درباره ژاویز

داستان خلق برند ژاویز

من مجید منتظری هدش  متولد ۱۳۶۲ حدود سال های ۸۵-۸۶ بود که یه دفتر معماری رو را اندازی کردم. برای شروع کار نیازمند مبلمان اداری و تجهیز دفتر بودم که بعد از چند روز رفت آمد تو بازار حسن آباد و به توصیه یکی از دوستام مبلمان دفتر رو از حسن آباد خریداری کردم.
درباره ژاویز
بعد از گذشت چند ماه محصولاتی رو که خریده بودم به مشکل خورد و برای پیگیری خدمات به فروشنده مراجعه کردم که ایشون فقط یه شماره تلفن به من داد و متاسفانه اون تلفن پاسخ درست و حسابی به من نداد.
بعد از اون همیشه دغدغه این رو داشتم که خودم بتونم  این مشکل رو که اون زمان معمولا شایع بود رو تو کارای  دفتر معماری برطرف کنم. بعد از گذشت چند سال و تجربه کاری  که باچند تا شرکت خوب مبلمانی داشتم ، به توصیه یکی از دوستان تصمیم گرفتم تا یک شرکت تولید مبلمان اداری راه اندازی کنم. از طرفی دغدغه کیفیت و خدمات پس از فروش رو به خاطر اون تجربه داشتم و از طرفی خلق یک برند با محصولات با کیفیت رو. تصمیم گرفتم تا برند ژاویز رو  که الان ۲ سال از عمرش میگذره رو ثبت کنم. با افتخار میگم که  خانواده مشتریان ما که الان حدود ۱۰۰۰ شرکت و سازمان رو تشکیل میدن از خدمات و محصولات ما رضایت دارن…
امیدوارم شما هم در آینده به خانواده مشتریان ما بپیوندید.