میز کنفرانس

غالب طراحان و کارفرمایان در انتخاب و خرید میز کارمندی یا میز مدیریت سخت گیری می کنند. اما به طراحی میز کنفرانسی توجهی ندارند. میز کنفرانس هر شرکتی جنبه مهم جلسات آن شرکت است که نمی توان آن را فقط به عنوان سطحی که دفترچه یادداشت خود را می گذارید نادیده بگیرید.

میز کنفرانس محل نشستن را مشخص می کند که طرح های مختلف آن، حال و هوای گوناگونی دارد.

به صورت کلی سه شکل پر طرفدار میز کنفرانس را بررسی می کنیم:

 میز کنفرانس مستطیل:

این شکل میز نوع کلاسیک آن و از اتاق های هیات مدیره گرفته تا میزهای شام استفاده می شود. این نوع میزها سلسله مراتب را مشخص می کنند زیرا افرادی که در راس میز قرار دارند همه افراد را می بینند اما در کناره ها افرادی که نشسته اند به سخنان افراد در راس توجه بیشتری دارند.

افزایش طول میز به معنای واقعی کلمه باعث افزایش فاصله قدرت بین آنهایی که در کناره ها و انتهایی هستند می شود.

در حالی که یک میز مستطیلی ممکن است ساده ترین انتخاب باشد، پارامترهای یک میز مستطیلی نیز اطلاعات زیادی را در مورد ساختار شرکت و نگرش نسبت به همکاری به مهمانان و کارمندان بالقوه منتقل می کند.

میز کنفرانس u شکل:

میز جلسه U شکل دو مزیت دارد. اول، U شکل بخش بزرگی از فضای طراحی را قربانی می کند تا تمرکز را به سمت باز میز برساند. این طراحی در حین ارائه ها، کنفرانس های ویدئویی، یا نمایش محصولات مفید است. یک مجری می‌تواند مستقیما به سمت هر بیننده‌ای برود و مستقیما با او صحبت کند، مطالبی را پخش کند یا حتی یک تکنیک را یک به یک آموزش دهد.

ثانیا، این کارآیی فضا و سطح می تواند به اتاق “احساس” پربارتری بدهد. صندلی های دور یک میز U شکل معمولا راحت هستند، اما مجلل نیستند U شکل یک انتخاب آگاهانه توسط شرکت برای استفاده بهینه از فضا است. هدف آن رساندن اطلاعات به افراد مهم جلسه است که به طور ناخودآگاه از جزییات آگاه خواهند شد بنابراین به فضای تحقیقی و مبتنی بر اطلاعات کمک می کنند.

میز کنفرانس گرد:

یک میز گرد می تواند برای کسانی که برای اولین بار وارد یک فضای جلسه می شوند آزاردهنده باشد و برخی از معایب جدی برای آنها وجود دارد.

ممکن است کمبود سطح شخصی برای دفترچه یادداشت، لپ‌تاپ و غیره وجود داشته باشد.

اگر میز خیلی بزرگ باشد، صحبت کردن با افراد سخت است، اما میز خیلی کوچک می تواند به طرز ناراحت کننده ای بیش از اندازه صمیمی باشد. میز گرد می‌تواند برای مجری که می‌خواهد اطلاعات خود را به فردی که مستقیما در کنارش نشسته است و کسانی که در آن طرف میز نشسته اند، انتقال دهد، مشکل ایجاد کند.

با این حال، یک میز گرد با همه ایراداتش، یک ویژگی مهم دارد:

برابری. میزهای گرد برای محیط های کاری مشترک، جلسات نقد همتایان و تعامل با مشتری عالی هستند. حتی اگر دو نفر دقیقا در کنار یکدیگر روی گوشه ای از یک میز مستطیلی بنشینند، ممکن است یکدیگر را در نقش متخاصم تری نسبت به زمانی که در یک میز گرد نشسته بودند ببینند. به هر حال، مهم نیست کجا نشسته اید، همیشه در یک طرف هستید. و این نکته بسیار مهمی در روانشانسی افراد حاضر در جلسه می باشد.

میزهای کنفرانسی قابلیت طراحی بهتری نسبت به میز کارمندی و مدیریتی دارند و در روانشناسی جلساتتان نیز نقشی اساسی را ایفا می کنند.

در نتیجه در تجهیز فضای کاریتان در حین سخت گیری در انتخاب میز کارمندی و میز مدیریت حتما در مورد میز کنفرانس نیز سخت گیری کنید.

میز کنفرانس ماربل

ویژگی

میزکنفرانس ماربل با طراحی مینیمال و مدرن و با استفاده از متریال ام دی اف و فلز قابلیت انعطاف پذیری بالایی را دارا می باشد به طوری که از این میز می توان به عنوان میزهای مدولار نیز نام برد. توسعه پذیری این محصول با توجه به ساختار پایه ها یکی از نکات مثبت این محصول می باشد.

میز کنفرانس آمبر

میز کنفرانس تقریبا یک پیش نیاز برای برگزاری جلسات حرفه ای است بنابراین طراحی و دکوراسیون داخلی این بخش اهمیت زیادی دارد.  میز کنفرانس آمبر بر پایه کانسپت ایتالیایی طراحی شده است که علاوه بر برخوداری از اصول ارگنومیک و استاندارد در طرح و تولید، تلفیقی از میز ساده با پایه های مدرن آهنی با قابلیت طراحی در ابعاد سفارش می باشد و برای مشتریان امکان انتخاب های گزینشی و منطبق با هدف و سلایقشان را فراهم می کند.

میز کنفرانس گارنت

مجموعه گارنت نمادی از تفکر، زیبایی و پویایی را گردهم آورده و ضمن رعایت تمامی اصول ارگونومی و کارایی با استفاده از لایت پنل ها، به خوبی حس مدیریت را به هر کاربر منتقل می کند.
متریالی شامل MDF با کیفیت و اتصالات الیت با دوام به طراحی مدرن این میز مدیریت کمک کرده است و همچنین فضای بزرگ سطح میز کنفرانس گارنت فضای راحتی برای شما به ارمغان می آورد.
در طراحی مجموعه میز مدیریت گارنت بخش گسترده ای به صورت طبقه بندی در نظر گرفته شده است. تا بیشترین هارمونی با یک فضای مدرن مینیمالیستی را داشته باشد.

میز کنفرانس فلوریت

فلوریت مجموعه کامل مدیریتی شامل میز مدیریت،کردنزا، کتابخانه و میز کنفرانس می باشد، در طراحی میز کنفرانس فلوریت از ترکیب صفحات لایت پنل و پایه های فلزی استفاده شده است. طراحی ایتالیایی این مجموعه و ضخامت لایت پنل ها ایجاد حس صلابت و مدیریت را به همراه دارد.
ویژگی
تامل بر روی جزییات طراحی از ویژگی های این مجموعه می باشد. پایه های محکم و استوار آهنی که به شکل مربع این میز را در بر گرفته و شکل ظاهری ساده و زیبا از امکانات ویژه و منحصر به فرد این مجموعه است.

میز کنفرانس امرالد

میز کنفرانس امرالد مکمل میز مدیریت خود می باشد مجموعه امرالد مناسب محیط مدیریتی است که فضای کوچکی برای جایگذاری میز در اختیار دارد و در عین حال نیازمند یک میز چشم نواز و کاملا کاربردی است.

متریالی شامل MDF با کیفیت و اتصالات الیت با دوام به طراحی مدرن این میز کنفرانس کمک کرده است.

مطالب مرتبط