محدودیت پارتیشن آلومینیوم نسبت به پارتیشن ام دی اف

شما زمانی که می خواهید از پارتیشن های اداری استفاده کنید باید نسبت به محدودیت پارتیشن آلومینیوم آگاهی بیشتری به دست آورید تا بتوانید بهترین نوع آن را در ساختمان نصب کنید. پارتیشن ام دی اف یکی از بهترین نمونه های پارتیشن بندی می باشد که از آن استفاده زیادی می شود و به دلیل مزیت های زیادی که دارد تعداد نصب آنها زیاد است.

به طور کلی باید بدانید محدودیت پارتیشن آلومینیوم برای برخی از ساختمان ها تا حدودی زیاد است و شما اگر می خواهید از آنها در ساختمان های خود استفاده کنید بهتر است اطلاعات خود در مورد آنها افزایش دهید. این پارتیشن از آن دسته محصولات زیبا و مدرن می باشد که به تازگی از آن در ساختمان های بسیار زیادی استفاده می شود. ساختار به کار رفته شده در این پارتیشن سبک می باشد و ایستایی آن هم بسیار بالا است.

محدودیت پارتیشن آلومینیوم

محدودیت پارتیشن آلومینیوم در انواع آن:

اگر می خواهید اطلاعات شما در مورد محدودیت پارتیشن آلومینیوم افزایش پیدا کند باید با انواع آن آشنایی داشته باشید که عبارت است از:

 

 1. پارتیشن های آلومینیومی دوجداره:

این نوع از پارتیشن ها به نوعی جداکننده به شمار می روند که از آنها در فضاهای باز اداری و یا تجاری استفاده می شود. مهمترین مزیتی که در این نوع از پارتیشن ها وجود دارد این است که فضاها را به بهترین نحو ممکن جداسازی می نماید. به طور کلی باید بدانید امکاناتی که درون این پارتیشن وجود دارد نسبت به نوع تک جداره آلومینیومی بسیار بیشتر است.

اگر شما می خواهید از این نوع پارتیشن استفاده کنید باید بدانید محدودیت پارتیشن آلومینیوم نسبت به انواع دیگر این است که در فضای کوچک بهتر است از آنها استفاده نکنید. از آنجایی که این نوع از پارتیشن ها دوجداره می باشد و شکل آنها ضخیم است شما نمی توانید در فضاهای کوچک تر آن استفاده بیشتری داشته باشید.

 1. پارتیشن های آلومینیومی تک جداره:

جداره های به کار رفته شده درون این پارتیشن از جنس ام دی اف می باشد، اگر شما در مورد محدودیت پارتیشن آلومینیوم آشنایی بیشتری داشته باشید بدون شک بهترین نوع آن را می توانید نصب کنید. ابعادی که در این پارتیشن وجود دارد قابل تغییر می باشد و شما می توانید ارتفاع کوتاه و یا بلند آن را انتخاب کنید. پارتیشن ام دی اف یکی از مهمترین بخش های به کار رفته شده درون نوع تک جداره می باشد.

مطالب مرتبط  مزایای پارتیشن آلومینیومی چیست ؟

ام دی اف به کار رفته شده درون این پارتیشن به صورت 6 میلی متری و یا 16 میلی متری طراحی می شود. فریم به کار رفته شده درون این درب ها فریم مخصوصی می باشد که آنها را به صورت ساده و یا سند بلاست طراحی می کنند.

محدودیت پارتیشن آلومینیوم همراه با مزیت های آن:

جدا از محدودیت پارتیشن آلومینیوم شما باید بدانید که این پارتیشن مزیت های بسیار زیادی دارد و می توانید آنها را نصب کرده و از مزیت های آن بهره مند شوید. برخی از مهمترین این مزیت ها عبارت می باشد از:

محدودیت پارتیشن آلومینیوم

 1. نورپردازی

  درونی این پارتیشن بسیار مناسب می باشد و شما زمانی که آنها را در فضاهای اداری استفاده کنید می توانید در مصرف انرژی صرفه جویی نمایید. نورپردازی یکی از مهمترین عواملی می باشد که در فضاهای اداری به آن اهمیت بسیار زیادی داده می شود و باید اگر ساختمان اداری شما فضای زیادی برای نور طبیعی ندارد این نور را به وسیله پارتیشن بندی آلومینیومی ایجاد کنید.

 2. کمبود فضا

  شما در ساختمان هایی که فضا و متراژ آنها کم است نمی توانید از این نوع پارتیشن استفاده کنید، چرا که این پارتیشن باید تنها در فضاهایی که متراژ آنها بیشتر است مورد استفاده قرار گیرد. اینکه کارمندان یک شرکت هر یک به صورت جداگانه اتاقی برای کار کردن خود داشته باشند اهمیت بسیار زیادی دارد و شما هم باید نسبت به این مسئله توجه زیادی نشان دهید. اگر می خواهید بهره وری کارمندان خود را تا حد بسیار زیادی افزایش دهید باید با توجه به محدودیت پارتیشن آلومینیوم یکی از بهترین آنها را در مناسب ترین شرایط ساختمان نصب کنید.

 3. قیمت

  مقرون به صرفه بودن پارتیشن آلومینیومی نسبت به بسیاری از انواع دیگر پارتیشن ها به عنوان یک مزیت به شمار می رود. کاربردی بودن این پارتیشن به عنوان یک مزیت مهم به شمار می رود که شما با توجه به محدودیت پارتیشن آلومینیوم می توانید از کاربردهای متنوع آن استفاده کنید. اگر در مورد کاربرد این پارتیشن اطلاعات زیادی ندارید و نمی توانید به خوبی از آن استفاده کنید بهتر است از کارشناسانی که در این زمینه تخصص بیشتری دارند مشورت های لازم را دریافت کنید.

 4. حریم خصوصی

  هر فردی که می خواهد در ساختمان های اداری از پارتیشن آلومینیومی استفاده کند، به دنبال این است که فضای خصوصی و حریم شخصی در ساختمان خود داشته باشد. با استفاده از پارتیشن های آلومینیومی شما می توانید فضای خصوصی ویژه ای در ساختمان های اداری داشته باشید. اما یکی از نکاتی که در این مورد اهمیت بسیار زیادی دارد و باید به آن توجه داشته باشید این است که تنها از پارتیشن های آلومینیومی در ساختمان هایی می توانید استفاده کنید که فضا و متراژ آنها گسترده تر است.

 5. مشاوره

  برای اینکه شما با محدودیت پارتیشن آلومینیوم نسبت به انواع دیگر آشنایی بیشتری داشته باشید می توانید با افرادی متخصص مشورت کنید تا بهترین نوع آن را به شما معرفی کنند و اینکه فضای شما را به خوبی مورد بررسی قرار دهند. آنها زمانی که فضای مورد نظرتان را به خوبی مورد بررسی قرار دهند می توانند محدودیت هایی که در این نوع از پارتیشن وجود دارد را به شما اعلام کنند تا با اطلاع و آگاهی بیشتری آن را برای ساختمان خود انتخاب و نصب کنید.

محدودیت پارتیشن آلومینیوم

کلام آخر:

امروزه بسیاری از افراد از پارتیشن های آلومینیومی استفاده می کنند و فضاهای اداری خود را با استفاده از این پارتیشن ها به بهترین نحو ممکن جداسازی می نمایند. با توجه به محدودیت پارتیشن آلومینیوم شما می توانید یکی از انواع آن را که با ساختار ساختمان تان هماهنگی بیشتری دارد را انتخاب کرده و نصب کنید.

منبع: مبلمان ژاویز

4 پاسخ
 1. آقا بابا بیگی گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  به نظرم پارتیشن های شیشه ای فضای اداری رو مدرن تر می کنه

 2. کیمیا علیزاده گفته:

  استفاده از پارتیشن در فضاهای اداری عااالیه.صدها بار بهتر از دیوارهای بنایی هستند

 3. روانان گفته:

  به نظر من پارتیشن آلومینیومی خیلی بهتر از پارتیشن ام دی اف هست

 4. علی حاجی محمدی گفته:

  پارتیشن آلومینیوم با ترکیب شیشه و ام دی اف گزینه بهتری میتونه باشه
  ما تو دفترمون استفاده کردیم و راضی هستیم
  ممنون از تیم نصب ژاویز به خاطر کارتمیزشون

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .