تحولی در صنعت پارتیشن و مبلمان اداری با پارتیشن های متحرک

در بین انواع پارتیشن اداری شما می توانید نمونه پارتیشن اداری متحرک را خریداری کنید تا به راحتی آنها را جابجا نمایید و از مزیت هایشان استفاده کنید. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که پارتیشن های اداری متحرک قابلیت نصب بسیار آسانی دارند و شما قادر خواهید بود آنها را از مکانی به مکان دیگری منتقل نمایید. پارتیشن اداری یکی از بهترین تجهیزات اداری به شمار می‌ رود که با نصب کردن آنها می توانید بهره مندی از فضای اداری را افزایش دهید. در صورتی که متراژ محیط اداری شما کوچک است می توانید با قرار دادن پارتیشن های اداری بخش جداگانه ای را برای کارمندان طراحی کنید و بهره وری کارمندان را افزایش دهید.

 پارتیشن های اداری متحرک به یکدیگر قفل شده اند و در یک مسیر مشخص قرار دارند. در صورتی که شما به پارتیشن اداری متحرک خاص و منحصر به فردی نیاز دارید می توانید سفارش تولید و طراحی را به کارشناسان و طراحانی که در این زمینه تخصص دارند ارائه دهید. توجه داشته باشید که رنگ بندی پارتیشن های متحرک با یکدیگر تفاوت دارد و همچنین متریال هایی که برای تولید و طراحی پارتیشن های متحرک به کار برده می شود شبیه هم نیستند. به طور کلی شما بهتر است که با مزیت های پارتیشن های اداری متحرک آشنایی بیشتری بدست آورید تا با اطمینان خاطر کافی این پارتیشن ها را در محیط های اداری خود نصب کنید.

پارتیشن اداری متحرک

مزیت های پارتیشن اداری متحرک

برخی از اصلی ترین و مهمترین مزیت هایی که پارتیشن اداری متحرک دارد عبارت است از:

1- انعطاف پذیری برای جابجایی:

یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی هایی که پارتیشن های اداری متحرک دارند این است که انعطاف‌پذیری شان بسیار عالی می باشد و شما به راحتی می توانید پارتیشن های اداری را از یک محیط به محیط دیگر انتقال دهید. در صورتی که در برخی از اوقات با توجه به شرایط نیاز به تغییر موقعیت پارتیشن ها داشته باشید می توانید آنها را به وسیله ریل هایی که در سقف و کف تعبیه شده اند جا بجا نمایید و در نقطه ای دیگر به یکدیگر متصل نمایید.

مطالب مرتبط  میز کارمندی ال چپ یا ال راست برای شما مناسب است؟

اندازه ها و ابعاد این پارتیشن ها را می توانید سفارش دهید تا بر اساس مبلمان اداری که دارید آن‌ها را طراحی کنند.

2- طراحی متنوع و بروز:

طراحی متنوع پارتیشن اداری متحرک یکی از مهمترین مزیت هایی می باشد که بسیاری از افراد به آن توجه می کنند. امروزه هر فردی برای اینکه دکوراسیون محیط اداری خود را انتخاب کند از طراحی‌ های متنوعی استفاده می نماید. برخی از افراد ترجیح می‌ دهند که سبک مدرن را برای اداره خود انتخاب نمایند و همچنین باید بدانید که برخی از افراد سبک کلاسیک را برای طراحی دکوراسیون اتاق و یا محیط اداری خود انتخاب می نمایند بنابراین شما بر اساس طراحی دکوراسیون محیط اداری خود می توانید یکی از انواع پارتیشن های اداری را بر اساس طراحی و مدل متنوعی که دارند انتخاب کرده و سفارش دهید.

3- زیبایی محیط اداری:

امروزه بسیاری از افراد به فکر زیبایی محیط اداری خود هستند و با استفاده از تجهیزات اداری متنوع مایل می باشند که زیبایی محیط اداری شان را افزایش دهند. یکی از مهمترین و بهترین تجهیزات اداری که برای زیبایی محیط اداری مورد استفاده قرار می گیرد پارتیشن اداری می باشد. پارتیشن های اداری در دسته بندی های متنوع تولید و طراحی می‌ شوند که یکی از اصلی ترین و بهترین نمونه آنها پارتیشن های متحرک می باشد.

از آنجایی که بیشتر افراد ساختمان های تجاری و اداری خود را به طور دائم تعویض می نمایند باید پارتیشن های اداری متحرک را خریداری کنند تا به راحتی قادر باشند آنها را جابجا نمایند.

پارتیشن اداری متحرک

4- رنگ بندی های متنوع:

رنگ بندی هر یک از انواع پارتیشن های اداری متحرک با یکدیگر فرق می کند و شما می توانید در بین انواع رنگ بندی های پارتیشن اداری متحرک یکی از آنها که با فضای شما مطابقت دارد را انتخاب کرده و خریداری کنید. توجه داشته باشید که متریال های به کار رفته شده برای تولید پارتیشن های متحرک با یکدیگر فرق می کند. برخی از متریال های به کار رفته شده برای تولید پارتیشن ها شیشه و یا چوب هستند و برخی دیگر هم با استفاده از فلز تولید و طراحی می ‌شوند.

مطالب مرتبط  عوامل تاثیر گذار در انتخاب دکوراسیون و مبلمان اداری

بنابراین شما هر یک از انواع پارتیشن ها را ابتدا بهتر است که از نظر متریال تولیدی مورد بررسی قرار دهید و سپس یکی از رنگ بندی های متنوع آنها را بر اساس نوع دکوراسیون محیط اداری خود انتخاب کرده و خریداری کنید.

5- نصب آسان:

نصب آسان یکی دیگر از مزیت ها و ویژگی های آنها به شمار می رود. برای نصب این نوع پارتیشن ها یک ریل در سقف و یک ریل در کف محل مورد نظر تعبیه می شود و شما می توانید برای جابجایی از آنها استفاده کنید. بسیاری از افراد برای نصب کردن پارتیشن های اداری ثابت باید از افرادی که در زمینه نصب پارتیشن ها تخصص دارند راهنمایی و مشورت دریافت کنند اما باید به خوبی بدانید که برای نصب کردن پارتیشن های اداری متحرک نیازی به مشورت و راهنمایی ندارید و به راحتی می توانید آنها را در هر یک از موقعیت هایی که در نظر دارید قرار دهید.

6- هزینه خریداری آسان:

 هزینه ای که شما برای خرید پارتیشن های اداری متحرک پرداخت می کنید بسیار مناسب و به صرفه می باشد. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که قیمت پارتیشن اداری متحرک به عوامل خاصی بستگی دارد. در صورتی که شما پارتیشن های اداری را در ابعاد بزرگ و متراژ زیاد خریداری کنید بدون شک باید هزینه بیشتری پرداخت نمایید اما اگر شما یکی از پارتیشن های اداری متحرک ساده را بخواهید باید هزینه کمتری پرداخت کنید.

پارتیشن اداری متحرک

7- افزایش بهره وری کارمندان:

استفاده از پارتیشن اداری بهره ‌وری کارمندان را در محیط اداری افزایش می ‌دهد. اینکه هر یک از کارمندان اتاق جداگانه ای برای انجام دادن کارهای خود داشته باشند بدون شک در روند کاریشان تاثیر مثبت خواهد گذاشت و آرامش کارمندان در اتاق اداری که جداگانه باشد بیشتر خواهد بود. بسیاری از کارمندان و زمانی که محیط اطراف شان شلوغ باشد نمی توانند کارهای خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهند بنابراین نصب کردن این نوع پارتیشن ها و طراحی اتاق های جداگانه مزیت بسیار زیادی برای افزایش بهره وری کارمندان دارد.

منبع: javizco.com

4 پاسخ
  1. متینه شیخ محمدی گفته:

    چقدر خوب که این مدل پارتیشن هم تو ایران اومد

  2. مقاصدی گفته:

    فک نکنم نسبت به پارتیشن های شیشه ای صرفه اقتصادی داشته باشه اغلب فضاهای کار شده داخل ساختمان هم پتانسیل کار کردن این مدل پارتیشن رو ندارن

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *