میز کارمندی ساده یا میز کارمندی لاکچری؟

یکی از مهم ترین و اصلی‌ ترین تجهیزاتی که در هر یک از اتاق های اداری باید وجود داشته باشد میز کارمندی است. هر یک از افرادی که می خواهند طراحی دکوراسیون لاکچری را برای اتاق اداری خود انتخاب کنند می توانند میزهای کارمندی لاکچری را خریداری نمایند. از آنجایی که محبوبیت میز کارمندی ساده بسیار زیادتر از نمونه های لاکچری می باشد بیشتر افراد ترجیح می ‌دهند که میزهای کارمندی ساده را برای اداره و اتاق کارمندی شان خریداری کنند. شما باید به خوبی بدانید که هر یک از استانداردهای لازم برای تولید و طراحی میز کارمندی ساده رعایت شده است بنابراین اگر می‌خواهید یکی از بهترین میزهای کارمندی را برای اتاق های اداری خود خریداری کنید بدون شک میزهای ساده گزینه مناسب تری می باشند.

میز کارمندی ساده

از آنجایی که جذابیت و زیبایی میز کارمندی لاکچری نسبت به میزهای کارمندی ساده بیشتر است بسیاری از افراد شاید ترغیب به خریداری میزهای لاکچری شوند اما شما باید به خوبی بدانید که اگر می خواهید میز کارمندی لاکچری را خریداری کنید باید تمامی تجهیزات اتاق و سالن اداری خودتان را از بین تجهیزات لاکچری انتخاب نمایید. در این صورت هزینه خریداری تجهیزات اداری برای شما بیشتر از نمونه تجهیزات ساده می شود بنابراین برای اینکه بتوانید هزینه های خود را جهت خریداری مبلمان اداری کاهش دهید بهتر است که میز کارمندی ساده را خریداری نمایید. زمان خریداری میزهای کارمندی ساده باید به خوبی در مورد ویژگی های این میزها اطلاعات لازم را به دست آورید که در ادامه برخی از این ویژگی‌ ها را بیان می کنیم.

 مهم ترین ویژگی های میز کارمندی ساده

شما برای خریداری میز کارمندی ساده باید به خوبی در مورد ویژگی های کلی این میزها اطلاعات لازم را داشته باشید. در صورتی که اطلاعات شما در مورد ویژگی های میز کارمندی ساده افزایش پیدا کند قادر خواهید بود که با آگاهی بیشتری میزهای اداری را خریداری کنید. برخی از ویژگی های میزهای کارمندی ساده عبارت است از:

 1. ابعاد میز کارمندی:

یکی از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی هایی که میزهای کارمندی ساده دارند این است که ابعاد مناسبی برای آنها در نظر گرفته می شود. یک میز کارمندی که ساده است باید از ابعاد استانداردی برخوردار باشد. با توجه به فضا و محیطی که در محیط اداری و یک شرکت طراحی شده است ابعاد میز اداری و کارمندی باید به صورت اصولی و استاندارد در نظر گرفته شود. در صورتی که محیط اداری شما کوچک باشد بهتر است که ابعاد میز هم کوچکتر در نظر گرفته شود. با این وجود میزهای کارمندی باید به اندازه‌ ای باشند که شما بتوانید روی آنها یک سیستم را به راحتی قرار دهید.

مطالب مرتبط  پارتیشن ام دی اف چه ویژگی هایی دارد؟

میز کارشناسی

 1. استفاده از کشوها در میز کارمندی:

مجهز بودن میزهای کارمندی به کشو می تواند یکی از ویژگی‌ های خوب و مناسب برای آنها به شمار آید. چرا که کارمندان قادر هستند به راحتی اسناد و مدارک و وسیله هایی که مرتبط با کارشان می باشد را در کشو قرار دهند. این ویژگی میز کارمندی ساده موجب می‌ شود که بی نظمی محیط کار را از بین ببرید و به راحتی بتوانید وسیله های خود را سر و سامان بخشید.

 1. استفاده از متریال های با کیفیت در میز کارمندی: 

یکی از دیگر ویژگی هایی که میزهای کارمندی ساده و مناسب دارند این است که برای ساخت آنها از مواد اولیه با کیفیت و مقاوم استفاده می شود. یکی از پرکاربردترین متریال هایی که برای ساخت میزهای کارمندی ساده به کار برده می شود ام دی اف است. در صورت استاندارد و با کیفیت بودن این محصول می توانید دوام بالایی را از آن به دست آورید و کامپیوتر و دیگر وسیله ها را به راحتی روی آن قرار دهید.

 1. زیبایی میزهای ساده:

زیبایی میزهای کارمندی ساده نیز در کنار دیگر موارد مربوط به ویژگی میز کارمندی مناسب و خوب می باشد. این ویژگی اهمیت بسیار زیادی دارد و به همین دلیل بسیاری از افرادی که می خواهند زیبایی محیط اداری خود را افزایش دهند به این ویژگی توجه زیادی نشان می‌ دهند. شما برای طراحی و دکوراسیون محیط کار خود می توانید میزهای کارمندی ساده و زیبایی را که در رنگ بندی و مدل های متنوعی تولید و طراحی می شوند را انتخاب و خریداری کنید. برای خرید میز کارمندی رنگ های آنها را باید با فضای شرکت مطابقت دهید تا زیبایی لازم را از آنها به دست آورید.

 1. وزن پایین میز ساده:

یکی دیگر از مواردی که به عنوان ویژگی میز کارمند مناسب به شمار می رود وزن کم میزهای کارمندی می باشد. با توجه به این توصیه می گردد که میز کارمندی را از نظر مقاومت و دوام به خوبی مورد بررسی قرار دهید و سپس آن را خریداری کنید. در واقع برخی از افراد شاید بر این باور باشند که میز کارمندی ساده وزن زیادی دارد و شاید از متریال های سنگین وزنی تولید شود ولی باید بدانید که میزهای ساده، وزن سبکی دارند و مقاومت آنها بسیار بالا می باشد. استفاده کردن از شیشه برای میزهای کارمندی توصیه نمی گردد چرا که وزن میز را افزایش می‌ دهد.

مطالب مرتبط  استانداردهای میز کارشناسی

میز کارمندی ساده

انواع میز کارمندی ساده

میز کارمندی ساده انواع متنوعی دارد که شما بر اساس نوع فضای خود می توانید یکی از آنها را خریداری کنید. در واقع باید بدانید که هر یک از انواع میزهای کارمندی ساده دارای ویژگی ها و مشخصات خاصی هستند. برخی از اصلی ترین و مهم ترین ویژگی هایی که میزهای کارمندی ساده دارند عبارت است از:

 1. میز کوچک:

برخی از شرکت ها و اداره هایی که فضای نسبتا کوچکی دارند می‌ توانند از میزهای کارمندی کوچک استفاده کنند. میزهای کارمندی کوچک به صورت مخصوص برای فضاها و محیط های کوچک طراحی شده است و با توجه به نیاز خود می توانید از آنها استفاده کنید مهم ترین نکته ای که در مورد میزهای کوچک باید مورد توجه قرار گرفته شود کاربردی بودن آنها است.

 1. میز مدرن:

یکی از انواع میز کارمندی ساده که طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است میز کارمندی مدرن می باشد. ویژگی خوب این میزها موجب شده است که در بسیاری از اداره ها و شرکت ها به آن توجه زیادی شود. به طوری که در این چند سال اخیر بیشترین انتخاب خرید میز مربوط به خرید این میز بوده است. این نمونه از میزهای کارمندی از نمای خاص و زیبایی منحصر به فرد بهره مند می باشند. آنها را در رنگ بندی و طرح های غیر کلاسیک و نو تولید می‌ کنند. در بسیاری از این میزها استفاده کردن از خلاقیت در طراحی را به خوبی می توانید مشاهده کنید. میز کارمندی کلاسیک به نسبت این نوع میزها طرفداران کمتری دارد.

علاوه بر کارایی بسیار بالایی که میزهای کارمندی ساده دارند جذابیت زیادی هم درون آنها نهفته شده است. میزهای کارمندی مدرن را به طور معمول با توجه به فضای اداره و شرکت طراحی می کنند. شما می توانید در بین انواع میزهای مدرن زیبایی و جذابیت بیشتری دارد خریداری کنید.

میز کارمندی

 1. میز شیک و ساده:

میزهای کارمندی شیک و میز های کارمندی ساده یکی دیگر از انواع میزهای کارمندی به شمار می رود که شما باید با توجه به شرکت و فضای کاری و مبلمان اداری خود آنها را سفارش دهید. میزهای کارمندی که شیک هستند ممکن است در سبک‌ های متنوع طراحی و تولید شوند اما همگی آنها از زیبایی خاصی برخوردار نمی باشند به همین دلیل برای خرید و استفاده از این میزها، به رنگ‌ و مدل های آنها که با محیط اداری تان مطابقت داشته باشد باید دقت شود.

 

منبع: مبلمان اداری ژاویز

3 پاسخ
 1. بختیاری گفته:

  ترجیح من اینه که از میزها و مبلمان اداری ساده تو محل کار استفاده بشه چون باعث میشه که حواس کارمندا پرت نشه و یکی هم اینکه همیشه مد هست و قدیمی نمیشه

 2. جواد عزتی گفته:

  تمام نکات لحاظ شده در مجموعه ژاویز مورد توجه قرار گرفته است

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *