میز مدیریت پایه فلزی مناسب برای  افراد مینیمالیست

هر یک از افرادی که می خواهند میز مدیریت مناسبی را خریداری کنند به دنبال کاربردی ترین و جدیدترین میزهای مدیریتی می باشند. شما باید به خوبی بدانید که میز مدیریت پایه فلزی یکی از بهترین میزهای مدیریت به شمار می رود و در بین انواع مبلمان اداری طرفداران زیادی دارد. وجود زیبایی ها و جذابیت ها در این نمونه از میزها موجب شده است که بسیاری از افراد در محیط اداری خود ترجیح دهند میزهای پایه فلزی را خریداری کنند.

میزها کارایی بسیار زیادی دارند و برای اداره ها بسیار گزینه مناسبی هستند. شما می توانید جهت خرید و سفارش میز مدیریت پایه فلزی به تولیدکنندگانی که تولید میزهای پایه فلزی را برعهده دارند مراجعه نمایید.

میز مدیریت پایه فلزی

 کیفیت ساخت میزهای مدیریت پایه فلزی به گونه‌ ای است که طول عمر آنها زیاد می باشد و همچنین کیفیت خوبی از خودشان نشان می ‌دهند. میزهای پایه فلزی یکی از میزهای کاربردی و موثر برای به کارگیری در دکوراسیون اداری به شمار می ‌روند. این میزها را شما می توانید به عنوان بهترین میز مدیریت در اتاق خود قرار دهید.

پیش از اینکه اقدام به خریداری میزهای پایه فلزی نمایید بهتر است که به خوبی در مورد ویژگی ها و مزیت ‌های میزها اطلاعات بیشتری در اختیار داشته باشید. برخی از مهمترین مزیت ها و ویژگی هایی که میزهای پایه فلزی دارند را در ادامه توضیح می‌ دهیم.

مزیت های میز مدیریت پایه فلزی

برخی از مهمترین مزیت هایی که میز مدیریت پایه فلزی دارد و همین مزیت ها موجب برتری این میزها نسبت به دیگر میزها شده است عبارت است از:

1.زیبایی میز مدیریت پایه فلزی:

یکی از مهمترین و اصلی ترین مزیت هایی که میزهای مدیریتی پایه فلزی دارند این است که زیبایی و جذابیت زیادی را به اتاق مدیریت شما می بخشند. در واقع زیبا بودن میزهای مدیریتی پایه فلزی یکی از مهمترین مزیت های آنها به شمار می رود که افراد برای جذابیت بیشتر مبلمان اداری خود به این مزیت توجه زیادی نشان می دهند. شما می توانید با انتخاب طرح ها و مدل های متنوع میزهای مدیریتی پایه فلزی که به عنوان میز مدیریت مدرن نام برده می شود یکی از آنها را برای زیبایی اتاق مدیریت خود انتخاب کرده و یک میز مدیریت مدرن خریداری نمایید.میز مدیریت پایه فلزی

2. ضخامت مناسب:

ضخامت پایه میزهای مدیریت پایه فلزی به گونه ای است که مقاومت زیادی از خود نشان می ‌دهد. شما باید به خوبی بدانید که پایه ها براساس استانداردهای مشخص شده طراحی می ‌شوند و همین ویژگی کمک می کند که میزهای مدیریت طول عمر زیادی را از خودشان نشان دهند.

مطالب مرتبط  تولید کنندگان برتر میز کارشناسی چه نکاتی را رعایت می کنند؟

3. تنوع بالا در رنگ بندی:

تنوع بالای میزهای مدیریتی پایه فلزی یکی دیگر از ویژگی ها و مشخصات آنها می باشد. در واقع شما باید به خوبی بدانید که میزهای پایه فلزی در رنگ بندی های متنوع تولید و طراحی می شوند و هر یک از آنها براساس استانداردهای مشخص شده ای تحویل مشتری داده خواهند شد. در واقع اگر شما رنگ بندی خاصی مد نظرتان است، می توانید به تولیدکنندگان آن رنگ میز مدیریت را سفارش داده تا در کمترین بازه زمانی طراحی میز مورد نظر شما را انجام دهند.

4. جنس مناسب:

یکی دیگر از مزیت هایی که میز مدیریت پایه فلزی دارد این است که جنس آن بسیار مناسب و عالی می باشد. شما می توانید از میزهای مدیریت پایه فلزی مدت زمان زیادی در اتاق اداری خود استفاده کنید. طول عمر میزهای مدیریتی پایه فلزی به متریال هایی که برای تولید کردن آنها به کار رفته است بستگی دارد. آن دسته از میزهای مدیریتی پایه فلزی که با استفاده از متریال های بهتر تولید شده اند مقاومت خوبی از خود نشان می دهند.

5. کاربردهای متنوع:

کاربردهای متنوع میزهای مدیریتی پایه فلزی از دیگر ویژگی ها و مزیت‌ های مهم آنها می باشد. شما می توانید ابعاد متنوعی از این میزها را سفارش دهید و از آنها کاربردهای متنوعی دریافت کنید. هر یک از کاربردهای مشخص شده قابلیت های خاصی برای اتاق مدیریت دارد و امکانات ویژه ای را ارائه می دهد.

