تفاوت پارتیشن های اداری ارزان با پارتیشن های خوب در چیست؟

امروزه بسیاری از افراد ترجیح می ‌دهند که بین انواع مدل های پارتیشن اداری یکی از مدل های پارتیشن اداری ارزان را خریداری کنند. به طور کلی هزینه خریداری تجهیزات اداری به نسبت دیگر تجهیزات تا حدودی بالا است بنابراین اگر به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی کرده اید باید به دنبال تجهیزات اداری با قیمت مناسبی باشید. تولیدکنندگان بسیار زیادی هستند که انواع پارتیشن های اداری را با کمترین قیمت تولید کرده و به دست مشتریان خود می رسانند. یکی از نکات بسیار مهمی که در این جا اهمیت پیدا می‌ کند کیفیت پارتیشن می باشد.

شما در بین انواع پارتیشن اداری ارزان باید یکی از با کیفیت ترین آنها را خریداری کنید. در واقع باید به خوبی بدانید که همیشه قیمت تعیین کننده خرید مناسب شما نخواهد بود ولی کیفیت یکی از مهمترین نکات و عواملی است که شما برای خرید بهترین مبلمان اداری باید به آن دقت داشته باشید. پارتیشن های اداری کیفیت بسیار مناسبی دارند و طول عمر زیادی از خودشان نشان می ‌دهند. شما می توانید از آنها کاربری ‌های متنوعی را دریافت کنید. بنابراین بهتر است که جهت خریداری پارتیشن های اداری ارزان به برخی از نکات بسیار مهم دقت داشته باشید و سپس آنها را خریداری کنید. برخی از نکات مهمی که برای خریداری پارتیشن های اداری ارزان اهمیت زیادی دارد را در ادامه معرفی می کنیم.

پارتیشن اداری ارزان - ژاویز

نکاتی در مورد خرید پارتیشن اداری ارزان

برخی از نکاتی که شما باید به خوبی زمان خرید پارتیشن اداری ارزان در نظر داشته باشید عبارت است از:

 1. کیفیت پارتیشن:

یکی از اصلی ترین نکاتی که شما زمان خرید پارتیشن های اداری ارزان باید به آن دقت داشته باشید کیفیت پارتیشن ها می باشد. آن دسته از پارتیشن های اداری که کیفیت مناسبی ندارند و بعد از مدتی به طور کلی کارایی خود را از دست می دهند که شما نباید آنها را خریداری کنید. بسیاری از افراد بدون اینکه به کیفیت پارتیشن ها توجه کنند آنها را خریداری می کنند و مدت زمان کمی می توانند از آنها استفاده بهینه داشته باشند. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که زمان خرید هر یک از تجهیزات اداری ارزان قیمت، نیاز است به خوبی کیفیت آنها را مورد بررسی قرار دهید و سپس خریدتان را انجام دهید. هر یک از پارتیشن های با کیفیت طول عمر زیادی از خودشان نشان می ‌دهند و شما می توانید آنها را در بیشتر محیط های اداری مورد استفاده قرار دهید.

 1. جنس پارتیشن:

یکی دیگر از نکاتی که زمان خرید پارتیشن اداری ارزان باید به آن دقت داشته باشید جنس پارتیشن ها می باشد. برخی از پارتیشن ها که از متریال هایی مانند شیشه و یا فلز تولید می شوند کیفیت خوبی از خودشان نشان می‌ دهند. برخی دیگر از متریال هایی مانند چوب که برای تولید پارتیشن ها مورد استفاده قرار می گیرند در طرح ها و مدل های متنوع می باشند. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که جنس پارتیشن یکی از مهم ترین نکاتی است که روی قیمت پارتیشن ها تاثیر می گذارد. به عنوان مثال هر یک از انواع از پارتیشن های فلزی هزینه خریداری شان با پارتیشن های چوبی متفاوت می باشد.

 1. رنگ بندی پارتیشن:

یکی دیگر از نکاتی که شما زمان خریداری پارتیشن ها باید به آن دقت داشته باشید رنگ بندی آنها می باشد. توجه داشته باشید که رنگ بندی هر یک از پارتیشن ها بر اساس استانداردهای مشخص شده ای طراحی شده است. شما تنها نباید به مناسب بودن قیمت پارتیشن ها توجه داشته باشید بلکه برای اینکه زیبایی محیط اداری خود را افزایش دهید باید به خوبی رنگ بندی پارتیشن ها را هم مورد بررسی قرار دهید. آن دسته از پارتیشن هایی که رنگ بندی مناسبی دارند محیط اداری شما را زیباتر می نمایند بنابراین برای زیبایی و جذابیت محیط اداری تان باید به خوبی رنگ بندی آنها را از همه نظر مورد بررسی قرار دهید.

مطالب مرتبط  میز کارمندی ساده یا میز کارمندی لاکچری؟

پارتیشن اداری ارزان

 1. نحوه نصب پارتیشن:

نحوه نصب کردن پارتیشن های ارزان یکی دیگر از نکاتی است که شما زمان خرید پارتیشن اداری ارزان باید به آن توجه داشته باشید. برخی از پارتیشن ها با استفاده از پیچ و مهره به کف زمین وصل می‌ شوند و برخی از پارتیشن ها به صورت متحرک می باشند. آن دسته از پارتیشن هایی که به صورت متحرک تولید می شوند هزینه خریداری شان بدون شک نسبت به دیگر پارتیشن ها بیشتر است بنابراین شما باید به خوبی مدل ها و همچنین نوع اتصالات پارتیشن ها را به خوبی بررسی کنید و سپس آنها را خریداری نمایید. برای نصب کردن هر یک از انواع پارتیشن ها می توانید از کارشناسان و متخصصانی که در زمینه نصب پارتیشن های متحرک و ثابت تخصص دارند راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

 1. گارانتی پارتیشن:

افراد زمانی که تجهیزات اداری ارزان را خریداری می کنند به گارانتی و خدمات پس از فروش آنها توجهی نشان نمی دهند. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که زمان خرید هر یک از انواع پارتیشن های اداری باید به خوبی گارانتی و خدمات پس از فروش آنها را مورد بررسی قرار دهید. آن دسته از پارتیشن هایی که گارانتی و خدمات پس از فروش دارند گزینه مناسبی برای خریداری می باشند. چرا که در صورت به وجود آمدن هر نوع مشکلی در پارتیشن می توانید ایراد درون پارتیشن ها را رفع نمایید.

 1. مدل پارتیشن:

مدل پارتیشن ها از دیگر نکاتی است که شما زمان خرید پارتیشن اداری ارزان باید به آن توجه داشته باشید. برخی از مدل های پارتیشن ها هزینه بالایی برای خریداری دارند که مدل آنها خاص و منحصر به فرد است. برخی دیگر از پارتیشن ها هم هزینه خریداری شان بسیار کمتر است که شما می توانید برای محیط های اداری ساده تر آنها را خریداری کنید.

مطالب مرتبط  نکات مهم برای انتخاب میز کارشناسی

توجه داشته باشید که مدل هر یک از پارتیشن ها تعیین کننده قیمت آنها می باشد. برخی از پارتیشن ها که به صورت متحرک تولید و طراحی می شوند برای فضاهای اداری که اجاره‌ ای هستند گزینه بسیار مناسبی می باشند. شما می توانید پارتیشن های اداری متحرک را از فروشندگان خریداری کنید و در بیشتر فضاهای اداری خود مورد استفاده قرار دهید. توجه کردن به مدل پارتیشن ها اهمیت بسیار زیادی دارد و شما باید پیش از خریداری هر یک از مدل ها و ویژگی های آنها را مورد بررسی قرار دهید.

پارتیشن اداری ارزان ژاویز

 1. استاندارد بودن قیمت پارتیشن:

شما زمانی که می خواهید هر یک از انواع پارتیشن های اداری را خریداری کنید باید به استاندارد بودن قیمت آنها توجه داشته باشید. برخی از پارتیشن های اداری هزینه خریداری شان بیشتر است و این امر به دلیل ویژگی ها و مشخصات منحصر به فرد آنها می باشد. برخی دیگر از پارتیشن ها هم هزینه و قیمت خریداری کمتری دارند که شما قادر خواهید بود آنها را از نمایندگی تهیه نمایید. نوع استاندارد پارتیشن بر اساس نوع کاربرد پارتیشن متفاوت می باشد. به طور مثال پارتیشن هایی که در بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرند باید آنتی باکتری باشند.

توجه داشته باشید که قیمت هر یک از انواع پارتیشن اداری را باید پیش از خریداری به خوبی بررسی کنید تا بر اساس بودجه خودتان آنها را تهیه نمایید. آن دسته از پارتیشن های اداری که هزینه مناسب تری دارند را شما قادر خواهید بود از تولیدکنندگان به صورت مستقیم خریداری کنید و قیمت عمده و به صرفه ای را برای تهیه آنها پرداخت نمایید. برای خرید میز کارمندی ، میز مدیریت هم می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

منبع: مبلمان اداری ژاویز

5 پاسخ
 1. پیام بهرام پور گفته:

  با عرض درود و خسته نباشید
  پارتیشن ها تجهیزاتی هستند که با یکبار هزینه در صورت نگهداری درست و اصولی می تونید تا سالیان سال ازش استفاده کنید پس نظرم ایینه که درست انتخاب بشه قطعا ضررنمی کنید

 2. عباسی گفته:

  سلام
  بنظرم باید برای انتخاب پارتیشن هزینه کرد و پارتیشن های ارزان انتخاب نکرد

 3. بهزاد گفته:

  خدمات پس از فروش پارتیشن امر خیلی مهمیه که از شرکت شما بابت حسن نیت در انجام کارتون متشکرم

 4. محمود گفته:

  واقعا برای پارتیشن هزینه کردن سرمایه گذاریه ، پارتیشن جنس خوب گرفتم دوبار مونتاژ و دمونتاژ کردیم مثل روز اولشه

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *