مزیت پارتیشن دوجداره نسبت به پارتیشن تک جداره

امروزه بسیاری از افراد از پارتیشن اداری برای محیط های اداری و تجاری خود استفاده می کنند، چرا که مزیت پارتیشن دوجداره نسبت به تک جداره بسیار بیشتر است. پارتیشن های تک جداره با اینکه مزیت های بسیار زیادی دارد ولی نصب آنها معایبی هم نیز به همراه خواهد داشت و تنها در برخی از مکان ها آن را نصب می کنند. شما در بیشتر محیط های آموزشی، اداری و … که مهم هستند باید از پارتیشن های دوجداره برای طراحی آنها استفاده نمود.

در واقع باید بدانید به دلیل مزیت پارتیشن دوجداره نسبت به نوع تک جداره درخواست نصب آنها بسیار بیشتر است و برای اینکه با مزیت های آنها آشنایی داشته باشید در ادامه برخی از مهم ترین آنها را معرفی می کنیم تا اطلاعات شما در این زمینه بیشتر شود و افزایش پیدا کند.

مزیت پارتیشن دوجداره

معرفی مزیت پارتیشن دوجداره:

برخی از مهم ترین و اصلی ترین مزیت پارتیشن دوجداره که باید زمان خرید و نصب آن با آن آشنایی داشته باشید عبارت است از:

1. مصالحی سبک و انعطاف پذیر:

مصالحی که در پارتیشن دوجداره به کار می رود بسیار سبک و انعطاف پذیر می باشد، به همین دلیل شما در هر مکانی که مالی باشید می توانید آن را نصب کرده و یا جابجا کنید. همین سبک و انعطاف پذیر بودن آنها را به عنوان یک مزیت پارتیشن دوجداره به شمار می آورند و بسیاری از افرادی که می خواهند در ساختمان های ادرای خود پارتیشن های مناسبی را به کار گیرند این نوع پارتیشن را انتخاب می کنند. اگر فضای شما کوچک باشد و این پارتیشن ها را در آن فضا نصب کنید می توانید به خوبی هر یک از بخش های آن را به گونه یا طراحی کنید که زیبایی بی نظیری در ساختمان ایجاد کند.

اگر هم فضای شما بعد از مدتی بزرگ تر شود قادر خواهید بود که اندازه آن را گسترش دهید و فضای جذاب تری داشته باشید. کاربرد هر یک از انواع پارتیشن های دوجداره باید در فضا به گونه ای باشد که مطابقت لازم با نیازها را ایجاد نماید.

مطالب مرتبط  مبلمان اداری مدرن

2. کاهش دادن هزینه ها:

برخلاف باور بسیاری از افراد که فکر می کنند نصب این پارتیشن ها هزینه زیادی دارد، باید بدانید که هزینه آنها بسیار کمتر و معقول تر از گزینه های دیگر می باشد. در واقع باید بدانید کاهش دادن هزینه ها با نصب پارتیشن ها به عنوان مزیت پارتیشن دوجداره شناخته می شود و به همین دلیل است که بسیاری از افراد با آگاهی در مورد این مزیت اقدام به نصب آن می نمایند.

هزینه های زیادی مانند تامین انرژی و روشنایی وجود دارد که با نصب پارتیشن های دوجداره شما تا حد بسیار زیادی می توانید این هزینه ها را کاهش دهید. برخی از مصالح که به عنوان دیوار در ساختمان های اداری به کار می رود مانند سنگ و … هزینه بالایی دارد، ولی پارتیشن های دوجداره نسبت به این مصالح هزینه بسیار به صرفه تری دارند.

3. زیبایی:

امروزه به زیبایی دکوراسیون اهمیت بسیار زیادی داده می شود و به همین دلیل بیشتر افراد به دنبال راهکاری می باشند که زیبایی فضای خود را تا حد بسیار زیادی افزایش دهند. متریال ها و گزینه های زیادی وجود دارد که فضای اداری، تجاری، آموزشی و … با استفاده از آنها زیبایی بسیار زیادی به دست می آوردند. ولی باید بدانید از دیگر مزیت پارتیشن دوجداره که می توانیم نام ببریم زیبایی آن می باشد که فضای مورد نظر شما را بسیار خاص تر و زیباتر می کند.

4. نصب سریع و آسان:

در محیط های اداری زمان یکی از مهم ترین مواردی می باشد که باید به آن اهمیت زیادی داده می شود، در واقع باید بدانید پرسنل اداری باید بتوانند در کمترین زمان به کار خود رسیدگی کنند. اینکه بخواهید از متریال های دیگری مانند سنگ و یا سیمان برای بخش بندی فضای اداری استفاده کنید، بدون شک دشواری زیادی دارد و زمان زیادی هم از شما می گیرد، ولی با نصب پارتیشن های دوجداره نیازی نیست زمان زیادی را صرف کنید.

مزیت پارتیشن دوجداره این است که بسیار سریع نصب می شود و نصب آن هم آسان است، به همین دلیل شما می توانید از این مزیت آن استفاده کرده و در کمترین زمان آن را در فضای مورد نظر خود نصب کنید.

مطالب مرتبط  بهترین پارتیشن های اداری کدامند؟

مزیت پارتیشن دوجداره

5. تنوع رنگ:

یکی از دیگر مزیت پارتیشن دوجداره که شما باید با آن آشنایی داشته باشید این است که تنوع رنگی آن بسیار بالا می باشد. هر یک از فضاهایی که شما می خواهید در آنها از پارتیشن دوجداره استفاده کنید دکوراسیون خاصی دارند، به همین دلیل شما هم باید بر اساس آن دکوراسیون یکی از رنگ های آن پارتیشن را که با فضای شما مطابقت زیادی دارد خریداری کنید و مورد استفاده قرار دهید.

6. افزایش امنیت:

از آنجایی که پارتیشن دوجداره عایق صدا دارد امنیت را در فضاهای اداری تا حد بسیار زیادی افزایش می دهد. بنابراین به عنوان دیگر مزیت پارتیشن دوجداره در مبلمان اداری می توانیم امنیت آن را نام ببرید که همین امر تاثیر بسیار مهمی در فضاهای اداری دارد. جلسه هایی که در شرکت ها و سازمان های اداری برگزار می شود بسیار مهم است و به همین دلیل باید فضای سازمان ها و اداره ها امن باشد تا این جلسه ها به بهترین نحو ممکن برگزار شوند.

همچنین باید بدانید درب های این پارتیشن به راحتی باز و بسته می شود، ولی سیستم قفل کردن آنها پیچیدگی های بسیار خاصی دارد که به راحتی نمی توانید آن را باز کنید.

مزیت پارتیشن دوجداره

7. اندازه دلخواه:

دیگر مزیت پارتیشن دوجداره این است که شما در هر اندازه ای که مالی باشید می توانید این پارتیشن ها را سفارش دهید تا برای شما نصب و آماده کنند. دقت داشته باشید که اندازه گیری پارتیشن ها امر بسیار مهمی می باشد و باید آنها را به درستی انجام دهید که در این مورد می توانید با کارشناسان شرکت تولیدی مشورت کنید تا نحوه اندازه گیری پارتیشن ها و فضا را به خوبی برای شما مشخص کنند. اینکه فضای شما بزرگ و یا کوچک باشد تفاوتی ندارد و با این پارتیشن های دوجداره می توانید فضا را زیباتر سازید.

منبع: ژاویز

2 پاسخ
  1. علی حاجی محمدی گفته:

    پیشنهاد من استفاده از پارتیشن دوجداره است.
    یه کمی گرون تر هست ولی ارزشش رو داره

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *