میز کارشناسی

هنگامی که در حال تهیه فضای کاری خود هستید هیچ موردی مهم تر از مبلمان اداری نمی باشد. برای همین منظور مبلمان اداری ژاویز تنوع قابل توجهی برای سلایق شما در نظر گرفته است. چه به دنبال طرح های ساده باشید چه بخواهید سبکی خاص داشته باشید ما دقیقا همان چیزی را داریم که نیاز خواهید داشت.

میزکارشناسی مخصوص استفاده برای کارکنان است، از منشی شرکت گرفته تا کارکنان تیم فروش یا خدمات، هر یک بسته به نیاز و نوع کار خود به این میزها نیاز دارند.

میز کارشناسی از موارد مهم در یک فضای کاری می باشد.

سطح گسترده برای راحت بودن دست شما در انجام امور روزانه خیالتان را از یک روز شلوغ راحت می کند. وجود ال در میزهای کارشناسی سطح اضافه ای برای شما به ارمغان می آورد که باعث می شود با وجود فایل سه کشو مشکلی برای ساماندهی لوازم خود نداشته باشید.

خرید میز کارمندی قطعا یک مورد مهم برای شروع تجهیز فضای کاری شماست اما با خرید میز کارشناسی توانایی ساماندهی بیشتر لوازم خود در محل کار دارید. هر چند میز کارشناسی فضای بیشتری نسبت به فضای میز کارمندی می خواهد اما قابلیت های بیشتری نسبت به آن دارد.

با وجود قسمت تعبیه شده برای کیس در انتهای ال دیگر نگران شلختگی سیم ها و اتصالات خود نباشید.

میزکارشناسی ماربل

طراحی

میزکارشناسی ماربل با طراحی بسیار ساده و مینیمال، با اجرای بی نقص، گزینه ای مناسب و کاربردی برای کارمندان است. استفاده از ترکیب ام دی اف و فلز ، برگرفته از کانسپت های ایتالیایی و ایجاد ظاهری مدرن و ساده می باشد.

کارایی

میز کارشناسی ماربل علاوه بر زیبایی، برای استفاده ی یک کارشناس گزینه مناسبی می باشد. در قسمت ال کناری میز محل قرار گیری کیس کامپیوتر، کمد بایگانی و فایل سه کشو تعبیه شده که این مجموعه را بی نیاز از افزونه های دیگر می نماید.

میزکارشناسی آمبر

در طراحی میز آمبر ژاویز علاوه بر کمد درب دار و فایل سه کشو، محل قرارگیری کیس به همراه تهویه هوا در نظر گرفته شده است و همچین آمبر را میتوان به صورت کارمندی و یا کارشناسی، با توجه به انتخاب کارفرما طراحی کرد.

مطالب مرتبط