میز مدیریت

مدیریت در هر سازمان و محیط کاری از اهمیت بالایی برخوردار است در نتیجه اتاق مدیریت، دکوراسیون و چیدمان آن هم از اهمیت بالایی برخوردار است.

میز مدیریت یکی از اساسی ترین ها در دکوراسیون های اداری به شمار می آید. یک میز مدیریت خوب باید از جنس مرغوب و با کیفیت تولید شده باشد تا استحکام و مقاومت لازم را داشته باشد و در نگاه اول شکوه و عظمت مدیریت را به خوبی نشان دهد.

میزهای مدیریتی به دلیل ماهیتشان و شرایط کاری مدیریت ابعاد بزرگی دارند اما لازم است بگوییم که میزهای مدیریتی کلاسیک ابعاد بزرگتری به نسبت میزهای مدیریتی معمول دارند.

میزهای مدیریت نیز همانند سایر مبلمان اداری باید نسبتش را با اندازه و سایز اتاق حفظ کند چرا که علاوه بر اینکه در زیبایی و دکوراسیون اتاق تاثیر گذار خواهد بود در صورت اندازه غیر معمول و غیر استاندارد در تردد هم ممکن است دچار مشکل شوید.

میز های مدیریت تولید شده شرکت مبلمان اداری ژاویز تماما با اتصالات الیت می باشد.

میز های مدیریتی تولید شده توسط شرکت مبلمان اداری ژاویز به دو نوع روتین و غیر روتین تقسیم بندی می شود.

مدل های میز مدیریت که در این صفحه می بینید جزو میزهای مدیریت روتین بوده و در ابعاد استاندارد تولید می گردد.
اندازه و ابعاد میزهای مدیریت همانند سایر مبلمان اداری قابل سفارش سازی است. گاها ممکن است بسیاری از شرکت های معتبر قادر به انجام پروژه های سفارشی نباشند چرا که لازمه هر تغییر کوچک، محاسبات خاص خود را در پی خواهد داشت و تمامی خط تولید محصولات در اندازه معمول را برهم خواهد زد اما ما در مبلمان اداری ژاویز با همکاری مهندسان و طراحان مجرب، تجربه بسیار و دستگاه های بروز در این زمینه، آماده طراحی و ساخت انواع مبلمان اداری سفارشی مختص به فضای اداری شما و نیازتان را داریم.

رنگ میزهای مدیریت سفارشی بر اساس در خواست مشتری امکان تغییر را دارد و می توانید از کالیته رنگ های مختلفی رنگ مورد نظر خود را انتخاب نمایید اما بهتر است بدانید که اغلب رنگ میزهای مدیریت تیره است چرا که جایگاه بالاتری را به نمایش می گذارد البته بازهم باید به این نکته اشاره کنیم که انتخاب رنگ سلیقه است و باید به دکوراسیون اتاق هم توجه شود.

میز مدیریت گارنت

طراحی میز مدیریت گارنت

میز مدیریت گارنت مجموعه کاملی شامل میز مدیریت ، کردنزا، کتابخانه و میز کنفرانس می باشد.
این مجموعه نمادی از تفکر، زیبایی و پویایی را گردهم آورده و ضمن رعایت تمامی اصول ارگونومی و کارایی با استفاده از لایت پنل ها، به خوبی حس مدیریت را به هر کاربر منتقل می کند.
در طراحی مجموعه میز مدیریت گارنت بخش گسترده ای به صورت طبقه بندی در نظر گرفته شده است. تا بیشترین هارمونی با یک فضای مدرن مینیمالیستی را داشته باشد.

ویژگی

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه قسمت جلویی این میز می باشد که در کنار زیبایی، فضای کتابخانه ای مدرنی ایجاد نموده که این ویژگی برای مدیران جوان و اهل مطالعه گزینه مناسبی می باشد.
متریالی شامل MDF با کیفیت و اتصالات الیت با دوام به طراحی مدرن این میز مدیریت کمک کرده است.
استفاده از دو فایل کشویی با فضای مناسب و یک کمد در قسمت ال، این میز شما را در ساماندهی وسایل خود یاری می رساند.

میز مدیریت امرالد

طراحی میز مدیریت امرالد

میز مدیریت امرالد با طراحی مدرن، بر پایه کانسپت های ایتالیایی است. استفاده از ترکیب لایت پنل ها و ام دی اف، طراحی زوایای قائم و عدم استفاده از سطوح منحنی، استفاده از ایده های نو با بهره گیری از فضای کافی برای مدیران در این مجموعه، ایده آل ترین سلیقه برای مدیران جوان و امروزی میباشد. مجموعه امرالد نیز مانند مابقی مجموعه های مدیریتی شامل میز مدیریت، کردنزا، کتابخانه و میز کنفرانس می باشد. که این امکان را به شما می دهد تا در دفتر کار خود تمام این محصولات همخوانی داشته باشند.

ویژگی

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این میز ترکیب اتصال صفحه رویی به پایه و ال میز میباشد که باعث شده نمایی مدرن و در عین حال با استحکام کافی به این میز القا کند
این میز مناسب محیط مدیریتی است که فضای کوچکی برای جایگذاری میز در اختیار دارد و در عین حال نیازمند یک میز چشم نواز و کاملا کاربردی است.
متریالی شامل MDF با کیفیت و اتصالات الیت با دوام به طراحی مدرن این میز مدیریت کمک کرده است.

میز مدیریت فلوریت

طراحی میز مدیریت فلوریت

فلوریت مجموعه کامل مدیریتی شامل میز مدیریت،کردنزا ، کتابخونه و میز کنفرانس می باشد ، در طراحی مجموعه فلوریت از ترکیب صفحات لایت پنل و پایه های فلزی استفاده شده است. طراحی ایتالیایی این مجموعه و ضخامت لایت پنل ها ایجاد حس صلابت و مدیریت را بهمراه دارد.

ویژگی

تامل بر روی جزییات طراحی از ویژگی های این مجموعه می باشد. پایه های محکم و استوار آهنی که به شکل مربع این میز را در بر گرفته ، درب ریلی و دسترسی به فایل سه کشو بدون دستگیره ( مگنتی ) و شکل ظاهری ساده و زیبا از امکانات ویژه و منحصر به فرد این مجموعه است.

اهمیت میز مدیریت

هنگامی که نوبت به چیدمان یک فضای اداری باشد اغلب قسمت مدیریت مهم ترین بخش آن فضاست. یک میز مدیریت نشان دهنده سلیقه و علایق مدیر آن فضاست و امکانات ، راحتی و زیبایی آن میز به مدیر احساس آرامش میدهد و میتواند برای انجام فعالیت های روزانه خود تمرکز نماید.

امکانات میز مدیریت

یک میز مدیریت باید تمامی نیاز های یک مدیر را تامین کند. فضای کافی بر روی سطح و امکان سازماندهی کامل وسایل برای ایجاد محیطی منظم برای تمرکز حواس مدیریت الزامی است. میز های مدیریت ژاویز مجموعه کامل و مدرن را برای یک مدیر فراهم میکند. طراحی مدرن، ترکیب مینیمالیستی و اتصالات مقاوم و بروز میز های ژاویز را از دیگر رقبا متمایز میکند

انواع روش های تولید میز مدیریت

میز های مدیریت تولید شده توسط شرکت ژاویز به دو نوع روتین و غیر روتین تقسیم بندی می شود. مدل میز های که در این صفحه میبینید جزو میز های مدیریت روتین بوده و در ابعاد استاندارد این تولید می گردد. علاوه بر تولید روتین میز، امکان سفارشی سازی انواع میزها نیز فراهم می باشد. که بر اساس ابعاد در فضای مورد نیاز مشتریان طراحی و تولید می گردد. رنگ میز های سفارشی بر اساس در خواست مشتری امکان تغییر را دارد و می توانید از کالیته رنگ های مختلفی رنگ مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

متریال میز مدیریت

میز مدیریت یک سازمان یا یک اداره نشان دهنده شخصیت آن فضاست پس علاوه بر طراحی آن میز استفاده از باکیفیت ترین متریال هم حائز اهمیت است

با توجه به ارزشمندی و گران قیمت بودن میز های مدیریت طول عمر اتصالات و متریال از اولویت های انتخاب شما باید باشد. میز های مدیریتی ژاویز از با کیفیت ترین MDF های بازار و اتصالات بسیار با دوام الیت ساخته شده اند که با ترکیب طراحی مدرن خود دید جدیدی برای شما از میز های مدیریت باز میکند.

سوالات متداول

در میز های مدیریت سلیقه شما و در نظر گرفتن هماهنگی میز با طراحی داخلی هائز اهمیت است. شما برای انتخاب میز مدیریت نیز باید مفاهیم ارگونومی یک میز را در نظر بگیرید.نحوه قرار گیری دست ها ،مانیتور و لوازم مورد نیاز شما باید در اولویت باشند همچنین ارتفاع یک میز باید استاندارد طراحی شده باشند.
همچنین میتوانید برای انتخاب میز مناسب خود با همکاران ما به شماره 02144955754 در تماس باشید تا از راهنمایی های لازم برخوردار شوید.

بله تمامی محصولات شرکت ژاویز بر اساس اصول ارگونومی طراحی شده تا علاوه بر حفظ سلامتی تمام نیاز های شما را بر طرف نمایند.

بله شما میتوانید برای انتخاب رنگ مورد نظر خود با شماره 02144955754 با همکاران ما در تماس باشید.

پس از تایید طرح و واریز مبلغ پیش پرداخت محصول وارد روند تولید شده و بصورت دمونتاژ در بسته بندی قرار میگیرد و پس از تسویه حساب توسط مشتری محصول به محل ارسال شده و در محل مونتاژ میشود.

بعلت نوسانات قیمت در بازار قیمت محصولات درج نشده و برای استعلام قیمت محصولات میتوانید با همکاران ما به شماره 02144955754 در تماس باشید.

بله تمامی محصولات شرکت ژاویز بر اساس اصول ارگونومی طراحی شده تا علاوه بر حفظ سلامتی تمام نیاز های شما را بر طرف نمایند.

میز های مدیریت ژاویز ترکیبی هوشمندانه از MDF با کیفیت و پروفیل با رنگ الکترو استاتیک و اتصالات مقاوم (الیت) می باشد.
این متریال با کیفیت باعث شده استفاده طولانی مدت و یا جا به جایی میز ها آسیبی به میز مدیریت وارد نمیکند و خیال کاربر از مقاومت و کیفیت میز راحت است.

مطالب مرتبط