میز کارمندی

میز کارمندی ژاویز را میتوانید به صورت اختصاصی سفارش گذاری نمایید.
شما میتوانید با تماس با کارشناسان فروش، طرح میز کارمندی مورد نظر خود را ارسال نمایید و شخصی سازی محصول خود از نظر رنگ و ابعاد را انجام دهید.

میز کارمندی گزینه مناسبی برای استفاده کارمندان می باشد. نوع کار و علایق هر کس متفاوت است. میز هایی را پیدا کنید که جوابگو این تنوع در مبلمان اداری هستند و برای نیاز ها و ترجیحات گوناگون طراحی شده اند. مجموعه میز های کارمندی ژاویز بهینه شده برای انواع علایق و نیاز های کاری فضای شما میباشد. همانطور که از اسم این مدل میز ها پیداست میز کارمندی ابعاد کوچیکتر و طراحی متفاوت تری نسبت به دیگر میز ها دارد و طبق نیاز های یک کارمند طراحی شده اند.

ارتفاع میز کارمندی

تشخیص اینکه کدام ارتفاع میز کارمندی برای شما راحت تر است آسان است. هنگام نشستن میز باید تا آرنج شما برسد . شما باید بتوانید به راحتی بازوهای خود را روی سطح با زاویه تقریبا 90 درجه قرار دهید. انتخاب ارتفاع مناسب برای میز کارمندی بسیار ساده میباشد البته این کار با استاندارد میز کارمندی ژاویز آسان تر میشود. ارتفاع استاندارد میز کارمندی بین 70 الی 75 سانتی متر است که باعث میشود تمام قوانین ارگونومی در این ارتفاع به خوبی رعایت شود.

طراحی میز کارمندی

طراحان ژاویز میز کارمندی را به سبکی مدرن طراحی کرده اند که دست طراحان را برای جا نمایی در هر فضای کاری باز میگذارد. طراحی میز کارمندی به گونه ای است که تمامی نیاز های یک کارمند را میتواند برطرف نماید.

متریال میز کارمندی

میز کارمندی ژاویز ترکیبی هوشمندانه از MDF  با کیفیت و پروفیل با رنگ الکترو استاتیک و اتصالات مقاوم (الیت) می باشد. این متریال با کیفیت باعث شده استفاده طولانی مدت و یا جا به جایی میز ها آسیبی به میز کارمندی وارد نمیکند و خیال کاربر از مقاومت و کیفیت میز راحت است. ژاویز به عنوان تولید کننده مبلمان اداری میتواند از ماریال های خاص در تولید میز های سفارشی استفاده نماید.

فایل سه کشو در میز کارمندی

اگر سطح میز کارمندی شما همواره با کاغذ و لوازم التحریر نا مرتب میشود میتوانید با استفاده از فایل های سه کشو بکار رفته در میز کارمندی ژاویز ،  فضای کاری خود را ساماندهی کنید.

میز کارمندی ماربل

طراحی میز کارمندی

میزکارمندی ماربل ، ترکیبی از طراحی ساده بر پایه معماری مدرن و تفکر مینیمالیستی است. گوشه های قائم و طراحی خطی، مناسب ترین انتخاب برای فضاهای مدرن و  افرادی است که سادگی را یک اصل زیبایی می پندارند.

پایه های فلزی میز کارمندی

یکی از ویژگی های اصلی میز کارمندی ماربل ترکیب ام دی اف با پایه های فلزی در این محصول است که  زیبایی خاصی به این محصول بخشیده است و توانسته نیاز  مخاطبینی که خواستار محصولات مینیمال و مدرن  هستند را نیز به خوبی برطرف نماید.

 صفحه 25 میل میز کارمندی

استفاده از پنل صفحه با ورق ام دی اف 25 میل یکی دیگر از ویژگی های این محصول می باشد که باعث تمایز این محصول نسبت به محصولات مشابه در بازار می باشد.

میز کارمندی آمبر

طراحی

میز کارمندی آمبر ترکیبی از پنل های ام دی اف و طراحی بسیار ساده و معمارانه می باشد، ق قابلیت انتخاب قسمت ال (دارای فایل) این امکان را به طراح می دهد که چیدمانی عالی با توجه به نیاز کارفرما و کاربری میز در هر فضا ارائه دهد.

فرم پایه

در این محصول فرم پایه به گونه ای طراحی شده است که از زاویه کنار به مانند یک باکس دیده میشود. که این امر زیبایی منحصر به فردی به این محصول داده است.

مطالب مرتبط

سوالات متداول

میز های کارمندی شامل امکانات مناسب برای یک کارمند است شما برای انتخاب میز کارمندی خوب باید ارتفاع آن میز را در نظر بگیرید ارتفاع استاندارد میز کارمندی 75 سانتی متر میباشد. یک میز کارمندی برای ساماندهی لوازم التحریر و وسایل کاربر باید شامل یک فایل دو کشو یا سه کشو باشد.

همچنین میتوانید برای انتخاب میز مناسب خود با همکاران ما به شماره 02144955754 در تماس باشید تا از راهنمایی های لازم برخوردار شوید.

بله تمامی محصولات شرکت ژاویز بر اساس اصول ارگونومی طراحی شده تا علاوه بر حفظ سلامتی تمام نیاز های شما را بر طرف نمایند.

بله شما میتوانید برای سفارشی کردن محصول مورد نظر خود با شماره 02144955754 با همکاران ما در تماس باشید.

تنها تفاوت میز کارمندی با میز کارشناسی در وجود ال در میز کارشناسی است که بنا بر نیاز های کاربر طراحی شده.

بعلت نوسانات قیمت در بازار قیمت محصولات درج نشده و برای استعلام قیمت محصولات میتوانید با همکاران ما به شماره 02144955754 در تماس باشید.