پارتیشن دوجداره گزینه مناسبی برای جایگزینی با دیوار

پارتیشن دوجداره یکی از مهمترین انواع پارتیشن هایی می باشد که به عنوان پارتیشن بندی اداری از آن استفاده زیادی می نمایند. یکی از بهترین راهکارهایی که برای تفکیک فضا محیط های اداری مورد استفاده قرار می گیرد استفاده کردن از پارتیشن های اداری می باشد که نوع دوجداره آن بهترین انتخابی می باشد که شما می توانید داشته باشید. پارتیشن بندی یکی از انواع سیستم های جداکننده می باشد که فضای اداری را با وجود آن می توانید به چندین بخش تقسیم کنید.

از همین روی شما می توانید فعالیت افراد را تفکیک کرده تا آنها به فعالیت های خود رسیدگی نمایند. با پارتیشن بندی اداریشما از مزیت های آن بهره مند خواهید شد و نسبت به محیط کاری خود هم احساس مسئولیت بیشتری پیدا می کنید. اینکه بهره وری کارکنان با استفاده از پارتیشن بندی بسیار بیشتر می شود یکی از مهمترین مزیت های آنها به شمار می رود.

پارتیشن بندی اداری

کاربرد و مزیت های پارتیشن بندی اداری :

پارتیشن بندی اداری علاوه بر اینکه بهره وری کارکنان ار تا حد بسیار زیادی افزایش می دهید باید بدانید که زیبایی بی نظیری در طراحی دکوراسیون هم نیز ایجاد می کند. آن دسته از انواع این پارتیشن که متحرک می باشد برای بسیاری از ساختمان ها مناسب است و شما هم بهتر است از آنها استفاده نمایید. برخی از مهمترین کاربردهایی که این نوع از پارتیشن ها دارند و شما باید در مورد آنها اطلاع داشته باشید عبارت است از :

پارتیشن بندی اداری

  1. جداسازی فضاهای اداری :

در محیط های اداری به بخش های مختلفی نیاز است که اگر متراژ ساختمان های اداری بیشتر باشد باید بدون شک  پارتیشن بندی بیشتری هم در این فضا صورت گیرد. شما باید در برخی از فضاهایی که محدودیت متراژ دارند این نوع از پارتیشن ها را به کار بگیرید تا بتوانید با استفاده از آنها اتاق های زیادی را در فضای ادرای ایجاد کنید. امروزه اگر هر کارمندی یک اتاق مجزا داشته باشد بدون شک بهتر می تواند کارهای خود را انجام دهد. بنابراین با استفاده از پارتیشن بندی اداری این امکان را در اختیار کارمندان خود قرار دهید تا به بهترین نحو ممکن کارهای خود را انجام دهند.

  1. قابلیت جابجایی :

یکی از دیگر ویژگی ها و کاربردهایی که پارتیشن بندی اداری دارد این است که شما می توانید به راحتی آنها را از یک مکان به مکان دیگری منتقل کنید. برخی از فضاهایی که اداری هستند به صورت اجاره ای می باشند و یکی از دغدغه های اصلی افراد این است که در فضاهای اجاره ای چه نوع پارتیشنی را باید به کار گیرند. پارتیشن های دوجداره یکی از بهترین انتخاب هایی می باشد که شما می توانید داشته باشید، چرا که آنها قابلیت حمل و نقل دارند و هر زمانی که مایل باشید می توانید این پارتیشن ها را از یک مکان به مکان دیگری منتقل کنید و همین امر یکی از مزیت های مهم آن به شمار می رود که باید از آن اطلاع داشته باشید.

مطالب مرتبط  میز مدیریت ام دی اف بهتر است یا نئوپان

پارتیشن بندی اداری

  1. پنهان کردن نواقص :

بسیاری از ساختمان هایی که شما به عنوان ساختمان اداری از آن استفاده می کنید امکان دارد که دارای برخی نواقص باشد و این نواقص زیبایی فضا را از بین می برد. ولی با استفاده از پارتیشن بندی اداری شما می توانید به خوبی هر یک از فضاهایی که در محیط اداری زیبایی را زیر سوال می برد بپوشانید.

در این مورد افرادی که تخصص بیشتری دارند می توانند به شما مشورت های لازم را ارائه دهند تا به بهترین نحو ممکن مناسب تری پارتیشن را به کار ببرید. ستون های اضافی و یا دیوارهای کج یکی از مهمترین نواقصی می باشد که شما با استفاده از پارتیشن دوجداره به خوبی می توانید این نواقص را بپوشانید.

  1. نصب آسان :

پارتیشن بندی اداری و نصب آنها بسیار آسان می باشد، بنابراین نیازی نیست برای نصب کردن آنها زمان زیادی صرف شود. البته که شما باید به خوبی بدانید تنها افرادی می توانند آنها را به درستی و در کمترین زمان نصب کنند که تخصص کافی داشته باشند. اینکه شما برای اولین بار بخواهید این پارتیشن ها را نصب کنید بدون شک دشواری زیادی برایتان خواهد داشت، بنابراین بهتر است به خوبی این نکته را در نظر داشته باشید و از افرادی که در زمینه نصب پارتیشن ها حرفه ای هستند درخواست نصب کردن آنها را نمایید.

مطالب مرتبط  میز کارمندی ارزان چه حداقل هایی باید داشته باشد ؟

اندازه گیری پارتیشن ها یکی از مهمترین مراحلی می باشد که باید نسبت به آن حساسیت بالایی داشته باشید و برای اینکه آنها را هم اندازه گیری کنید باید از مشاوران و کارشناسان حرفه ای درخواست راهنمایی نمایید.

  1. قابلیت تعمیر و تعویض :

شما می توانید پارتیشن بندی اداری را هر زمان که دچار ایرادی شد تعمیر نمایید. در واقع باید بدانید تعمیر کردن آن بسیار آسان می باشد و اگر برخی از قطعات آن هم نیاز به تعمیر داشته باشد به راحتی می توانید آن قطعات را پیدا کنید و نصب نمایید.

هر یک از رنگ هایی که در این پارتیشن بندی ها وجود دارد دارای ویژگی های مختلفی می باشد و متریال های متنوعی برای تولید آنها به کار رفته است، بنابراین باید برای تعمیر و تعویض آنها هم به رنگ آنها دقت داشته باشید که بهترین قطعات را بر روی آن قرار دهید.

پارتیشن بندی اداری

  1. زیبایی :

مهمترین ویژگی که امروزه استفاده از پارتیشن بندی اداری افزایش پیدا کرده این است که زیبایی بی نظیری دارد. هر یک از مراجعه کنندگانی که وارد محیط اداری شما می شوند زیبایی آن فضا اولین مسئله ای است که به چشم شما می خورد. از آنجایی که آنها از نظر اقتصادی بسیار به صرفه می باشد افراد زیادی می توانند آنها را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهند. علاوه بر اینکه زیبایی این پارتیشن ها بسیار زیاد است باید بدانید که طول عمر آنها هم زیاد است.

بنابراین شما تا سال های سال می توانید از این استفاده کنید. سازه های به کار رفته شده درون پارتیشن بندی اداری بسیار سبک می باشد و به همین دلیل زیبایی آنها نسبت به متریال هایی که وزن سنگینی دارند بسیار بیشتر می باشد و به همین دلیل طرفداران آن هم روز به روز بیشتر می شود.

منبع: مبلمان ژاویز

1 پاسخ
  1. صدف علیزاده گفته:

    همه مطالب عالی بودند. نکته ای که بیشتر از همه نظر من رو جلب کرد در مورد پنهان کردن نواقص ساختمان بود، به خصوص برای فضاهایی که تغییر کاربری لازمه این امر بیشتر به چشم میخورد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .