میز کارمندی کوچک

میز کارمندی کوچک مناسب برای فضاهای اداری کوچک

امروزه بسیاری از فضاهای اداری متراژ کمی دارند که شما باید تجهیزات اداری مناسب با ابعاد کوچکی را درون این فضاهای اداری قرار دهید. انتخاب میز کارمندی کوچک در بین انواع میزهای کارمندی یکی از بهترین اقداماتی است که می توانید برای طراحی دکوراسیون محیط های اداری با متراژ کم در نظر بگیرید. در واقع شما باید به خوبی بدانید که میز کارمندی با ابعاد بزرگ در این فضا اصلا گزینه مناسبی نمی باشد. در صورتی که می خواهید فضای اداری شما زیبا به نظر برسد باید به خوبی اندازه تجهیزات اداری را با فضای اداری مطابقت دهید.

برخی از افراد شاید تمایل داشته باشند که میزهای کارمندی بزرگ با طراحی های پیچیده را برای فضای اداری خود خریداری کنند که آنها باید بدانند در این صورت فضای اداری شان محیط لازم برای بهره وری کارمندانشان را نخواهد داشت. در صورتی که شما میز کارمندی کوچک را خریداری کنید می توانید بیشتر وسیله های مورد نیاز برای کار کردن کارمندان را روی آنها قرار دهید. جهت زیبایی فضای اداری با متراژ کم باید به خوبی بدانید که انتخاب میزهای کارمندی کوچک بهترین گزینه شما خواهد بود. آن دسته از میزهای کارمندی بزرگ را شما می توانید در بیشتر محیط های اداری با متراژ بزرگ استفاده کنید. برای خرید میزهای کارمندی کوچک باید به خوبی برخی از نکات را در نظر داشته باشید و سپس آنها را خریداری کنید.

میز کارمندی کوچک

نکاتی در مورد خرید میز کارمندی کوچک

امروزه بسیاری از تجهیزات اداری که در اداره ها مورد استفاده قرار می گیرند بر اساس اصول طراحی دکوراسیون خریداری می شوند. در واقع باید بدانید زیبایی محیط اداری برای بسیاری از کارمندان و همچنین مدیریت اهمیت بسیار زیادی دارد. اگر شما بخواهید محیط اداری با ابعاد بزرگ را طراحی کنید کارتان بسیار راحت خواهد بود، چرا که در این صورت می توانید بیشتر تجهیزات اداری مورد نظرتان را برای اداره خریداری کنید اما اگر فضای اداری شما محیط کوچکی دارد باید به خوبی بدانید که نمی توانید تجهیزات اداری بزرگی را خریداری کنید. انتخاب میز کارمندی کوچک برای فضاهای اداری با متراژ کم یکی از بهترین انتخاب های شما خواهد بود. برای خریداری میزهای کارمندی که ابعاد کوچک دارند باید به برخی از نکات بسیار مهم دقت داشته باشید که این نکات عبارت است از:

 1. طرح میز:

یکی از اصلی ترین نکاتی که شما زمان خرید میزهای کارمندی کوچک باید به آن دقت داشته باشید  این است که طرح میز را بر اساس نوع فضای خود انتخاب کنید. تولیدکنندگانی که میزهای کارمندی را طراحی می کنند طرح ها و مدل های بسیار زیادی از میزها را وارد بازار می نمایند. بنابراین شما باید به خوبی طرح ها و مدل های آنها را مورد بررسی قرار دهید و سپس یکی از آنها را که زیبایی بیشتری برای محیط اداری شما دارد را خریداری کنید.

مطالب مرتبط  تولید کنندگان برتر میز کارشناسی چه نکاتی را رعایت می کنند؟

توجه داشته باشید که برخی از میزها مدل گرد هستند که آنها برای فضاهای اداری با متراژ کم گزینه مناسبی نمی باشند. شما بیشتری باید آن دسته از میزهای کارمندی که مربع و یا مستطیل می باشند را برای محیط اداری با فضای کم خریداری کنید.

 1. جنس میز:

جنس و متریالی که برای تولید میز کارمندی کوچک به کار می رود را باید به خوبی مورد بررسی قرار دهید و سپس یکی از میزهای کارمندی که کیفیت مناسبی دارد را خریداری کنید. توجه داشته باشید که جنس برخی از میزها زیاد ایده آل نیست و بعد از مدتی به طور کلی ساختار خود را از دست می دهند بنابراین باید یکی از میزهای کارمندی را خریداری کنید که جنس مناسبی دارند.

برخی از تولیدکنندگان ممکن است که میزهای کارمندی کوچک و بی کیفیتی را به دست مشتریان خود برسانند که آنها را شما نباید خریداری کنید. درست است که میزهای کارمندی کوچک حجم کمتری از متریال ها را به خود اختصاص می دهند، ولی باید بدانید که همان حجم کم هم باید از بین بهترین متریال ها انتخاب شود.

 1. توجه به زیبایی میز:

دقت به زیبایی میز کارمندی کوچک یکی از دیگر نکاتی است که شما زمان خرید این میزها باید به آن دقت داشته باشید. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که میزهای کارمندی کوچک ظرافت بسیار زیادی دارند و به همین دلیل از آنها به عنوان میزهای کارمندی مناسب و زیبا نام می برند. آن دسته از میزهایی که بدون ظرافت های لازم طراحی شده اند زیبایی لازم را ندارند و شما بدون شک بعد از مدتی از آنها خسته می شوید. بنابراین زمان خریداری میزهای کارمندی باید به خوبی زیبایی و جذابیت آنها را برای فضای اداری خود مورد بررسی قرار دهید.

میز کارمندی کوچک

 1. دقت به رنگ بندی میز:

توجه به رنگ بندی میزهای اداری که کوچک هستند از دیگر نکاتی می باشد که شما باید به خوبی آن را در نظر داشته باشید. توجه نمایید که برخی از میزهای کارمندی با اینکه ابعاد کوچکی دارند شاید رنگ بندی مناسبی نداشته باشند بنابراین باید به خوبی رنگ بندی آنها را از هر نظر بررسی کنید و سپس یکی از آنها را که با محیط اداری شما و میز مدیریت، مطابقت های لازم دارد را خریداری کنید. رنگ بندی هر یک از میزها نشان دهنده زیبایی و کاربردی بودنشان برای زیبایی دکوراسیون اداری می باشد.

 1. توجه به ساختار میز و فضای در اختیار:

از دیگر نکاتی که شما زمان خرید میز کارمندی کوچک باید به آن دقت داشته باشید این است که ساختار هر یک از میزها را با محیطی که در اختیار دارید به خوبی مورد بررسی قرار دهید. اینکه مطمئن شوید میزهای کارمندی برای محیط اداری شما گزینه مناسبی هستند بسیار مهم می باشد بنابراین پیش از اینکه میزهای اداری را خریداری کنید باید به کاربردی بودن آنها دقت زیادی داشته باشید.

 1. دقت به هزینه خریداری میز:

به طور کلی باید بدانید از آنجایی که متریال های کمتری را برای تولید میزهای کارمندی کوچک به کار برده اند هزینه خریداری آنها هم بسیار مناسب و به صرفه می باشد. شما می توانید این نمونه از میزهای کارمندی را با بهترین قیمت خریداری کنید و در محیط اداری تان چند نمونه از آنها را قرار دهید البته که باید بدانید متریال های به کار رفته شده برای این میزها یکی از اصلی ترین فاکتورهای تاثیرگذار روی قیمت شان می باشد. شما قادر خواهید بود میزهای کوچک کارمندی که با ام دی اف تولید شده اند را با قیمت مناسبی خریداری کنید. هزینه خریداری آنها به نسبت میزهای کارمندی چوبی کمتر است.

مطالب مرتبط  آشنایی بیشتر با صندلی اداری مدرن

میز کارمندی کوچک

 1. دقت به کشوهای میز:

زمانی که میز کارمندی کوچک را خریداری می کنید باید به خوبی تعداد کشوهای آن را مورد بررسی قرار دهید. برخی از آنها دارای کشو نیستند و حجم کمی را به خود اختصاص می دهند. برخی از آنها هم دارای کشو می باشند ولی فضای زیادی ندارند بنابراین شما بر اساس نیاز کارمندهای خود می توانید یکی از میزهای کارمندی را خریداری کنید.

سخن آخر

تیم تحریریه مبلمان اداری ژاویز در این مقاله سعی داشته تا با ارائه مطلب مفید در زمینه میز کارمندی کوچک، کمکی به شما برای یک انتخاب خوب را کرده باشد.

منبع: javizco.com

 

5 پاسخ
 1. امیری گفته:

  با توجه به فضاهای کاری امروزی بهترین پیشنهاد میزهایی با ابعاد کوچک هستند

 2. افشار گفته:

  واقعا با توجه به کمبود جا در حال حاضر بهترین نکات رو فرمودید

 3. غفوری نژاد گفته:

  امروزه کمبود فضا در محیط های اداری بیشتر به چشم میخورد و این امر لزوم دقت در انتخاب مدل و ابعاد و اندازه میزهای اداری را دوچندان می کند. ازطرفی با وجود بزرگ بودن فضا، بسیاری از کاربران ترجیح میدهند محیط کارشان فضای کافی برای وسایل و امکانات جانبی مانند میتینگ و گلخانه و …را داشته باشد و این امر از طریق بهینه سازی مبلمان اداری و میزهای اداری مقدور میشود

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *