درباره مبلمان اداری ژاویز

شرکت مبلمان اداری ژاویز (ایده سازان ژاو) مجموعاً در زمینی به مساحت 2۰۰۰ متر مربع و سوله هایی مجهز به تجهیزات به روز ماشین آلات پیشرفته صنعت چوب در کلاک کرج فعالیت میکند، سوله های کارخانه شامل سالن های تولید، انبار محصول، کنترل کیفیت و فضای اداری می باشد.

ژاویز در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی اداری مدرن،  با هدف ارتقا سطح کیفی محیط های اداری، تجاری و مسکونی از سال ۱۳۸۵ در محیطی پویا و مبتنی بر دانش روز، با مدیرانی خبره در صنعت مبلمان اداری شروع به فعالیت کرد. ژاو در فرهنـگ دهـخدا به معنای خالص و ناب می باشد.

محصولات تولیدی شرکت ژاویز شامل:

میزهای اداری (میزهای مدیریت، کارشناسی، کارمندی، کارگروهی، رسپشن، کنفرانس، جلومبلی و … ) پارتیشن های اداری ( پارتیشن تکجداره فریم لس، پارتیشن دوجداره فریم ام دی اف، پارتیشن دوجداره فریم آلومینیوم) فایلینگ اداری (کردنزا و کتابخانه مدیریت، کمد و کتابخانه، فایل های 3 و 4 کشو و …) کابینت آشپزخانه، میزهای تی وی و …. میباشد.

شرکت ژاویز با گذشت زمان، اعتماد بسیاری از نهادهای رسمی و معتبر دولتی و غیر دولتی را جلب کرده است. معتقدیم که تنها کیفیت باعث این جایگاه شده است و همواره در تلاشیم تا با رعایت اصول مهندسی طراحی، اصول زیبائی شناسی، اصول ارگونومی، استاندارد‏های ابعاد و مؤلفه‌ های انسانی در طرح محصول و با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات بروز و با تکیه بر دانش طراحان خود، با توجه به نیاز مشتریان محصولات خود را ارتقا بخشیم.

دانش ما تضمین می کند که طیف محصولات ما، با الهام از سبک طراحی متمایز ایتالیایی، با بالاترین کیفیت تولید می شوند. ژاویز به تولید محصولات با فناوری هنری خلاقانه و ایده های نوآورانه برای دستیابی به شعار یگانه “رضایت مشتری” اعتقاد دارد.

خدمات شرکت ژاو :

مشاوره پیش از فروش

طراحی متناسب با سلیقه و نیاز مشتری

تنوع و سفارشی سازی محصولات

استفاده از متریال مرغوب

تحویل در کوتاهترین زمان

گارانتی محصولات و خدمات پس از فروش

خط مشی شرکت ژاویز:

در صنعتی که به معنای واقعی کلمه هزاران انتخاب وجود دارد، ژاویز عامل تمایز است.

تخصص ما ارتقای محیط کاری بر پایه مدرنیته و با رعایت اصول ارگونومی می باشد تا یک محیط اداری کارآمد و راحت برای همه ایجاد کنیم … سالیانه بسیاری از پروژه های اداری با مبلمان و پارتیشن های ژاویز تجهیز می شوند و این موفقیت به دلیل استفاده از کانسپت های خاص، رنگ شناسی، متریال شناسی، زیبایی گرایی و مبلمان نوآورانه و… است که محصولات ژاو برای طراحان، معماران، مشاوران و در نهایت برای کاربران به ارمغان آورده است.

مبلمان ژاویز رویکردی فعال برای افزایش تجارت دارد و همیشه به دنبال راه های جدید و نوآورانه برای ارائه محصولات و خدمات مورد نیاز مشتریان است که به نوبه خود باعث رشد کسب و کار آنها نیز می شود. اگر به دنبال شروع کسب و کار حرفه ای خود هستید ما پله های اول را در کنار شما هستیم. با ما به بهترین ها فکر کنید، ایده های جدید برای محل کار، زندگی و …

امیدواریم شما هم هرچه زودتر به خانواده بزرگ ژاویز بپیوندید.