میز مدیریت لوکس برای چه فضاهای کاری مناسب می باشد؟

در بین انواع تجهیزات اداری که برای اتاق مدیریت خریداری می شود میز مدیریت یکی از مهم‌ ترین و اصلی‌ ترین تجهیزات اداری به شمار می‌ رود. بسیاری از افراد مایل هستند که بین انواع میزهای مدیریتی میز مدیریت لوکس را خریداری کنند. به طور کلی شما باید بدانید که این نمونه از میزهای مدیریتی برای فضاهای اداری مدرن گزینه مناسبی نمی باشند. شما می توانید میزهای مدیریت لوکس را در آن دسته از فضاهای اداری که حالت کلاسیک دارند و دکوراسیون آنها لوکس می باشد مورد استفاده قرار دهید. برخی از میزهای مدیریت لوکس که طراحی مدرن دارند را می توانید بر اساس طراحی دکوراسیون فضای اداری که نئوکلاسیک و یا کلاسیک است مورد استفاده قرار دهید.

به طور کلی بسیاری از افراد هستند که به دلیل زیبایی میز مدیریت لوکس اقدام به خرید اینگونه از میزهای مدیریت می نمایند. میز مدیریتی مدرن برای فضاهای اداری که از مبلمان اداری مدرن استفاده می کنند گزینه مناسبی هستند و میزهای مدیریتی لوکس برای فضاهای اداری لوکس و کلاسیک به کار برده می شوند. اگر شما با توجه به برخی از نکات بسیار مهم اقدام به خریداری میزهای مدیریتی لوکس نمایید از خرید خود احساس رضایت می نمایید. شما زمان خرید میزهای مدیریتی که لوکس می باشند باید به برخی از نکات مهم توجه داشته باشید که این نکات و ویژگی های مهم و ضروری را در ادامه معرفی می کنیم.

میز مدیریت لوکس

ویژگی های مهم میز مدیریت لوکس

هر یک از انواع تجهیزات اداری که شما در محیط اداری خود مورد استفاده قرار می دهید دارای ویژگی ها و مشخصات خاصی می باشند. به همین دلیل باید بدانید که میز مدیریت لوکس هم دارای ویژگی ها و مشخصات منحصر به فردی است. برخی از اصلی ترین و مهمترین ویژگی هایی که میزهای مدیریتی لوکس دارند عبارت اند از:

 1. طرح های متنوع میز لوکس:

یکی از مهمترین ویژگی های میزهای مدیریتی لوکس این است که در طرح های متنوع تولید می ‌شوند. از آنجایی که طرح ها و شکل های میزهای مدیریتی بسیار زیاد است شما می توانید بر اساس نوع دکوراسیون محیط اداری و میز کارمندی خود یکی از انواع میزهای مدیریتی لوکس را انتخاب کنید. شما قادر خواهید بود که طرح ها و شکل های میزهای مدیریتی را در سایت فروشنده مشاهده نموده و سپس یکی از آنها را که با دکوراسیون اتاق مدیریت شما مطابقت دارد خریداری کنید. توجه داشته باشید که میزهای مدیریتی لوکس خریداری شده باید با نوع دکوراسیون اتاق مدیریت هماهنگ باشد تا زیبایی لازم را در اتاق ایجاد کند.

مطالب مرتبط  رنگ های مناسب برای میز مدیریت چیست؟

میز مدیریت لوکس

 1. ابعاد متنوع:

یکی دیگر از ویژگی هایی که میز مدیریت لوکس دارد این است که دارای ابعاد متنوع می باشد. شما بر اساس نوع اتاق اداری خود قادر خواهید بود که یکی از انواع میزهای اداری لوکس را در طرح ها و ابعاد متنوع خریداری کنید. دقت داشته باشید که پیش از خرید هر یک از انواع ابعاد میزهای مدیریت باید فضای اتاق خود را مورد بررسی قرار دهید برخی از اتاق  های مدیریت هستند که متراژ بزرگی دارند و به همین دلیل شما می  توانید میزهای مدیریت بزرگ را در این اتاق ها قرار دهید. به طور کلی ابعاد هر یک از میزها باید بر اساس نوع اتاق شما انتخاب شود.

 1. جنس بسیار عالی میز مدیریت لوکس:

برای تولید میزهای مدیریتی لوکس از بهترین و با کیفیت ترین متریال ها استفاده می کنند. به همین دلیل شما باید به خوبی بدانید که میزهای مدیریتی لوکس کیفیت بسیار عالی دارند و طول عمرشان زیاد است. آن دسته از میزهای مدیریتی که لوکس می باشند را بیشتر از چوب تولید و طراحی می‌ کنند. چوب یکی از متریال های گران قیمت به شمار می رود که طول عمر بسیار زیادی دارد. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که چوب یکی از متریال هایی است که برای تجهیزات اداری لوکس به کار برده می شود.

میز مدیریت لوکس

 1. زیبایی منحصر به فرد:

اگر زیبایی میز مدیریتی لوکس نبود بسیاری از افراد اقدام به خریداری این نمونه میزهای مدیریت نمی‌ کردند. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که زیبا بودن میزهای مدیریتی یکی از اصلی ترین ویژگی های آنها می باشد. هر یک از افرادی که به طراحی دکوراسیون لوکس و کلاسیک علاقه دارند میزهای مدیریتی لوکس را خریداری می‌ کنند و در اتاق مدیریت قرار می دهند. شما نیز می‌ توانید میزهای مدیریتی لوکس را برای اتاق های مدیریتی خود خریداری کنید و زیبایی فضای اتاق را افزایش دهید.

 1. رنگ بندی متنوع:

رنگ بندی هر یک از انواع میزهای مدیریتی لوکس با یکدیگر فرق می‌ کند به طور کلی شما می توانید انواع رنگ بندی های به کار رفته شده برای تولید میزهای مدیریتی را مشاهده نموده و سپس یکی از آنها را که بر اساس نوع دکوراسیون اتاق مدیریت می باشد خریداری کنید. توجه داشته باشید که رنگ بندی میز مدیریت باید بر اساس طراحی اتاق مدیریت باشد. اگر  میزها رنگ بندی مناسبی با دیگر ترکیبات اتاق مدیریت نداشته باشد گزینه مناسبی برای خریداری نخواهند بود.

 1. قیمت و هزینه خرید بالاتر:

قیمت میز مدیریت لوکس نسبت به قیمت میزهای مدیریتی که مدرن می باشند بیشتر است و همین مورد یکی از اصلی ترین ویژگی های میزهای مدیریتی لوکس می باشد. بسیاری از افرادی که توانایی خرید میزهای مدیریتی لوکس را از نظر بودجه بندی ندارند بهتر است که به دنبال میزهای مدیریتی مدرن باشند. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که هزینه هر یک از انواع میزهای مدیریتی بر اساس ابعاد و طرح میز تعیین می ‌شود.  آن دسته از میزهای مدیریتی لوکس که ابعاد بزرگی دارند بدون شک قیمت خریدشان هم بیشتر از دیگر نمونه ها می باشد.

 1. دارای طول عمر و گارانتی:

در صورتی که شما میزهای مدیریتی لوکس را از بین برندهای معتبر خریداری کنید گارانتی و طول عمر زیادی از میزهای لوکس دریافت می کنید. به همین دلیل بهتر است که برای خرید میز مدیریت لوکس دنبال یکی از برندهای معتبر میزهای مدیریت باشید. در صورتی که میزهای مدیریتی دارای گارانتی ‌باشند باید بدانید که نشان دهنده کیفیت و طول عمر بالای آنها خواهد بود. برخی از میزهای مدرن هم دارای گارانتی هستند و کیفیت مناسبی دارند.

مطالب مرتبط  راهکارهای انتخاب میز اداری مناسب

به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که اگر میز مدیریتی دارای گارانتی باشد شما می توانید در هر بازه زمانی که میزها دچار ایراد و مشکل شدند آنها را تعمیر نموده و یا اینکه آنها را تعویض کنید. به همین دلیل بهتر است که زمان خرید میزهای مدیریتی گارانتی آن ها را دریافت نمایید.

میز مدیریت لاکچری

 1. دارای فضای بیشتر:

یکی از دیگر ویژگی هایی که میز مدیریت لوکس دارد این است که فضای بسیار زیادی برای قرار دادن وسیله ها روی میز و یا کشوها دارد. شما می توانید میزهای مدیریتی لوکس را در اندازه ها و ابعاد بسیار بزرگی خریداری کنید تا فضای زیادی در اختیار داشته باشید. آن دسته از میزهای مدیریتی لوکس که فضای زیادی دارند دارای ویژگی ها و استانداردهای مشخص شده ای می باشند که شما قادر خواهید بود بیشتر وسیله های خود را روی میز قرار داده و یا درون کشوهای میز جای دهید.

توجه داشته باشید که اگر میزهای مدیریتی فضای زیادی داشته باشند بدون شک کاربری بیشتری را نیز به همراه خواهند داشت. کشوهای میزهای مدیریتی لوکس امنیت بسیار بالایی دارد که مدیر اداره قادر باشد تمامی وسیله ها و مدارک محرمانه خود را با امنیت کامل درون کشوها قرار دهد.

منبع: مبلمان اداری ژاویز

3 پاسخ
 1. مظفری گفته:

  سلام
  میز مدیریت به نوعی پیشانی شرکت محسوب می شه پس حتما باید تو انتخابش دقت بشه

 2. اصغری گفته:

  هر چقدر میز مدیریت خاص تر باشه به نظر من میتونه روی امور مدیریتی و دیگران تاثیر گذار باشه

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *