میز های مدیریت تولید شده توسط شرکت ژاویز به دو نوع روتین و غیر روتین تقسیم بندی می شود.
مدل های میز مدیریت که در این صفحه میبینید جزو میز های مدیریت روتین بوده و در ابعاد استاندارد این توبید می گردد.

علاوه بر تولید روتین میز مدیریت، امکان سفارشی سازی انواع میز مدیریت نیز فراهم می باشد. که بر اساس ابعاد در فضای مورد نیاز مشتریان طراحی و تولید می گردد.

میز های مدیریت تولید شده شرکت ژاویز تماما با اتصالات الیت می باشد. رنگ میز های مدیریت سفارشی بر اساس در خواست مشتری امکان تغییر را دارد و می توانید از کالیته رنگ های مختلفی رنگ مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

میز مدیریت گارنت

طراحی میز مدیریت گارنت

میز مدیریت گارنت مجموعه کاملی شامل میز مدیریت ، کردنزا، کتابخانه و میز کنفرانس می باشد.
این مجموعه نمادی از تفکر، زیبایی و پویایی را گردهم آورده و ضمن رعایت تمامی اصول ارگونومی و کارایی با استفاده از لایت پنل ها، به خوبی حس مدیریت را به هر کاربر منتقل میکند.

در طراحی مجموعه میز مدیریت گارنت بخش گسترده ای بصورت طبقه بندی در نظر گرفته شده است. تا بیشترین هارمونی با یک فضای مدرن مینیمالیستی را داشته باشد.

ویژگی

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه قسمت جلویی این میز می باشد که در کنار زیبایی، فضای کتابخانه ای مدرنی ایجاد نموده که این ویژگی برای مدیران جوان و اهل مطالعه گزینه مناسبی می باشد.

میز مدیریت امرالد

ویژگی میز مدیریت

میز مدیریت امرالد با طراحی مدرن، بر پایه کانسپت های ایتالیایی است. استفاده از ترکیب لایت پنل ها و ام دی اف، طراحی زوایای قائم و عدم استفاده از سطوح منحنی، استفاده از ایده های نو با بهره گیری از فضای کافی برای مدیران در این مجموعه، ایده آل ترین سلیقه برای مدیران جوان و امروزی میباشد. مجموعه امرالد نیز مانند مابقی مجموعه های مدیریتی شامل میز مدیریت، کردنزا، کتابخانه و میز کنفرانس می باشد. که این امکان را به شما می دهد تا در دفتر کار خود تمام این محصولات همخوانی داشته باشند.

امرالد طرحی ساده و با صلابت و مجموعه ای کامل از میز مدیریت ، کردنزا، کتابخانه و میز کنفرانس می باشد.

میز مدیریت فلوریت