربرانی که مدت زیادی از تلفن استفاده می کنند  مناسب می باشد و میتوان از آن به عنوان یکی از اجزای مبلمان اداری آگوستیک نام برد.

در میز های گروهی شرکت  ژاویز از ۳ نوع پایه برای این میز ها استفاده می شود. که دو نوع از آن ها فلزی و یک نوع آن از جنس ام دی اف می باشد.

میز های اداری گروهی با پایه فلزی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. و اتصالات آن ها از نوع پیچ و مهره بوده و در جابجایی های احتمالی به آسانی میتوان آنها را دموناژ و حمل نمود.

میز گروهی رابی

سری میزهای رابی با تلفیق چوب و فلز و زوایای مثلثی شکل در قسمت پایه ها زیبایی خاصی را به فضای شما می دهد. در طرح این میز علاوه بر کمد درب دار، فایل دو کشو و محل قرارگیری کیس، فضایی جهت نشیمن تعبیه شده است.

مجموعه ای از تفکر و پویایی، آنچه رابی را متمایز و منحصر به فرد می سازد.  ترکیب بندی زیبا از پایه آلومینوم و صفحات ام دی اف با رنگ بندی متنوع می باشد.

میز گروهی کریستال

سری میزهای کریستال با طراحی مدرن و ایتالیایی ارائه میشود. در طرح این میز علاوه بر کمد درب دار، فایل دو کشو و محل قرارگیری کیس، فضایی جهت نشیمن تعبیه شده است.

مجموعه ای از تفکر و پویایی، آنچه کریستال را متمایز و منحصر به فرد می سازد.  ترکیب بندی زیبا از پایه آلومینوم و صفحات ام دی اف با رنگ بندی متنوع می باشد.

میز گروهی اپیدوت

کارگروهی اپیدوت ترکیبی از پنل های ام دی اف و طراحی بسیار ساده و معمارانه می باشد.  قابلیت تغییر سایز در ابعاد میز و ترکیب تمام ام دی اف جزو ویژگیهای منحصر به فرد این مجموعه میباشد.

در طراحی میز اپیدوت علاوه بر کمد درب دار و فایل سه کشو، محل قرارگیری کیس به همراه تهویه هوا در نظر گرفته شده است. همچین اپیدوت را میتوان به صورت کارگروهی و یا کارشناسی، با توجه به انتخاب کارفرما طراحی کرد.

میز گروهی اسپنیل

میز کارگروهی با طراحی به سبک ایتالیایی، ترکیبی است از طراحی ساده بر پایه معماری مدرن و تفکر مینیمالیستی که با گوشه های قائم و طراحی خطی مناسب ترین انتخاب برای فضاهای مدرن و و افرادی است که سادگی را یک اصل زیبایی می پندارند.

اسپنیل به گونه ای طراحی شده است که کاربران به راحتی بتوانند تبادل اطلاعات داشته باشند، اسپنیل این امکان را به طراح میدهد که بر حسب فضای موجود طراحی بهینه ای را ارائه دهد.