ویژگی های میز مدیریت پایه فلزی

برخی از اصلی ترین و مهم ترین ویژگی های میز مدیریت پایه فلزی که شما زمان خریداری میز باید با آنها آشنایی داشته باشید عبارت است از:

1. دارای صفحه رویه ام دی اف، سنگ و یا شیشه:

شما بر اساس سلیقه خودتان می توانید میزهای مدیریتی پایه فلزی را همراه با صفحه رویه ام دی اف، شیشه و یا سنگ سفارش دهید. هر یک از صفحاتی که روی میزهای پایه فلزی به کار برده می‌ شود ویژگی ها و مشخصات خاصی دارند بنابراین پیش از اینکه انواع آنها را خریداری کنید باید به خوبی در مورد ویژگی ها و مشخصاتشان اطلاعات کافی  به دست آورید. این ویژگی ها میز مدیریت خاص تری را ایجاد می کند.

تولیدکنندگانی که صفحه های متنوعی را روی میزهای مدیریتی پایه فلزی قرار می دهند به خوبی با کارکرد و جذابیت آنها روی میزهای پایه فلزی آشنایی دارند و شما را در این زمینه راهنمایی می کنند.

مطالب مرتبط  صندلی اداری خوب چه ویژگی هایی دارد؟

میز مدیریت پایه فلزی

2. مقاومت و کارایی مناسب میز مدیریت پایه فلزی:

مقاومت و کارایی میز مدیریت پایه فلزی یکی از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی های آن می باشد. شما هر یک از انواع میزهای مدیریتی پایه فلزی را که خریداری کنید مقاومت و کارایی مناسبی را از آنها دریافت خواهید کرد. به طور کلی باید بدانید که متریال های به کار رفته شده روی میزهای مدیریتی پایه فلزی بسیار عالی و مناسب هستند. به همین دلیل شما از آنها می توانید کاربردهای ویژه‌ ای دریافت کنید و مدت زمان زیادی از این میزها استفاده کنید.

3. اندازه های سفارشی میز مدیریت پایه فلزی:

متراژ اتاق مدیریت شما هر اندازه که باشد فرقی نمی کند چرا که قادر خواهید بود بر اساس متراژ اتاق مدیریت خود یکی از انواع میزهای مدیریتی پایه فلزی را سفارش دهید.

در صورتی که متراژ اتاق مدیریت شما استاندارد نیست قادر خواهید بود که در بین انواع مدل های میزها یکی را انتخاب کرده و سپس اندازه خودتان را برای تولید میز سفارش دهید. توجه داشته باشید که ارتفاع میز باید بر اساس استانداردهای مشخص شده باشد تا شما آسیبی به بدنتان وارد نشود. شما زمان سفارش میز تنها باید اندازه میز را از نظر طول براساس متراژ اتاق مدیریت تعیین کنید.

4. رنگ متنوع صفحه روی میز:

رنگ بندی هر یک از صفحاتی که روی میز مدیریت قرار گرفته می ‌شود متنوع می باشد. شما زمان انتخاب کردن هر یک از رنگ های متنوع روی میز باید دقت داشته باشید که رنگ بندی اتاق اداری تان به چه رنگی است. ترکیب رنگ بندی و هماهنگی رنگ ها در اتاق اداری بین انواع تجهیزات اداری اهمیت بسیار زیادی دارد.

بنابراین بهتر است که پیش از انتخاب کردن هر یک از انواع رنگ بندی ها به خوبی ویژگی ها و مشخصات آنها را مورد بررسی قرار داده و سپس یکی را که زیباتر و جذاب تر می باشد انتخاب کنید و سفارش دهید.

میز مدیریت پایه فلزی

5. گارانتی و خدمات پس از فروش:

در صورتی که شما از تولیدکنندگان معتبر میز مدیریت پایه فلزی را خریداری کنید گارانتی و خدمات پس از فروش آن را هم می توانید دریافت نمایید. گارانتی و خدمات پس از فروش میزهای مدیریتی را تنها آن دسته از فروشندگانی که از بهترین متریال ها استفاده می کنند به شما تحویل خواهند داد.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان مبلمان اداری ژاویز می توانید از طریق شماره 02144955754 در ارتباط باشید.

4 پاسخ
 1. مجید میر جلیلی گفته:

  میزهای پایه فلزی با زیبایی که دارند محیط رو دگرگون می کنند

 2. کریمی گفته:

  سلام و سپاس بابت مطالب عالی تون
  یک میز کارمندی مدل ماربل رو از ژاویز تهیه کردم واقعا عالیه، پایه فلز اون باعث شده فضا رو مدرن تر کنه

 3. اسماعیل جهانگیری گفته:

  به نظر من یکی از انواع میزهای اداری که انتخاب آن از حساسیت ویژه ای برخوردار است، میز ریاست میباشد. به علت تنوع بالا در سلایق کاربران باید دقت لازم را در طراحی آن به عمل آورد. امروزه استقبال قابل توجهی از سبک مینیمال می شود و ژاویز به این نکته بسیار توجه داشته است.

 4. شوشتری گفته:

  به نظر من میز های مدیریت پایه فلزی خیلی قشنگتر از میز های قدیمی و کلاسیک

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *