مبل اداری تکنفره و ویژگی های آن

همۀ ما با انواع مبل در منازل کم وبیش آشنا بوده و با کارایی و تأثیر آنها در دیزاین و البته روحیه افراد آگاهی داریم. مبل اداری تک نفره تقریباً با همان اهداف و ویژگی ها از طرف شرکت های معروف طراحی و به بازار عرضه می شود. تا از این طریق حلال اصلی ترین دغدغه سازمان ها که ساختن محیطی شکیل و متناسب با روحیۀ مخاطبان خود است بوده و دکوراسیونی را به متقاضیان خود ارائه نماید. که علاوه بر منحصر به فرد بودن، القاء کنندۀ حس اعتماد به نفس در کارمندان یک سازمان و ایجاد کنندۀ حس رضایت در مبلمان اداری برای مشتریان شان باشد.

مبل اداری تک نفره که در میان انواع مبلمان اداری شاخص و برازنده است با اهداف خاص طراحی شده و از آن انتظارات متفاوتی می توان داشت. استایل رسمی و اداری این مبلمان آنها را مختص محیط های کاری کرده و دکوراسیون سازی با آنها در یک محیط اداری طرحی کم نظیر و زیبا را در چشم مراجعان فراهم می کند، به همین دلیل دقت نظر در انتخاب مدل، طرح و رنگ از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید بر اساس اصول ادرای طراحی و انتخاب شود.

مبل تک نفره اداری

مبل اداری تک نفره و ویژگی ها :

در یک محیط اداری مسلماً از مبل اداری تک نفره به خاطر ویژگی های خاص محیط استفادۀ گسترده تری می شود. و شاید ساعات طولانی از روز مورد بهره برداری قرار گیرد و افراد مختلف با وزن و قد و استایل متفاوت از آن استفاده کنند. بدین ترتیب باید دارای استقامت بسیار بالا و فوق العاده بوده و ضربه های ناگهانی و استفاده های نادرست صدمه جدی به آنها وارد نکرده و همچنان زیبا وپا برجا در دکوراسیون بدرخشد.

 

رنگ از اهمیت زیادی در هر چیدمان برخوردار است وست نمودن عناصر دیزاین با هم، حرفه ای و قدرت و ذهن خلاق طراح آن را می رساند. شما مجبور نیستید از رنگ های ثابت و غالب مشکی و کرم برای مبل اداری تک نفره خود استفاده نمایید کمی وقت گذاشته و به صورت سفارشی اقدام به تهیه آن نمایید واز مزیت انتخاب رنگ برای ادارۀ خود برخوردار شوید.

در مبل اداری تک نفره با کیفیت، تمامی جزئیات از عناصری تهیه می شود که کمترین آسیب پذیری را داشته و مقاومت بالای آنها نوید بخش کالایی ماندگار وبا استقامت را برای خریداران آن داشته باشد. مانند شاسی مبل فلزی ، ضد حریق بودن روکش مبل ، اتصالات قابل تفکیک و قطعات قابل تعویض و…  نمونه هایی از موارد مهم و کلیدی در نمایش کیفیت  این مبل ها است.

مطالب مرتبط  آشنایی با انواع پارتیشن های دوجداره

انواع مختلف مبل اداری تک نفره از نظر سبک  :

مبل اداری تک نفره در سه سبک کلاسیک و سلطنتی و مدرن در بازار یافت می شود و اغلب از طرف افرادی که مایل اند محیط کاری متفاوتی داشته باشند به شدت مورد استقبال قرار می گیرند. این مبل ها انتخاب بسیار به جا و مفیدی برای مدیرانی است که به دنبال ارائه تصویری با شکوه ،قدرت و عظمت در دید مشتریان و حتی رقیبان شان هستند تا به کمک چنین دیزاینی بر اعتبار کاری خود بیفزایند.

تنوع طرحی که مبل اداری تک نفره در سبک های مختلف در اختیار شما قرار می دهد تاثیر شگرفی بر محیط کاری داشته و گیرایی و جذابیت فضا را چندین برابر می کند.

انواع مختلف مبل اداری تک نفره از نظر حالت  :

مبل اداری تک نفره به خاطر دو حالت ثابت و گردانی که دارند محبوبیت بیشتری پیدا نموده و مدیران را برای انتخاب مناسب مختار می گذارند.

مبل اداری تک نفره

مبلهای ثابت با استحکام بی نظیر و کاربرد آسان، طرح های زیبا ، تنوع در جنس رویه به دو صورت چرم و پارچه های جیر با رنگ بندی های متفاوت قلب تپندۀ محیط کار شما خواهند شد. و در مقابل، مبل های گردان اگر با مرغوب ترین چوب مخصوص، ساخت مبلمان و بهترین فوم ساخته شود توان بالایی در برابر آسیب های محیطی داشته و می تواند ضخامت نشیمنگاه خود را تا سالیان سال حفظ نماید. چوب راش و فوم سرد دو رفیق دیرین مبلمان اداری هستند که دست در دست هم مبلی را با ارزش خرید بالا  و تنوع رنگ رویه، مطابق با سلیقه و خواست شما طراحی کرده به گونه ای که توانمند شما را تا مدت ها از سفارش خود راضی نگه می دارد.

مبل اداری تک نفره کلاسیک :

گاه یک مبل اداری تک نفره با پایۀ چوب یا فلز و با دوخت های ظریف خود تحولی عظیم را در محیط خشک اداری ایجاد می کند. تزئینات خارق العادۀ آنها بر روی چرم و چوب ترکیبی مطلوب با نمایی کلاسیک و لوکس را می سازد، پایه های چوبی که گاه از چوب راش ساخته می شود و فوم سرد کیفیت آن را چنان ارتقاء می دهند که نمای کاملی از کلاف و ساختاری بروز و با کیفیت را به نمایش می گذارند و نهایت آرامش و آسایش یک تکیه و نشیمن گاه عالی را به ظهور می رساند.

مطالب مرتبط  پارتیشن دوجداره و کاربرد آن برای فضاهای اداری

 

نکاتی در مورد خرید مبل اداری تک نفره :

شما برای خرید مبل اداری تک نفره هم مانند بسیاری از خریدهای خود  به نکات زیادی توجه داشته باشید که برخی از نکات بسیار مهم عبارت است از :

  1. برند :

یکی از مهمترین و اصلی ترین نکاتی که زمان خرید مبلمان تک نفره باید به آن توجه داشته باشید برند آن می باشد. برخی از آنها که برند شناخته شده ای ندارند دبون شک انتخاب مناسبی برای خرید نیستند. برخی از تولیدی ها بهترین متریال ها را برای تولید انواع مبلمان اداری خود به کار می برند که آنها بدون شک خرید مناسبی به شمار می روند.

  1. راحتی آن :

یکی از نکات دیگری که شما زمان خرید مبلمان اداری تک نفره باید به آن دقت داشته باشید راحتی آن می باشد. شما باید پیش از خرید به خوبی راحتی آن را مورد بررسی قرار دهید. در صورتی که مبل مورد نظر شما راحت نباشد بدون شک شما نمی توانید روی آن کارهای خود را به راحتی انجام دهید.

  1. قیمت و بودجه خرید :

از دیگر نکات بسیار مهمی که شما زمان خرید انواع مبل اداری تک نفره باید به آن توجه داشته باشید قیمت و بودجه خریدتان می باشد. برخی از آنها که هزینه زیادی برای خرید دارند بدون شک ویژگی های بیشتری داشته و همچنین از بهترین متریال ها برای تولید آن استفاده کرده اند. شما می توانید برای خرید هر یک از آنها به خوبی قیمتشان را مورد بررسی قرار دهید تا در بین آنها یکی را که با نیازتان مطابقت بیشتری دارد را خریداری کنید. دقت داشته باشید که زمان خرید این نوع از مبلمان بهتر است به خوبی بودجه خود را مورد بررسی قرار دهید تا انتخاب مناسبی داشته باشید.

  1. عملکرد و انعطاف پذیری :

از دیگر نکات بسیار مهمی که زمان خرید این نوع از مبلمان باید به آن دقت داشته باشید عملکرد و انعطاف پذیری آن می باشد. برخی از آنها که انعطاف پذیری بیشتری دارند انتخاب مناسب تری می باشند و شما بهتر است آنها را خریداری کنید. در واقع شما هرچه هم که هزینه بالایی برای خرید این نوع از مبلمان پرداخت کنید به سودتان است، چرا که کیفیت مناسبی دارد و شما می توانید از آن سال ها سال استفاده کنید.

منبع: https://javizco.com

1 پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.