میز کارگروهی یا میز گروهی

میز کارگروهی یکی از انواع میزهای اداری در مبلمان اداری می باشد که معمولا برای فضاهای کار اشتراکی مورد استفاده قرار می گیرد. میز کار گروهی بر اساس سفارش به صورت میز گروهی دو نفره، میز گروهی 4 نفره یا میز گروهی 6 نفره تولید می شود. قیمت میز های کار گروهی بر اساس نوع متریال و یراق آلات و اتصالاتی که در این محصولات استفاده می شود متغیر می باشد.

ویژگی میز های گروهی

1- تعامل بیشتر پرسنل با یکدیگر

2- مناسب برای فضاهای کوچک

3- بهترین گزینه برای ایجاد یک فضای مدرن

4- استفاده از فایلینگ در زیر میز و امکان استفاده اشتراکی

5- استفاده از فضاهای پرت به عنوان محل قرار گیری کامپیوتر

6- استفاده از الکتریک باکس مرکزی

میز های گروهی یا میز کار گروهی به عنوان میز کامپیوتر گروهی هم نام برده می شوند. برای جداسازی فضای هر نفر در میز کار گروهی از جدا کننده های چوبی و یا تلقی استفاده می شود. در برخی موارد هم به سفارش کارفرما از جدا کننده استفاده نمی شود. میز کارگروهی مدرن می تواند برای فضاهای کوچک و مینیمال گزینه بسیار مناسبی می باشد.

این میزها قابلیت استفاده از جداکننده های آکوستیک را نیز دارند. و برای کاربرانی که مدت زیادی از تلفن استفاده می کنند مناسب می باشد و می توان از آن به عنوان یکی از اجزای مبلمان اداری آکوستیک نام برد. این نوع میز ها در بازار به عنوان میز پارتیشن دار نیز نامبرده می شود.

در میز های گروهی شرکت ژاویز از ۳ نوع پایه برای این میزها استفاده می شود. که دو نوع از آن ها فلزی و یک نوع آن از جنس ام دی اف می باشد.

میزهای اداری گروهی با پایه فلزی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. و اتصالات آن ها از نوع پیچ و مهره بوده و در جابجایی های احتمالی به آسانی می توان آنها را دمونتاژ و حمل نمود. ما در ژاویز امکان تولید میز کار گروهی یا میز اداری گروهی به صورت اختصاصی و  سفارشی را نیز داریم.

برای خرید میز کارگروهی و گرفتن مشاوره در خصوص طراحی و اجرای اختصاصی میز گروهی با شماره 02144955754 تماس بگیرید.

میز گروهی رابی

سری میزهای رابی با تلفیق چوب و فلز و زوایای مثلثی شکل در قسمت پایه ها زیبایی خاصی را به فضای شما می دهد. در طرح این میز علاوه بر کمد درب دار، فایل دو کشو و محل قرارگیری کیس، فضایی جهت نشیمن تعبیه شده است.

مجموعه ای از تفکر و پویایی، آنچه رابی را متمایز و منحصر به فرد می سازد. ترکیب بندی زیبا از پایه آلومینیوم و صفحات ام دی اف با رنگ بندی متنوع می باشد.

میز گروهی کریستال

سری میزهای کریستال با طراحی مدرن و ایتالیایی ارائه می شود. در طرح این میز علاوه بر کمد درب دار، فایل دو کشو و محل قرارگیری کیس، فضایی جهت نشیمن تعبیه شده است.

مجموعه ای از تفکر و پویایی، آنچه کریستال را متمایز و منحصر به فرد می سازد.  ترکیب بندی زیبا از پایه آلومینیوم و صفحات ام دی اف با رنگ بندی متنوع می باشد.

میز گروهی اپیدوت

کارگروهی اپیدوت ترکیبی از پنل های ام دی اف و طراحی بسیار ساده و معمارانه می باشد.  قابلیت تغییر سایز در ابعاد میز و ترکیب تمام ام دی اف جزو ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه می باشد.

در طراحی میز اپیدوت علاوه بر کمد درب دار و فایل سه کشو، محل قرارگیری کیس به همراه تهویه هوا در نظر گرفته شده است. همچین اپیدوت را می توان به صورت کارگروهی و یا کارشناسی، با توجه به انتخاب کارفرما طراحی کرد.

میز گروهی اسپنیل

میز کارگروهی با طراحی به سبک ایتالیایی، ترکیبی است از طراحی ساده بر پایه معماری مدرن و تفکر مینیمالیستی که با گوشه های قائم و طراحی خطی مناسب ترین انتخاب برای فضاهای مدرن و افرادی است که سادگی را یک اصل زیبایی می پندارند.

اسپنیل به گونه ای طراحی شده است که کاربران به راحتی بتوانند تبادل اطلاعات داشته باشند، اسپنیل این امکان را به طراح می دهد که بر حسب فضای موجود طراحی بهینه ای را ارائه دهد.

سوالات متداول

در طراحی های مدرن کارایی محصولات بیشتر مورد توجه قرار میگیرد. میز های کارگروهی علاوه بر اینکه نمایی مدرن به فضای کاری شما میبخشد باعث افزایش تعامل کارکنان و بهره وری ایشان میگردد.

میز های کارگروهی نسبت به سایر میز ها در یک فضا میتوانند افراد بیشتری را پوشش دهد و مناسب فضا های کوچک نسبت به تعداد افراد است.

همچنین میتوانید برای انتخاب میز مناسب خود با همکاران ما به شماره 02144955754 در تماس باشید تا از راهنمایی های لازم برخوردار شوید.

بله تمامی محصولات شرکت ژاویز بر اساس اصول ارگونومی طراحی شده تا علاوه بر حفظ سلامتی تمام نیاز های شما را بر طرف نمایند.

  • استفاده از فایلینگ در زیر میز و امکان استفاده اشتراکی
  • استفاده از فضاهای پرت به عنوان محل قرار گیری کامپیوتر
  • استفاده از الکتریک باکس مرکزی

میز های کارمندی ژاویز ترکیبی هوشمندانه از MDF  با کیفیت و پروفیل با رنگ الکترو استاتیک و اتصالات مقاوم (الیت) می باشد.

این متریال با کیفیت باعث شده استفاده طولانی مدت و یا جا به جایی میز ها آسیبی به میز مدیریت وارد نمیکند و خیال کاربر از مقاومت و کیفیت میز راحت است.

پس از تایید طرح و واریز مبلغ پیش پرداخت محصول وارد روند تولید شده و بصورت دمونتاژ در بسته بندی قرار میگیرد و پس از تسویه حساب توسط مشتری محصول به محل ارسال شده و در محل مونتاژ میشود.

مطالب مرتبط