میز مدیریت

مدیریت از مهم ترین سمت هر سازمان می باشد و اتاق مدیریت جزو مهم ترین بخش های فضای اداری محسوب می شود همین امر است که انتخاب میز مدیریت را مشکل می سازد.

هنگام ورود به اتاق مدیریت اولین وسیله ای که جلب توجه می کند میز مدیریت است. میز مدیریت یکی از مهم ترین ها در بین مبلمان اداری است که هنگام انتخاب از حساسیت بالایی برخوردار است. میز مدیریت باید به گونه ای انتخاب گردد که شکوه و شان مدیریت را در نگاه اول نشان دهد.

مهم ترین ویژگی های میز مدیریت

میزهای مدیریت دارای ویژگی هایی هستند که بهتر است حتما هنگام خرید به آن ها توجه کنید این ویژگی ها عبارت است از:

رنگ میز مدیریت:

معمولا افراد برای میزهای مدیریتی از رنگ تیره استفاده می کنند اما باید بدانید که برای این نوع میز همانند سایر میزهای اداری رنگ های متنوعی وجود دارد که شما می توانید با توجه به طراحی دکوراسیون خود رنگ مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

اندازه، ابعاد و وزن میز مدیریت:

معمولا ابعاد و اندازه میز مدیریت در مقایسه با سایر میزهای اداری بزرگ تر است. این میزها با توجه به مسئولیت و شرایط کاری مدیر از فضای بیشتری برخوردار است.

طرح و فرم طراحی میز مدیریت: میزهای مدیریت با طرح های متفاوتی تولید می گردد. طراحی میز مدیریت باید به شدت خلاقانه باشد. طرح این میزها باید به گونه ای انتخاب گردد که نظر و نگاه افراد را در وهله اول به خود جذب کند. میزهای مدیریت باید جلوه و شکوه خاصی را به اتاق مدیریت بدهد.

ارتفاع میز مدیریت:

ارتفاع یکی از مهم ترین مولفه ها و ویژگی های میز مدیریت است. ارتفاع میزهای مدیریت استاندارد است چرا که ارتفاع اگر زیاد باشد در دراز مدت افراد دچار مشکلات فراوانی می شوند همچنین اگر ارتفاع کمی هم داشته باشد به دلیل خم بودن زیاد باعث کمر درد و گردن درد می شوند. ارتفاع استاندارد در میزهای مدیریت بین ۷۰ تا ۸۰ سانتی متر است.

متناسب بودن با سبک دکوراسیون و فضا اداری:

میز مدیریت به دلیل مراجعه ارباب رجوع و عقد قرار دادها می تواند تاثیر روانی بسیار زیادی روی مشتری بگذارد. به همین دلیل است باید از نظر طرح و رنگ به گونه ای انتخاب گردد که با سایر دکوراسیون اداری هماهنگ باشد. انتخاب مناسب میز مدیریت می تواند زیبایی دکوراسیون را چند برابر افزایش دهد.

میزهای مدیریت تولید شده شرکت مبلمان اداری ژاویز تماما با اتصالات الیت می باشد.

میز های مدیریتی تولید شده توسط شرکت مبلمان اداری ژاویز به دو نوع روتین و غیر روتین تقسیم بندی می شود.

مدل های میز مدیریت که در این صفحه می بینید جزو میزهای مدیریت روتین بوده و در ابعاد استاندارد تولید می گردد.
اندازه و ابعاد میزهای مدیریت همانند سایر مبلمان اداری قابل سفارش سازی است. گاها ممکن است بسیاری از شرکت های معتبر قادر به انجام پروژه های سفارشی نباشند چرا که لازمه هر تغییر کوچک، محاسبات خاص خود را در پی خواهد داشت و تمامی خط تولید محصولات در اندازه معمول را برهم خواهد زد اما ما در مبلمان اداری ژاویز با همکاری مهندسان و طراحان مجرب، تجربه بسیار و دستگاه های بروز در این زمینه، آماده طراحی و ساخت انواع مبلمان اداری سفارشی مختص به فضای اداری شما و نیازتان را داریم.

رنگ میزهای مدیریت سفارشی بر اساس در خواست مشتری امکان تغییر را دارد و می توانید از کالیته رنگ های مختلفی رنگ مورد نظر خود را انتخاب نمایید اما بهتر است بدانید که اغلب رنگ میزهای مدیریت تیره است چرا که جایگاه بالاتری را به نمایش می گذارد البته بازهم باید به این نکته اشاره کنیم که انتخاب رنگ سلیقه است و باید به دکوراسیون اتاق هم توجه شود.

میز مدیریت گارنت

طراحی میز مدیریت گارنت

میز مدیریت گارنت مجموعه کاملی شامل میز مدیریت ، کردنزا، کتابخانه و میز کنفرانس می باشد.
این مجموعه نمادی از تفکر، زیبایی و پویایی را گردهم آورده و ضمن رعایت تمامی اصول ارگونومی و کارایی با استفاده از لایت پنل ها، به خوبی حس مدیریت را به هر کاربر منتقل می کند.
در طراحی مجموعه میز مدیریت گارنت بخش گسترده ای به صورت طبقه بندی در نظر گرفته شده است. تا بیشترین هارمونی با یک فضای مدرن مینیمالیستی را داشته باشد.

ویژگی

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه قسمت جلویی این میز می باشد که در کنار زیبایی، فضای کتابخانه ای مدرنی ایجاد نموده که این ویژگی برای مدیران جوان و اهل مطالعه گزینه مناسبی می باشد.
متریالی شامل MDF با کیفیت و اتصالات الیت با دوام به طراحی مدرن این میز مدیریت کمک کرده است.
استفاده از دو فایل کشویی با فضای مناسب و یک کمد در قسمت ال، این میز شما را در ساماندهی وسایل خود یاری می رساند.

میز مدیریت امرالد

طراحی میز مدیریت امرالد

میز مدیریت امرالد با طراحی مدرن، بر پایه کانسپت های ایتالیایی است. استفاده از ترکیب لایت پنل ها و ام دی اف، طراحی زوایای قائم و عدم استفاده از سطوح منحنی، استفاده از ایده های نو با بهره گیری از فضای کافی برای مدیران در این مجموعه، ایده آل ترین سلیقه برای مدیران جوان و امروزی می باشد. مجموعه امرالد نیز مانند مابقی مجموعه های مدیریتی شامل میز مدیریت، کردنزا، کتابخانه و میز کنفرانس می باشد. که این امکان را به شما می دهد تا در دفتر کار خود تمام این محصولات همخوانی داشته باشند.

ویژگی

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این میز ترکیب اتصال صفحه رویی به پایه و ال میز می باشد که باعث شده نمایی مدرن و در عین حال با استحکام کافی به این میز القا کند.
این میز مناسب محیط مدیریتی است که فضای کوچکی برای جایگذاری میز در اختیار دارد و در عین حال نیازمند یک میز چشم نواز و کاملا کاربردی است.
متریالی شامل MDF با کیفیت و اتصالات الیت با دوام به طراحی مدرن این میز مدیریت کمک کرده است.

میز مدیریت فلوریت

طراحی میز مدیریت فلوریت

فلوریت مجموعه کامل مدیریتی شامل میز مدیریت،کردنزا، کتابخونه و میز کنفرانس می باشد، در طراحی مجموعه فلوریت از ترکیب صفحات لایت پنل و پایه های فلزی استفاده شده است. طراحی ایتالیایی این مجموعه و ضخامت لایت پنل ها ایجاد حس صلابت و مدیریت را به همراه دارد.

ویژگی

تامل بر روی جزییات طراحی از ویژگی های این مجموعه می باشد. پایه های محکم و استوار آهنی که به شکل مربع این میز را در بر گرفته، درب ریلی و دسترسی به فایل سه کشو بدون دستگیره ( مگنتی ) و شکل ظاهری ساده و زیبا از امکانات ویژه و منحصر به فرد این مجموعه است.

پر طرفدارترین میز مدیریتی چه ویژگی هایی باید داشته باشند؟

برخی از افراد هنگام خرید به دنبال پرطرفدارترین محصولات هستند به همین دلیل در این قسمت تلاش کردیم به پر طرفدار ترین و کاربردی ترین میزهای مدیریتی بپردازیم.

مدل هایی با اشغال فضای کم اما فضای کاربری زیاد

در دنیای امروزی به دلیل کمبود فضای اداری و کوچک بودن محیط های اداری، خریداران به دنبال مبلمان اداری همچنین میزهای مدیریتی هستند که فضای کمتری را اشغال کنند. میزهای مدیریتی که فضای کمی را اشغال کنند اما در عین حال فضای کاربری زیادی داشته باشد طرفداران زیادی دارند به همین خاطر است که چند سالی مدل میزهای ال طرفداران زیادی پیدا کرده است.

میزهایی با مرغوب ترین متریال و جنس

هنگام انتخاب و خرید حتما به جنس و متریالی که از آن برای ساخت میزهای مدیریتی بهره می گیرند دقت نمایید چرا که اگر به دنبال کیفیت و مرغوبیت جنس باشید می توانید طول عمر بیشتر را انتظار داشته باشید. متریال باید در برابر رطوبت، حرارت و هرگونه ضربه مقاوم باشند برای مثال زمانی که با دستمال نم دار میز را تمیز می شود هیچ گونه برآمدگی یا پوسته پوسته شدن روی میز ایجاد نشود.

میزهای مدیریتی با مرغوب ترین کیفیت و جنس بیشترین طرفدار را خواهد داشت.

انواع میزهای مدیریتی

میزهای مدیریت همانند دیگر میزهای اداری در سبک های متنوعی طراحی و تولید می گردند که هنگام خرید با آن ها مواجه می شوید در ادامه به انواع آن پرداخته ایم. انواع میزهای مدیریت عبارت اند از:

میز مدیریت مدرن

میز مدیریت مدرن مینیمالیستی

میز مدیریت روستیک

 میز مدیریت کلاسیک

سوالات متداول

در میز های مدیریت سلیقه شما و در نظر گرفتن هماهنگی میز با طراحی داخلی هائز اهمیت است. شما برای انتخاب میز مدیریت نیز باید مفاهیم ارگونومی یک میز را در نظر بگیرید.نحوه قرار گیری دست ها ،مانیتور و لوازم مورد نیاز شما باید در اولویت باشند همچنین ارتفاع یک میز باید استاندارد طراحی شده باشند.
همچنین میتوانید برای انتخاب میز مناسب خود با همکاران ما به شماره 02144955754 در تماس باشید تا از راهنمایی های لازم برخوردار شوید.

بله تمامی محصولات شرکت ژاویز بر اساس اصول ارگونومی طراحی شده تا علاوه بر حفظ سلامتی تمام نیاز های شما را بر طرف نمایند.

بله شما میتوانید برای انتخاب رنگ مورد نظر خود با شماره 02144955754 با همکاران ما در تماس باشید.

پس از تایید طرح و واریز مبلغ پیش پرداخت محصول وارد روند تولید شده و بصورت دمونتاژ در بسته بندی قرار میگیرد و پس از تسویه حساب توسط مشتری محصول به محل ارسال شده و در محل مونتاژ میشود.

بعلت نوسانات قیمت در بازار قیمت محصولات درج نشده و برای استعلام قیمت محصولات میتوانید با همکاران ما به شماره 02144955754 در تماس باشید.

بله تمامی محصولات شرکت ژاویز بر اساس اصول ارگونومی طراحی شده تا علاوه بر حفظ سلامتی تمام نیاز های شما را بر طرف نمایند.

میز های مدیریت ژاویز ترکیبی هوشمندانه از MDF با کیفیت و پروفیل با رنگ الکترو استاتیک و اتصالات مقاوم (الیت) می باشد.
این متریال با کیفیت باعث شده استفاده طولانی مدت و یا جا به جایی میز ها آسیبی به میز مدیریت وارد نمیکند و خیال کاربر از مقاومت و کیفیت میز راحت است.

مطالب مرتبط