میز کارمندی ارزان چه حداقل هایی باید داشته باشد ؟

اگر شما می خواهید برای خرید میز کارمندی به دنبال یکی از نمونه‌ های ارزان باشید باید به پارامترهای آن نیز دقت زیادی نمایید. در واقع میز کارمندی ارزان باید ویژگی‌ ها و فاکتورهای متنوعی داشته باشد که شما بتوانید از آن ویژگی ها جهت کارکرد بهتر در اداره استفاده کنید. برخی از افراد امکان دارد که تنها به مناسب بودن قیمت میزهای کارمندی ارزان دقت داشته باشند اما باید بدانید که تنها ارزان بودن میزهای کارمندی اهمیت ندارد بلکه پارامترهای بسیار زیادی وجود دارد که زمان خریداری میزهای کارمندی باید به آنها دقت نمایید.

شما برای میز کارمندی ارزان باید به خوبی برخی از نکات را در نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین میزهای کارمندی را خریداری کنید. توجه داشته باشید که هر یک از میزهای کارمندی را براساس استانداردهای متنوعی تولید و طراحی کرده اند. شما برای خریداری انواع میز کارمندی که ارزان است باید به خوبی مدل، اندازه و …. آن را بررسی کنید. بهترین میزهای کارمندی دارای قیمت خرید مناسبی می باشند و شما می توانید آنها را با به صرفه ترین قیمت خریداری کرده و در اداره خود مورد استفاده قرار دهید. برخی از نکاتی که زمان خریداری میزهای کارمندی ارزان اهمیت دارد را در ادامه بیان می کنیم تا اطلاعات بیشتری در مورد این میزها بدست آورید.

میز کارمندی ارزان

نکاتی در مورد خرید میز کارمندی ارزان

شما زمانی که هر یک از انواع تجهیزات اداری را می خواهید خریداری کنید باید به خوبی برخی از نکات را در نظر داشته باشید بنابراین زمان خریداری هر یک از انواع میز کارمندی ارزان هم نیز باید به برخی از نکات توجه نمایید که این نکات عبارت هستند از:

 1. توجه به بودجه برای خرید میز کارمندی ارزان:

یکی از مهمترین نکاتی که شما زمان خریداری هر یک از انواع میزهای کارمندی باید به آن دقت داشته باشید توجه کردن به بودجه مالی تان است. برخی از میزهای کارمندی که ارزان می باشند با بودجه مالی بسیاری از افراد مطابقت دارند اما شما باید بدانید که برخی از میزهای کارمندی هزینه بالاتری برای خریداری دارند بنابراین نیاز است که آنها را براساس بودجه مالی خودتان هماهنگ نموده و خریداری کنید. توجه کردن به هزینه خریداری میزهای کارمندی در ابتدای امر اهمیت بسیار زیادی دارد.

 1. توجه به شکل کلی میز:

هر یک از انواع میزهای کارمندی شکل‌ های متنوعی دارند که شما باید براساس نوع کاربری آنها و نیاز خودتان یکی از انواع میزهای کارمندی را خریداری کنید دقت داشته باشید که برخی از میزهای کارمندی به صورت مستطیل شکل برخی از آنها مربع شکل و تعدادی از آنها به صورت دایره ای طراحی می شوند بنابراین شما اگر می‌خواهید بهترین میز کارمندی را خریداری کنید باید به خوبی شکل کلی آنها را براساس فضایی که در اختیار دارید منطبق نمایید و سپس یکی را که ویژگی های لازم را دارند خریداری کنید.

 1. دقت به ارتفاع و عرض میز:

استاندارد بودن هر یک از انواع میزهای کارمندی یکی دیگر از نکاتی است که شما زمان خرید میز کارمندی ارزان باید به آن دقت داشته باشید برخی از میزها ارتفاع و عرض استانداردی ندارند بنابراین شما باید به خوبی توجه نمایید که ارتفاع و عرض آنها را براساس استانداردهای کلی مورد بررسی قرار گیرند.

مطالب مرتبط  آیا پارتیشن دست دوم بخریم ؟

بسیاری از افراد زمانی که می‌خواهند میزهای کارمندی ارزان را خریداری کنند شاید به این نکته توجه زیادی نشان ندهند ولی به صورت کلی باید به خوبی بدانید که این نکته اهمیت بسیار زیادی دارد که در صورت عدم توجه به آن ممکن است از خرید خود رضایت نداشته باشید.

 1. توجه به اندازه میز برای فضاهای کوچک:

اگر شما می خواهید برای فضاهای کوچک در اختیار خود یکی از انواع میزهای اداری ارزان را خریداری کنید باید بدانید که اندازه آنها را می توانید براساس نیاز خود و فضایی که دارید تنظیم نمایید. برخی از میزها بدون پایه هستند که روی دیوار نصب می شوند. شما می توانید با خرید آنها به راحتی میزها را مورد استفاده قرار دهید. دقت داشته باشید که اندازه میزها برای فضاهای کوچک بسیار گزینه مناسبی است و نسبت به متریال هایی که برای طراحی آنها به کار رفته شده هزینه خریداری به صرفه ای نیز دارد.

میز کارمندی ارزان

 1. دقت به وزن میز:

یکی دیگر از پارامترهایی که تاثیر زیادی روی قیمت میز کارمندی ارزان دارد وزن میز می باشد. آن دسته از میزهایی که با استفاده از چوب های سنگین طراحی شده اند بدون شک هزینه خریداری بالاتری دارند. برخی از میزها هستند که با استفاده از فلزهای سبک طراحی شده اند که آنها هزینه خریداری شان مناسب ‌تر از دیگر نمونه میزها است.

میزهای کارمندی ام دی اف محبوبیت بیشتری نسبت به میزهای چوبی بدست آورده اند و هزینه خریداری شان بسیار مناسب و به صرفه خواهد بود بنابراین شما اگر می خواهید در بین انواع میزهایی که ارزان هستند یکی را برای اداره خود خریداری کنید بهتر است که به وزن آنها نیز دقت داشته باشید.

 1. توجه به مدل میز:

آن دسته از میزهای کارمندی که به صورت کلاسیک و سلطنتی طراحی شده اند بدون شک هزینه خریداری بالاتری نسبت به میزهای کارمندی مدرن دارند. شما باید به خوبی بدانید که مدل میزها یکی از اصلی ترین و مهمترین فاکتورهای تعیین کننده قیمت آنها می باشد. برخی از میزهایی که مدل های مدرن دارند زیبایی و جذابیت اداره شما را افزایش می دهند اما هزینه خریداری شان مناسب تر از نمونه های کلاسیک است بنابراین شما می توانید یکی را که هزینه به صرفه تری دارند خریداری کنید.

 1. دقت به متریال های به کار رفته شده برای طراحی میز:

توجه کردن به متریال های به کار رفته شده جهت طراحی میزهای کارمندی یکی دیگر از نکاتی است که شما زمان خرید میز کارمندی باید به آن دقت داشته باشید. برخی از متریال هایی که برای طراحی میزهای کارمندی به کار می روند هزینه ارزان تری نسبت به دیگر نمونه ها دارند. در واقع شما باید بدانید که ام دی اف یکی از بهترین متریال هایی است که امروزه برای طراحی میزهای اداری مورد استفاده قرار می ‌گیرد و هزینه آن به صرفه و مناسب می باشد.

مطالب مرتبط  ۵ نکته برای انتخاب یک میز کارمندی خوب

اما اگر شما می خواهید میزهای کارمندی طراحی شده با استفاده از چوب را خریداری کنید باید به خوبی بدانید که هزینه آن به نسبت دیگر متریال ها بیشتر خواهد بود بنابراین ابتدا نیاز است که متریال های به کار رفته شده در میزهای اداری را به خوبی بررسی کنید تا قیمت آنها را متوجه شوید.

میز کارمندی ارزان

 1. برند تولیدی میز:

یکی از دیگر نکاتی که زمان خرید میز کارمندی ارزان باید به آن دقت داشته باشید برند تولیدی میزهای کارمندی است. هر یک از برندهای تولیدی میزهای کارمندی استانداردهای مشخص شده خود را برای قیمت گذاری میزها به مشتریان اعلام می‌ کنند بنابراین شما پیش از اینکه انواع میزهای کارمندی را خریداری کنید باید به خوبی در مورد استانداردهای قیمتی آنها اطلاعات کافی بدست آورید.

در صورتی که شما می خواهید به صورت اینترنتی میز کارمندی یا میز مدیریت مورد نظر خودتان را خریداری کنید می‌ توانید قیمت هر یک از برندهای تولیدی میزها را در سایت فروشنده مشاهده کرده و براساس نیاز خود و همچنین بودجه تان میزهای کارمندی را خریداری کنید. تیم فروش مبلمان اداری ژاویز در کنار شماست تا با ارائه مشاوره رایگان شما را در انتخاب یک محصول مناسب راهنمایی نمابد.

منبع: javizco.com

4 پاسخ
 1. اصغری گفته:

  سلام و خداقوت
  به نظر بنده توجه به برند تولیدی نه تنها برای میز کارمندی بلکه برای تمامی تجهیزات و مبلمان اداری برای کیفیت هرچه تمام تر امری ضروری و حیاتی است

 2. مدرس گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  ممنونم از مطالبتون عالی تون

 3. سید حسین طباطبایی گفته:

  نکاتی که در این مقاله به آنها اشاره شده، بسیار حائز اهمیت میباشد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *