مزایای میزگروهی

مبلمان اداری ژاویز با قرار دادن میزگروهی محصول در سبد محصولات خود  توانسته تا حجم زیادی از نیاز های مخاطبین خود را پوشش دهد.میز کار گروهی می تواند گزینه مناسبی برای رفع دغدغه های کارفرمایان که در فکر کاهش هزینه و استفاده بهینه از فضا هستند، باشد.

یکی از دغدغه های کارفرمایان و صاحبان مشاغل، کمبود فضای کار و هزینه های خرید یا اجاره فضای کار می باشد. این امرباعث شده تا طراحان و توسعه دهندگان و  صاحب نظران در این صنعت به فکر رفع این نیاز مخاطبین خود  از طریق تولید میزگروهی باشند.

تولید میزگروهی (workstation)  برگرفته از این نیاز مشتریان می باشد که مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته است.

میزگروهی

در ابتدا در  با الگو برداری از شرکت های پیشرو خارجی  تولید این میز ها در خطوط تولیدی شرکت های داخلی آغاز و رفته رفته با طراحی بومی داخلی میز کار گروهی، این گروه محصولات به عنوان یکی از محصولات اصلی شرکت های داخلی  مورد توجه مخاطبین قرار گرفته است.

 

پس از رونق گرفتن بازار میز کار گروهی واستفاده مشتریان از این محصولات، مزایای دیگر این گروه از محصولات باعث شد که نیاز اولیه مخاطبین که در ابتدا کمبود فضای کار بود، دیگر جزو علت اصلی استفاده از این محصولات قرار نگیرد و به مرور زمان و استفاده از میزگروهی،  باعث شد تا مزایای دیگر استفاده از این میز ها از جمله افزایش بهره وری در فضای کار گروهی، کاهش هزینه های خرید مبلمان، مدیریت آسانتر پرسنل، کاهش زمان در فرایند های کاری،افزایش رضایتمندی شغلی و سهولت در ایجاد تغییرات در فضای کار مورد توجه قرار گیرد.

مطالب مرتبط  صندلی اداری خوب چه ویژگی هایی دارد؟

مزایای میز کار گروهی

  • همکاری و مشارکت کارکنان

سبک طراحی دفاتر کاری تاثیر بسیار زیادی بر روابط پرسنل و بالابردن سطخ پویایی و خلاقیت گارکنان را دارد. یکی از انواع سبک های امروزی و مدرن در دفاتر کاری که مورد استقبال نیز قرار گرفته است سبک فضای کاری باز می باشد. در این نوع طراحی دفاتر، معمولا از دیوار ها برای جدا کردن فضاهااستفاده نمیشود.
معمولا برای تفکیک فضاها از پارتیشن های شیشه ای و فقط برای اتاق جلسات برای جدا کردن فضا استفاده میشود.

ما بقی فضاها به صورت مشترک استفاده میگردد و برای مبلمان اداری از میزگروهی برای کارکنان استفاده می کنند. این نوع طراحی باعث می شود تا شما دارای یه فضای کار مشترک و پر انرژی و شادابی را داشته باشد.

چیدمان مبلمان اداری

  • مقرون به صرفه بودن

یکی از مزایای اصلی میزگروهی مقرون به صرفه بودن آن در مقایسه با میز های کارمندی و کارشناسی که به صورت جدا جدا از هم مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از میز کار گروهی در فضاهای کاری علاوه بر اینکه هزینه های شما را کاهش می دهد. میتواند باعث این شود که تعداد پرسنلی بیشتری در فضای کوچکتر قرار دهید.

منبع: https://javizco.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .