میز مدیریت با کنفرانس بهتر است یا با مبل نیم ست؟

 هر یک از افرادی که قصد خریداری میز مدیریت را دارند برایشان اهمیت پیدا می ‌کند که میز مدیریت با کنفرانس را خریداری کنند و یا میز مدیریت با مبل نیم ست را برای اتاق مدیریت شان تهیه نمایند. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که هر یک از انواع میزهای مدیریت ویژگی‌ ها و مشخصات خاصی دارند. برای اینکه شما بهترین میز مدیریت را خریداری کنید باید به خوبی ویژگی های کلی میزها را مورد بررسی قرار داده و سپس یکی از میزهای مدیریتی که با اتاق مدیریت شما هماهنگ است را خریداری کنید. میزهای مدیریت که همراه با کنفرانس هستند گزینه مناسبی برای خریداری می باشند چرا که آنها دارای ویژگی های خاصی هستند و شما می توانید از آنها استفاده بیشتری داشته باشید.

برای خرید میز مدیریت با کنفرانس بهتر است که تنها به یکی از تولید کنندگان معتبر مراجعه نمایید تا میزهای مدیریت همراه با کنفرانس را با بهترین متریال برای شما تولید نمایند. متریال هایی که برای تولید میزهای مدیریت به کار برده می شود ویژگی ها و مشخصات خاصی دارند. به طور کلی اگر میز مدیریت ساخته شده شما همراه با کنفرانس، ویژگی های مناسبی نداشته باشد و متریال های خوبی برای آن به کار برده نشده باشد طول عمر کمتری از خود نشان می‌ دهد. برخی از مهم ترین دلایلی که موجب شده است افراد ترجیح بدهند بین میزهای مدیریت همراه با کنفرانس و میزهای مدیریت با مدل مبل نیم ست، میز همراه با کنفرانس را خریداری کنند را در ادامه بیان خواهیم کرد.

میز مدیریت با کنفرانس

ویژگی های کلی میز مدیریت با کنفرانس

یکی از مهم ترین تجهیزات اداری برای هر یک از اداره ها و شرکت ها میز مدیریت با کنفرانس می باشد. شما برای برگزار کردن همایش های علمی، تجاری و جلسات گروهی باید در اتاق مدیریت خود میز مناسبی را قرار دهید. شرکت ها و موسسه‌ های کوچک هم به این نمونه از میزها نیاز پیدا می کنند. میزهایی که همراه با کنفرانس هستند در شکل ها و طرح های متنوعی تولید و طراحی می‌ شوند. جنس بیشتر این نمونه از میزهای مدیریتی از ام دی اف، آلومینیوم، شیشه و یا به صورت ترکیبی می باشد. رنگ هایی که برای میزهای کنفرانس مورد استفاده قرار می‌ گیرد رنگ‌های ماهگونی و یا رنگ های خنثی است که البته بر اساس سلیقه مشتریان این رنگ ها انتخاب خواهد شد. برخی از ویژگی‌ های کلی میزهایی که همراه با کنفرانس هستند عبارت است از:

 1. اندازه و ارتفاع متنوع:

یکی از اصلی ترین و مهم ترین ویژگی هایی که میزهای مدیریت همراه با کنفرانس دارند اندازه و ارتفاع های متنوعشان می باشد. باید به خوبی بدانید که اندازه میزها استاندارد است و به گونه ‌ای آنها را طراحی کرده اند که افراد به راحتی قادر باشند ساعت های طولانی پشت میز کار کنند. بر اساس متراژ اتاق مدیریت خود می توانید یکی از انواع میزهای مدیریت همراه با کنفرانس را در اندازه ها و ابعاد متنوع سفارش دهید. تولید کنندگان میز های مدیریت همراه با کنفرانس را به گونه ای تولید و طراحی می‌ کنند که افراد به راحتی قادر باشند پشت میز کارهای روزانه خودشان را را انجام دهند.

 1. مدل های متنوع:

مدل های هر یک از تجهیزات اداری متنوع می باشد. بنابراین باید به خوبی بدانید که میز مدیریت با کنفرانس دارای مدل ها و طرح های متنوعی است. شما برای خرید این نمونه از میزهای مدیریتی باید به خوبی بدانید که بهتر است مدل و طرح آن را با اتاق مدیریت خود مطابقت دهید. برخی از میزهایی که همراه با کنفرانس هستند دارای طرح کلاسیک می باشند و برخی دیگر از میز های مدیریتی دارای طراحی مدرن هستند. به طور کلی هر یک از افرادی که می‌ خواهند این نمونه از میزهای مدیریتی را خریداری کنند برایشان اهمیت دارد که طراحی میز مدیریت با دکوراسیون اتاق مدیریتی شان هماهنگی داشته باشد.

مطالب مرتبط  راهکارهای انتخاب میز اداری مناسب

میز مدیریت با کنفرانس

 1. جنس مناسب و متنوع:

هر یک از انواع میزهای مدیریت که همراه با کنفرانس هستند دارای جنس متنوعی می باشند. شما باید به خوبی بدانید که بهتر است زمان خرید میز مدیریت جنس آنها را مورد بررسی قرار دهید و سپس یکی از بهترین نمونه میزهای مدیریتی را خریداری کنید. توجه داشته باشید که زیبایی و طول عمر میز به جنس آن بستگی دارد. برخی از میزهای مدیریتی که با استفاده از ام دی اف تولید و طراحی می شوند هم جنس مناسبی دارند و هم اینکه قیمت خرید آنها به صرفه می باشد. به همین دلیل بسیاری از تولیدکنندگان برای اینکه مشتریان قادر باشند میزهای مدیریتی را خریداری کنند از ام دی اف برای تولید میزهای مدیریت استفاده می کنند.

 1. دارای زیبایی منحصر به فرد:

به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که میز مدیریت با کنفرانس زیبایی و جذابیت خاصی دارد. با این وجود طرح ها و مدل های میزهای مدیریت همراه با کنفرانس بسیار زیاد هستند. در بین انواع طرح ها و مدل ‌هایی که میزهای کنفرانس دارند شما می توانید یکی از آنها را که با اتاق شما مطابقت بیشتری دارند را خریداری کنید. برخی از میزهای مدیریت همراه با کنفرانس زیبایی و جذابیت خاصی دارند که پیچیدگی های زیادی روی آنها به کار رفته است، به همین دلیل باید بدانید هزینه خریداری این نمونه از میزهای مدیریت بیشتر از نمونه میزهای ساده است. هر یک از میزهایی که شما می خواهید برای اتاق مدیریت خود خریداری کنید باید کیفیت لازم را داشته باشند و سپس به زیبایی آنها دقت کنید.

 1. راحتی و آسایش:

بسیاری از افرادی که پشت میزهای مدیریت همراه با کنفرانسی می نشینند بدون شک ساعات طولانی را برای عقد قرارداد و اقدامات دیگر پشت میزها باید بگذرانند. به همین دلیل شما باید به خوبی بدانید که یکی از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی های میزهای مدیریت با کنفرانس راحتی و آسایش آنها می باشد. هر یک از میزهای مدیریتی که همراه با کنفرانس هستند راحتی خاصی دارند و افراد به همین دلیل قادر خواهند بود که مدت زمان زیادی پشت این میزها بنشینند و جلسات خود را برگزار نمایند.

مطالب مرتبط  استفاده از رنگ در مبلمان اداری

میز مدیریت با کنفرانس

 1. رنگ بندی متنوع:

رنگ بندی های هر یک از میزهای مدیریتی را شما خودتان می ‌توانید بر اساس سبک مبلمان اداری  و میزهای کارمندی خود تعیین کنید. برخی از میزهای مدیریتی که همراه با کنفرانس هستند با رنگ بندی های خاصی طراحی می‌ شوند و ویژگی های منحصر به فردی دارند. برخی دیگر از میزهای مدیریتی هستند که رنگ بندی خنثی دارند و شما می توانید در هر یک از دکوراسیون های متنوعی این نمونه از میزها را قرار دهید. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که میزهای مدیریت با رنگ های خنثی انتخاب بسیار مناسبی برای اتاق مدیریت می باشند. توجه داشته باشید که میز مدیریت با کنفرانس باید رنگ بندی مناسبی داشته باشد و با دیگر تجهیزات اداری در اتاق مدیریت هماهنگی لازم را به وجود بیاورد.

 1. دارای گارانتی:

در صورتی که شما میز مدیریت همراه با کنفرانس را از تولید کنندگان معتبری خریداری کنید قادر خواهید بود که گارانتی آن را نیز دریافت نمایید. گارانتی و خدمات پس از فروش هر یک از میزهای اداری اهمیت بسیار زیادی دارد و به همین دلیل بهتر است که تنها از تولید کنندگان معتبر میزهای مدیریتی را خریداری نمایید. با دریافت گارانتی و خدمات پس از فروش میزهای مدیریت شما قادر خواهید بود که هر زمان نیاز به تعمیر و یا تعویض میزها داشتید اقدامات لازم را انجام دهید.

منبع: مبلمان اداری ژاویز

4 پاسخ
 1. مهندس فرجی گفته:

  برای استفاده بهینه فضاهایی با مساحت محدود بهتر است از ترکیب میز مدیریت و میز کنفرانس استفاده کرد

 2. حمید گفته:

  بنظرم بدون میز کنفرانس نمای مدرن تری داره

 3. علیرضا حسینی گفته:

  میز مدیریت با کنفرانس درسته بهتره ولی میز مدیریت با ست مبلمان واقعا یه چیز دیگست

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *